Jump to content

Brencik

Użytkownicy
 • Content Count

  1583
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś zajumał trafo :) Ale to nie tylko kwestia nowoczesności tranzystorów... Zasadniczo jest masa innych rzeczy wpływających na brzmienie (czyli mierzalne parametry, bo innych nie posiada jako urządzenie elektroniczne spełniające zasady fizyki a nie audiofiloszamanologi)) danego ustrojstwa.
 2. [Hidden Content] [Hidden Content]
 3. No raczej sami kondensatorów nie produkują. Wszystkie kondensatory na świecie produkuje raptem kilkanaście firm które także murzynią dla audiofilskich marek które im słono płacą aby nakleiły na zwykłym foliowcu naklejkę z ich nazwą aby szło to sprzedać x 10 albo z jeszcze większą ceną. Gdybyś wiedział jakie elementy siedzą w sprzęcie za kilkaset tyś zł to chyba byś zapłakał.
 4. Pamięci RAM DDR3 SODIMM do laptopa: [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. No to masz niezłego pecha że trafiłeś na to forum. Jest tyle profesjonalnych for zajmujących się audio (nie voo doo jak to forum) .
 6. Straszne, to dramat że ktoś był w PZPR. Co innego ci co kradli miliony i wspólpracowali ze służbami, to rozumiem :)
 7. Niech pokaże niezależność TVNu i GóWno Prawdy lepiej... To by się stare kiejkuty chociaż pośmiali
 8. Pseudodziennikarzyna na usługach ruskich i niemieckich mocodawców: [Hidden Content]
 9. Wspólczuję im szczerze. A tobie na pisaniu propagandowych głupot na forum. Nic nie dokonałeś tylko piejesz z zachwytu nad postsowieckim systemem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.