Jump to content

Zwrotnik

Użytkownicy
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny
 1. https://exitnorth.bandcamp.com/album/book-of-romance-and-dust
 2. Słuchałem w TOP HIFI. Lehmannaudio Linear i LCD 3 - nie zagrało...źródłem był streamer ( niestety nazwy nie pamiętam ) i muzyka z Tidala w tej najlepszej jakości. Nie poczułem tego słynnego dociążenia i przyciemnienia LCD 3, przeciwnie dźwięk był dość jasny, gładki, równy. Bez emocji....Wydaje mi się, że wzmacniacz nie bardzo pasował do LCD 3, nie napędził ich należycie. Pokrętło głośności w pozycji ok. 15.00 i też za głośno nie było.... Dla mnie spore rozczarowanie.
 3. https://aliferguson.bandcamp.com/album/the-windmills-and-the-stars
 4. http://www.filmweb.pl/film/Marauders-2016-754021
 5. Zwrotnik

  OPPO CLUB

  A w życiu !
 6. Zwrotnik

  OPPO CLUB

  I koniecznie zmień dietę na taką, która trochę obniży Twoje ciśnienie...
 7. Zwrotnik

  OPPO CLUB

  Używam dysku WD Passport Ultra 2TB. Jest to dysk zewnętrzny 2,5 cala bez zasilacza. Podłączony do Oppo 103D. W momencie gdy włączę odtwarzacz to dysk się również uruchamia. Gdy wyłączę odtwarzacz, to dysk się również wyłącza.
 8. Dzisiaj byłem w Galerii Audio, na miejscu mają chyba SR60e i 325e. Co do SR80 to nie wiem.
 9. Zapytaj w MP3Store na Kołłątaja 29. Jakieś Grado widziałem też w Galerii Audio na Powstańców Śląskich ( ze starszej serii bez "e" ). Z SR 60 poszukaj może używanych lub tych z "i" na końcu. Grają przyjemniej od tych nowych z serii "e". Mam od 20 lat SR60 i grają, wymieniałem tylko gąbki. Z nowych słuchałem 60e i nie przypadły mi już do gustu.
 10. Witam wszystkich miłośników KEF. Mam do sprzedania prawie nowe R300 ( orzech ) razem z podstawkami. Nie polubiliśmy się. Ewentualna wiadomość na priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.