Jump to content

kurtisblow

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kurtisblow

  Luxman CL36

  To jest wersja na 220/230V?
 2. Niestety, zmierzone u mnie w jednym L-530 18000uF, w drugim 22000uF na filtrujących, w L-510 i L-550 zostało również około 60-65% katalogowej pojemności. Kondensatory napuchnięte (górne kapsle), wycieków brak. Wszystkie cztery poszły na części jako niesprawne.
 3. Pamiętasz jaki to dokładnie był model? Mam nadzieję, że wersja europejska. Masz jakieś inne źródło kondensatorów filtrujących poza wymienionymi przeze mnie we wcześniejszych postach?
 4. Czy serwisowałeś kiedyś Luxmana z serii L-5xx (oczywiście tej z lat osiemdziesiątych), który nie wymagał wymiany kondensatorów filtrujących? Gdzie dostępne są kondensatory filtrujące 30000 uF 71V do Luxmana L-530?
 5. Ja mogę się wypowiedzieć tylko o własnych doświadczeniach. W L-510, L-530 (2 egzemplarze) i L-550 kondensatory filtrujące nie trzymały parametrów. Myślę, że znaczenie mają tu dwa czynniki: naprawdę wysoka temperatura wewnątrz wzmacniacza w której muszą pracować i zmiana napięcia w gniazdkach z 220v dla których projektowany był układ na rzeczywiście pomierzone około 235v.
 6. Niestety, nie ma ich w: Mouser, Farnel, TME ani Distrelec. Jedyne dostępne (eBay, rzadko) są wyluty ze wzmacniaczy, rówieśników tego modelu Luxmana.
 7. Gdzie dostępne są kondensatory filtrujące 30000 uF 71V do Luxmana L-530?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.