Jump to content

tomekkk

Użytkownicy
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  [email protected]

  Pod Katowicami są lasy (tak, tak.) i tam mieszkam. Jestem raczej stary ale jeszcze nie znudzony. Muzyki słucham od zawsze. Sprzęt to lampa (trochę zmodyfikowany Amplifon WL 70, Vandersteen 1Ci + CD Arcam Alfa 7SE (mocno przerobiony - inny konwerter, zasilany akumulatorami i uproszczone wyjście analogowe na Dynamicapach - bez OPA - modyfikowany zegar) plus DAC, USB wykonany przez zaprzyjaźnionego elektronika (Kustagon, AmparoAudio) a w nim Xmos, Sabre oraz trafa Lundahla na wyjściu - zasilany akumulatorem - dla mnie bomba!!! Kable Nordosta Gold i Blue Heaven. Słucham głównie jazzu i symfoniki. To oficjalnie, a tak serio to wszystkiego co jest warte (oczywiście w/g mnie) miana "dobra muzyka". Nie może być nudna! Od wielu lat jeszcze winyl na "nieco poprawionym Adamie" i pre (zasilanie oczywiście aku tyle że symetrycznie- -12 - 0 +12 V, wykonanym przez innego zaprzyjaźnionego elektronika - często chętniej zamiast CD.  
  Aktualizacja : Teraz wzmacniacz Unison Research PRELUDIO.  W Amplifonie "padł" lewy kanał a ja nie mam czasu z tym walczyć.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5464 profile views
 1. Witam ponownie. Jeszcze bardziej zazdroszczę ! ( W pozytywnym tego słowa znaczeniu ). Widzę, że skupiasz się raczej na płytach CD. Ja swoje ulubione CD zgrałem na laptopa ( tani i cichy ). Mam DAC dużo mniej wyrafinowany niż Twój ale wykonany pod moje potrzeby ( z zasilaniem akumulatorowym, XMOS, ESS, wyjściem na małych trafach Lundahla ), wykonany i zaprojektowany przez mojego przyjaciela. ( Kustagon , Amparo Audio ). Biorąc pod uwagę, że gra to z UR Preludio oraz Vandersteen 2ce sign. mogę sobie wyobrazić różnice w jakości dźwięku. Niestety moja małżonka już po ost
 2. Witam i gratuluję !! Przyznaję jednocześnie, że zazdroszczę. Możesz napisać o reszcie zestawu - szczególnie o głośnikach ? Pozdrawiam tomekkk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.