Jump to content

Rubcio

Użytkownicy
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutralny

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.winyl.net

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Rubcio

  Klub Fezz Audio

  Dziękuję za zdjęcie.
 2. Rubcio

  Klub Fezz Audio

  Super ,że się Fezz wywiązał z obietnicy. Świadczy to bardzo dobrze o tej marce. Czy mógłbyś pochwalić się zdjęciem wnętrza ? Jestem ciekaw jak wygląda całość po poprawkach.
 3. Chciałbym zamówić dość niestandardowy transformator toroidalny do projektu audio. Do jakiej firmy produkującej transformatory mam się zwrócić, żeby wykonanie i cena były na przyzwoitym poziomie ? Toroidy i Indel znam. Może jeszcze są w PL jacyś producenci godni zainteresowania ? Z góry dzięki za pomoc !
 4. Rubcio

  Klub Fezz Audio

  Podziękowania dla Fezz Audio i Salonu Artom z Bydgoszczy za bardzo ciekawą imprezę. Nowy wzmacniacz Fezza świetnie napędził kolumny Klipsch-a. MIra Ceti 2a3 to bardzo uniwersalny wzmacniacz. Dawał radę nawet w wymagającym cięższym rockowym graniu.
 5. Rubcio

  Klub Fezz Audio

  W takim razie uprzejmie proszę, weź się za zarabianie, a nie zaśmiecasz wątek swoimi wywodami i wycenami. Jeśli faktycznie masz taki zmysł, możliwości i chęci to zaprojektuj wzmacniacz, opłać ludzi, podatki, rachunki, dystrybutorów, koszty opakowania i sprawy logistyczne. Wyceń - bo to robisz najlepiej i zacznij zarabiać ! Następnie my ocenimy wykonanie , brzmienie i serwis.
 6. Problem może pojawić się wtedy gdy coś się zepsuje, bo niby gdzie wtedy szukać pomocy, na pewno nie u producenta. Z tym tuningowaniem też należy podchodzić do tematu ostrożnie. Jeśli ktoś ma małe pojęcie o budowie wzmacniacza lampowego, a chce się brać za poprawki (bo na forach zagranicznych są instrukcje co i jak itp) to niech uważa. Należy sprawdzić wszystko 'sto razy', pamiętajcie, we wzmacniaczu lampowym są duże napięcia, można taki tuning przypłacić zdrowiem.
 7. Rubcio

  Klub Fezz Audio

  Bardzo interesujące podejście do tematu. Bez zbędnych informacji, konkretnie, tak jak powinno się pisać.
 8. Kupowałem do pre i do wzmacniacza obudowy + płyty montażowe z Toroidy.pl , wg mnie bardzo dobry stosunek cena/jakość
 9. Wiecie co, odnoszę wrażenie ,że części z wypowiadających się w wątku , nie zależy na rozwiązaniu problemu, tylko na zrobieniu delikatnie mówiąc złego PRu Mam głównie urządzenia DIY w systemach, wszystkie oparte o transformatory od Toroidy, kilka audio i kilka w wersji Supreme, żadne nie wydają z siebie dźwięków typu brumienie, buczenie itp a tym bardziej słyszalnych w kolumnach. Kurde, jeśli faktycznie jest problem to piszcie do firmy, odsyłajcie, reklamujcie ... a nie żale i gnój na forum, jesteśmy dorosłymi ludźmi dzielącymi wspólne hobby, czasem aż ręce opadają jak się czyta posty typu
 10. Rubcio

  Klub Fezz Audio

  Uważam,że takie info powinno się w klubie znaleźć. Na tegorocznym AUDIO VIDEO SHOW odbędzie się premiera nowego wzmacniacza Fezz Audio Mira Ceti (SET 300b) Będzie go można posłuchać w Hotelu Sobieskim pokój 405 Zapowiada się ciekawie - sądzę,że należy wstąpić i posłuchać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.