Jump to content

zeta-j

Użytkownicy
 • Content Count

  1826
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

316 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Hmm... trochę tego jest :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

17890 profile views
 1. Ja byłem na tyle leniwy że po zdjęciu pokrywy skonczyło się na wydmuchaniu kurzu ze środka co ciekawe trzeszczał tylko jeden przycisk mode ale itak mi się nie chciało go wylutować zresztą to juznie mój problem.
 2. Kiedyś porównasz sobie tego Accu z Twoim Sansui jak Ci się spodoba brzmienie i wpasuje się w resztę to sobie takiego sprawisz i masz od razu na 230V kto wie na czym będziemy grali za rok czy dwa różnie to bywa
 3. Parę osób spoza klubu słyszało już i nie było zachwytów, a gdyby był to tak cudownie grający sprzęt to mało kto chciałby się tego pozbywać tymczasem z tego co widać japończycy chętnie popychają ten sprzęt na europę do tego u nas na aukcjach jest coraz więcej tych sansui i to wysokich modeli które to niby mają być podobno zakupem na całe życie... z tego co można wyczytać w tym klubie paru gości miało tam problem wyłapać różnice w dźwięku pomiędzy alphą 607 a 907 ale tak to jest jak się chce mieć egzotyczny sprzęt i kupuje się oczami niestety świecidełka i błyskotki nie mają wpływu na dźwięk tylko działają zazwyczaj na wyobraźnie.
 4. To jest słaby punkt już kiedyś discomaniac też o tym pisał te wzmacniacze u nas z tą redukcją nie mają szans zagrać tak jak powinny, choćbyś nie wiem jak wypasione trafo tam dał to i tak ono tam będzie miało finalnie wpływ na dźwięk.
 5. "Nowy 12" to klonik naprawdę trzeba być głupim żeby nie skojarzyć pewnych wpisów i podobieństw, ale tu na tym forum nie takie wałki odchodziły, zresztą ten temat powstał celowo od razu po burzy w kilku innych tematach vintage gdzie dyskusja schodziła na temat Sansui, gość który założył ten temat chciał się odegrać i pokazać że Sansuje to sprzęt ponad wszystko wyjątkowy i po "dobrych cenach" :-) próba nagonienia i zwiększenia rozgłosu.
 6. Może beta 907 tam była ciekawe czy na 230V :-)
 7. Dajcie już spokój z tymi Sansujami ceny tego są tam tak niskie właśnie ze względu na to że są na 100V mówił o tym Jacek Kawa, a te całe śmieszne trafo zmieniające napięcie przed wzmacniaczem degraduje dźwięk dlatego Japonce tak tanio się tego pozbywają dla jeleni z Europy to jest totalny bezsens opierać na tym wysokiej klasy stereo, te wzmacniacze w ogóle nie powinny być sprowadzane do nas no chyba, że ktoś to kupuje z sentymentu do marki.
 8. Nie ma już kolega kupił go z tego co wiem jest zadowolony, ale to akurat nie dziwne jak miał budżetową Yamahę a700 z 87r :-)
 9. Wejdź sobie w profil założyciela tematu Nowy12 i zobacz co wypisywał kiedyś w klubie sansui.. miłych wrażeń sam się domyslisz :-)
 10. Miałem tego 901 ba testach kosztowało to to 2tyś marek tyle co Grundig A9000 średnie Denony Yamahy i inne Sony ES paru klakierów ubzdurało sobie że to egzotyczny sprzęt ceny ustalili na 3-5tys zawsze mnie ogrania śmiech jak to widzę :-) wzmacnaicze które grają na tym samym poziomie kosztują dziś ok 1000zł na złomowisku allegro jeszcze znany jest wątek gdzie guru to tuningował :-) taki wyjątkowy sprzęt że nawet basu nie miał jak trzeba i nie napędzał poprawnie dwudrożnych monitorów nic tylko kupować...
 11. Super zalety Twoja opinia Ty kłamczuszku :-)
 12. Czy taka osoba o ogromnej wiedzy i doświadczeniu jakim niewątpliwie jest obdarzony Jacek Kawa mogła się mylić? komu lepiej uwierzyć Tobie? fanatykowi ślepo zapatrzonemu w swoją ulubioną markę, a może temu oszołomowi czubsiemu? przecież te całe trafo redukujące napięcie będzie miało wpływ na dźwięk jest bezpośrednio w całym torze, być może te problemy ztym że te Sansuje na 100V nie chcą grać bez rozgrzania przez te kilka godz jest właśnie w jakiś sposób spowodowane tym całym trafem redukującym napięcie to tylko przypuszczenie, ale kto wie, ludzie w drogich systemach słyszą wpływ kabla sieciowego tym bardzie zastosowanie takiego trafa przed wzmacniaczem będzie miało wpływ i w tym wypadku raczej negatywny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.