Jump to content

czester15.30

Użytkownicy+
 • Posts

  3455
 • oraz w archiwum

  3421
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

2076 Audioholik^2

Audiostereo

593

Bocznica

1483

About czester15.30

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3613 profile views

czester15.30's Achievements

 1. Można nałożyć bagnety i udawać dzika .
 2. Peleryna termiczna raczej zabezpiecza przed kamerą termowizyjną .
 3. To nie dzięcioł , a ptak przelatujący to jastrząb ,na żywo tak wyglądał .
 4. Taka to oto informacja z BPN : [Hidden Content]
 5. To chyba kawałek ledwo trzymający się kory . W puszczy jest wiele takich formacji przypominających np. różne twarze . Na takie ogólne zjawisko jest jakieś określenie , tylko nie pamiętam jakie to słowo .
 6. Przepraszam najmocniej , w której minucie filmu ? W 13. 03 minuta przeleciał u góry ekranu ptak drapieżny . Widocznie nie zauważyłem drugiego ptaka .
 7. Jest w znacznej części . W poście 1715 jest link do mapy .
 8. Najlepsze wydanie w tej chwili jest te z linku , najwięcej polan widać i nazw trybów . Lepiej kupić laminowaną . W Hajnówce jej już nie uświadczysz . Oddział np . 506 dzielony jest na cztery mniejsze kwadraty mniej więc o boku 500 m . A B C D To ostatnie cięcie tzw. linie działowe przez Polskę . [Hidden Content] Przyszedł czas na nie . Ogólnie następne pokolenia dębów puszczają głębiej korzenie, bo drastycznie obniżył się poziom wód gruntowych . Gdzie jego widzisz ?
 9. Sprawdzę co tam mam poustawiane , dzięki .
 10. Ja korzystam z mapy papierowej i kompasu . Rzadko odpalałem mapy offline i lokalizację w telefonie , transmisje danych zawsze mam wyłączoną , bo operator nalicza za sieć białoruską . Jedyne chyba porządne rozwiązanie to takie urządzenie , są oczywiście tańsze : [Hidden Content] P.S. orientuję się jeszcze na podstawie słupków oddziałowych .
 11. Nie wjeżdżaj do zakazanych miast , bo i pewnie i tak sprawdzą , nie zbliżaj się na trzy kilometry do granicy , miej przy sobie dowód , a reszty nie bierz do głowy . Ktoś z branży turystycznej dostał info od Straży Granicznej, że można się po lesie poruszać, poza 3 km pasem od granicy. Czyli np. na Kosy Most można.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.