Jump to content

zeta-j

Użytkownicy
 • Content Count

  2139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

623 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hmm... trochę tego jest :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

20814 profile views
 1. Starsze wersje V601 czy V602 miały piękną średnicę po słonecznej stronie oraz kreowały kapitalną przestrzeń jak za te pieniądze, ale uwaga tylko z drogą elektroniką typu Krell, lampa Prima Luna czy Accuphase E305 czy E350 z tanią no chance...
 2. To żeś brzydala dorwał.. no ale przynajmniej z ebay, a nie od naszych handlarzy
 3. Hehhe nomos, retrospekcja tam najlepsze kwiatki, ustalić cenę x3 i jeszcze oszukać klienta nic dziwnego, że upadają
 4. Kolego z tej wyceny nic w zasadzie nie ma, czasy kiedy się kupowało te starocie w znośnych cenach już przeminęły, przyszła moda i zarobek na tym, powstały różne kluby i sklepy vintage gdybyś kupował to z 10 lat temu byłbyś w innej sytuacji wtedy kupiłbyś od normalnego użytkownika, przez lata ten sprzęt powoli trafiał w ręce zbieraczy i handlarzy dorabiano legendy ceny tego rosły, niektórzy uważają nawet, że to inwestycja hhee , ja się dawno z tego kołochozu wypisałem i poszedłem w stronę współczesnego sprzętu, mój ostatni model vintage to Accuphase E302 którego zmieniłem na świeżego i lepszego E350 ale też używkę! 10 letni z ceną duzo niższą od sklepowej, starsi forumowicze również grali kiedyś na starociach dziś zdecydowana większość z nich siedzi w nowych klockach, część z nich poszła w wzmacniacze lampowe.
 5. Bo chce zarobić na tym cwaniak, nawet nie myśl o tym żeby to kupować za tą kasę, niech wisi to ogłoszenie przez kilka miesięcy.. pisałem już wcześniej o tym nie kupujcie tych staroci z dorabianymi legendami za 2000zł-3000zł możesz mieć niezły wzmacniacz z drugiej ręki od normalnego użytkownika, a nie pseudo pasjonata handlarza.
 6. Tak, tak specjalnie kupiłeś wzmacniacz z początku lat 80 do trudnych podłogówek i to cudo się wyłącza przy głośnym graniu i miga zielona dioda... a ten arcam 9 to plastikowa popierdółka o niskiej wartości, zresztą jak sam pisałeś zapłaciłeś 990zł pewnie kiedy ten sprzęt był młodszy i jeszcze w lepszym stanie, tu gość zapłaci ekstra podwójnie i jak będzie miał pecha czego mu ni życze trafi na zużytą padlinę.
 7. Jak się to tu czyta to śmiechu warte naprawdę... tyle zachodu o jakieś podrzędne Hitachi pisania o ewentualnych problemach... gość wyda na to 2000zł pewnie wpakuje do tego kolejne 1000zł, a ten co to wystawił pewnie bada rynek i liczy na jelenia, sam pewnie nabył to za kilka stówek, a najlepsze że autor chce to połączyć ze współczesnymi podłogówkami które pewnie schodzą poniżej 4 ohm i zrobią prędzej czy później z tego Hitachi skwarkę, już pominę fakt że wzmacniacze z tamtych lat zamulają, wycinają detale z tła, były robione pod inny rodzaj kolumn o znacznie wyższej skuteczności o łatwej 8ohm impedancji i grające inaczej najczęściej wyeksponowane skraje pasm.
 8. Kupiłeś ten zestaw w czasach gdy nie było jeszcze tej całej nagonki na te starocie, dokładnie w tym samym roku nabyłem Accu e206 za 2000zł, ale wtedy nie było tyle zjeba... retrospekcji, serwisów biurkowych i innych reduktorów szumu, obecnie podpina się takie budżetówki jak te Hitachi pod hi-end z absurdalnymi cenami
 9. Kolejny taki temat?? to forum powinno się nazywać audiovintage zamiast as... użyj wyszukiwarki! pytasz o niskie modele za kilka stówek od tego są tu na forum tematy zbiorcze w zakładce start dla początkujących! czy inne typu "czy warto inwestować w vintage" po kiego grzyba zakładacie ciągle takie tematy zaśmiecając forum
 10. Szkoda, że nie dziesięć zestawów.. cały dom zastawiony gratami w każdym pomieszczeniu zestaw do innej muzyki, później na leczenie póki nie będzie za późno
 11. Daj spokój kolego, nie widzisz że to fanboy od jednej marki, ktoś kto ma trochę oleju w głowie nie będzie brał na poważnie tego co takie osoby wypisują po wątkach, żaden z forumowiczów nie przechwala się tu swoim sprzętem, tylko jak zwykle janusze od S przyłażą tu i robi się kwas.
 12. Niech ktoś wzywa moderacje zawczasu
 13. Widzę, że klakiery od S wracają, zdecydowanie za cicho tu było przez te kilka stron...
 14. Idzie jak taran do przodu nie zważając na nic, pobił przy tym rekord w ilości lajków
 15. To wklejaj sobie linki z tym badziewiem w tym waszym klubie i tam klepcie się po plecach, skończ prowadzić dyskusje o tak dziwnym sprzęcie, nikogo tu to nie obchodzi, nie pisz że gdyby to nie tamto to już byś sobie kupił bo to jest śmieszne, już pominę to co wy tu odwalacie od kilkunastu stron z tymi klonami z klubu S dwa nowe klony tu lajkują, cyrk na kółkach a moderacja chyba śpi, albo udaje, że tego nie widzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.