Jump to content

zeta-j

Użytkownicy
 • Content Count

  1893
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

379 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hmm... trochę tego jest :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

18307 profile views
 1. Niedawno była używka z papierami na olx za 60% ceny warto wspomnieć, że oficjalna cena tego wzmacniacza była ustalona na 6000zł ogólnie sprzęt mało znany firma niszowa, ale gdybym miał kupić np przereklamowanego NADa C356 który gra bez ładu i składu to wolałbym AI 2000 lepiej wygląda i gra z większą kulturą i równowagą.
 2. Dodałbym też wzmacniacz Teac AI-2000 swojego czasu miałem okazję go po testować u siebie to jest spokojnie poziom Caspiana, a nawet lepiej bo dynamika i ogólnie wykop jest tu obecny barwa neutralna na poziomie 0 bez ciepłej kluchy i oszukiwania nie ma wrażenia suchości czy odchudzenia po prostu tak jak ma być do tego sprzęt dobrze wygląda.
 3. Niczego nie skazuje na złom graj sobie na czym tam chcesz... ja swoją przygodę ze starociami już zakończyłem po sprzedaży E-302 i zamianie na znacznie nowszy model choć też z drugiej ręki i nie widzę sensu powrotu do vintage to byłoby jak cofanie się w tył i proszenie się o problemy ze względu na różne stany takich 30dziestoletnich urządzeń nie mówiąc o pompowaniu cen pianiu o legendach itd gdzie np taki budżetowy Accu E-206 parę lat temu kupiony za 2tys obecnie ma ceny ustalane na poziomie 2-3 krotnie wyższym o Sansui to nawet nie piszę Aux 701, 901 gra na poziomie ułomnego Grundiga A9000 a kosztuje po parę tys.
 4. Słuchałem kiedyś zestawienia Accu E206 z Dali 450 które posiada akurat mój brat i to nie grało dobrze, lepiej przejrzyściej z energią było z Rotelem RA 980 BX taki wzmacniacz można mieć za ok tys zł.
 5. Proszę was Accu z lat 80 do tych Dali... nie polecajcie takich milusi wzmacniaczy do tych kolumn tu potrzeba czegoś szybkiego i jasno grającego Rotel, Krell, Copland.
 6. Słuchałem kiedyś ti 1000 grało to płasko na średnicy za to nawalało basem dobre do małej dyskoteki kolumny do zamulonych ciepło grających starych wzmacniaczy.
 7. Teraz popatrz co się wypisuje w klubie Sansui po tych wpisach które tam są można wywnioskować, że to nieziemski sprzęt o "idealnym brzmieniu" pozbawiony jakichkolwiek wad ludzie którzy tam piszą prawdopodobnie mają małe doświadczenie nie za bardzo wiedzą co z czym łączyć całą jakość opierają na tych wzmacniaczach paranoja...
 8. Nady to już przerabiałem na początku swojej przygody z audio mi też się kiedyś wydawało, że to dobrze gra...szare Nady to może i końcówki mają dobre, ale pre mają słabe i dźwięk nie jest szczegółowy na górze, ale jak się siedzi cały czas w budżetówce to się tego nie pojmie.
 9. Stare wzmacniacze z lat 70 to zupełnie inne granie ciemne i gubiące detale na górze miękki bas i słaba dynamika on były robione po kolumny z tamtych lat łączenie tego ze współczesnymi kolumnami jest pozbawione sensu w skrajnych przypadkach tak wzmacniacz ulegnie awarii bo nie obsługuje kolumn z niskimi spadkami impedancji jak padną tranzystory to jeśli jakimś cudem będzie można je kupić to koszt może przewyższyć wartość sprzętu.
 10. Właśnie nie ma sensu, najlepiej to pisz do moderacji z prośbą o zamknięcie tego tematu.
 11. Nowy12 niezłe bajeczki na poczekaniu wymyśla, czy jest tu moderacja która mogłaby przeskanować te klony??? bo to już się robi powoli mało zabawne.
 12. Gość widzi, że obok ma Accu E-207 który był droższy od 206 i jest za 3tys a i tak nie przeszkadza mu to podyktować cenę za niższy model dwa razy wyższą :-) polowanie na jelenia stopien hard ciekawe kto to wystawił pewnie ten co to pisze najwięcej, że nowy sprzęt to badziew a stare najlepsze :-)) https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-accuphase-e-206-CID99-IDB0XNB.html#95ba8800c3 https://www.olx.pl/oferta/zintegrowany-wzmacniacz-accuphase-e-207-w-bardzo-zadbanym-stanie-CID99-IDAh0NX.html#95ba8800c3
 13. To niezła cena 4 lata temu tego Accu można było kupić za 2tys teraz macie to swoje cudowne vintage za ułamek ceny :-) handlarze tylko czekają co by opychać, ciekawe co będzie za kolejnych parę lat :-) radzę skupować ile się da a później opychać za więcej bo jak widać tylko do tego sprowadza się ta cała fascynacja starociami.
 14. Primare zacna firma a te dzielonki mają coś w sobie ta stylistyka miodzio dobrze by było kiedyś poznać :-) pamiętam kiedyś wisiał na aukcji ładny zestawik pre 30 z A32 za 11tys połowę ceny sklepowej.
 15. Ja jestem temu przeciwny grzebanie małym kosztem w budżetowych modelach ok czemu nie, ale żeby modyfikować topy to już jest co najmniej dziwne zamiast tego lepiej było posłuchać parę zestawów kolumn ze swoim wzmacniaczem i coś dobrać pod siebie, a nie rzucać się od razu na tuning wzmacniacza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.