Jump to content

kartonik

Użytkownicy
 • Content Count

  510
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kartonik

  Wychył membran

  U mnie było to samo. Na szczęście w wzmacniaczu miałem filtr "subsonic", który obcinał pasmo (chyba) poniżej 30-20Hz i falowanie membran ustawało.
 2. Miałeś okazję posłuchać kolumn na tych dwóch Morelach?
 3. Jest dobrze, ale czasami by się chciało więcej blasku na górze. Miałem możliwość posłuchania tych kolumn z Morelem Elite, ale w mojej akustyce było za ostro. Potrzebne by mi było coś pomiędzy.
 4. W jednym lepsze w innym gorsze, ale morel jest na górze, a właściwie na środku 🙂 .
 5. Teraz to musztarda po obiedzie, kolumn już nie mam od kilku lat 🙂
 6. Swego czasu rozważałem taką modyfikacje i na ten temat rozmawiałem z GR, ale jakoś temat odpuściłem zwłaszcza, że była też mowa o ingerencji w pozostałe podzakresy, a tego nie chciałem, no i termin modyfikacji był bliżej nie określony.
 7. Miałem kiedyś przez parę lat Dali 450 i niby fajne muzykalne granie, ale z czasem zaczął mnie drażnić szeleszczący charakter grania wysokotonówki.
 8. Dla mnie ważne aby 600-tki zachowały "fabryczne" brzmienie, nie chciałbym tego zmieniać i przy kupnie zamienników istnieje ryzyko "zepsucia" tych słuchawek, a tego bym nie chciał. Tak jak pisałeś wcześniej, te słuchawki mają starannie przemyślaną konstrukcję i raczej nie potrzebna im żadna modyfikacja (w końcu model HD580/600 są produkowane bez istotnych zmian od 25 lat). No nic, chyba zaufam Twoim uszom😉 i kupię te chińskie pady.
 9. @Barthuss a porównywałeś bezpośrednio jak grają słuchawki na oryginalnych i chińskich padach? W moich HD600 pady już są trochę zmęczone życiem i trzeba by było kupić nowe, a oryginały jak wiadomo są w chorej cenie, więc też szukałbym coś w zamiennikach, ale boję się, że może to mieć negatywny wpływ na brzmienie tych słuchawek.
 10. Pomysłu nie mam, ale ciekaw jestem jaki to ma wpływ na brzmienie wzmacniacza i jego żywotność.
 11. Taki mały szczegół. Prezentowany Cayin jest przystosowany do napięcia 220V.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.