Jump to content

czester15.30

Użytkownicy+
 • Content Count

  2913
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1933 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2213 profile views
 1. Aparat " Fiedzie " pamiętacie ? Nie miałem , lecz kupel robił nim foty . W tym czasie robiłem Zenitem E , później XP . Prakica i filmy Orwoskie to był odlot .
 2. Pozwolę sobie doczepić się do tematu . Czy zastosowanie tapety do malowania z włókna szklanego w pokoju z murów i podłogi z gresem , poprawi choć trochę akustykę ? Czy nie zawracać sobie głowy , zastosować " zwykłą " i wytłumić jakiś ustrojem ?
 3. Jest cywilizacja toruńska , czy dopiero wczesny jej początek i skąd wywodzi się bezpośrednio ?
 4. Rozumiem , moja pompa ciepła stiebel chyba ma taki tryb pracy .
 5. Kiedy można kłaść po wyleniu posadzki gres przy ogrzewaniu podłogowym ? Słyszałem różne opinie , włącznie z wygrzewaniem posadzki .
 6. Czy przy ogrzewaniu podłogowym można dać , zatopić siatkę zbrojeniową do posadzek nie ze stalowych drutów , tylko z jakiegoś tam włókna ( do betonu będzie coś tam dodawane pod kątem podłogówki ) ?
 7. Czy ogrzewanie ścienne można założyć płytą gipsową na placki , lub na listewkach ? Czy zda to egzamin ?
 8. Planuję pompę ciepła powietrzną . Chyba ona daje taką samą temperaturę na oba obwody , tylko prędkość pracy pomp może być różna . Robię podłogówkę , grzejniki zostają .
 9. Pytanko techniczne . Jeśli podłogówka i grzejniki ( łazienka tylko same dwa grzejniki ) , to grzejniki na oddzielnym obiegu , czy razem z podłogówką , a w tych grzejnikach wstawione termostaty . Jak jest lepiej ?
 10. Pasynki w podlaskim . One lecą chyba na niskiej orbicie . Wcześniej widziałem poruszające się satelity i wysoko zaraz gasły , te natomiast lecą " ku horyzontowi " i są długo widoczne prawie jak samoloty .
 11. Dziwne zjawisko na niebie zaobserwowałem przed chwilą .Rząd świateł przemieszczał się bardzo długo . Światła nie migały i na pewno to nie satelity , wyglądało na samoloty . Nie jestem u siebie w domu , orientacyjny kierunek z zachodu na wschód . Co to mogło być ?
 12. Czy pozostawienie w niektórych miejscach grzejników , gdzie jest podłogówka , nie wpłynie negatywnie na pracę całego układu grzewczego PC ? Grzejniki będą grzały temperaturą podłogówki , tak to widzę .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.