Jump to content

zoller12

Użytkownicy
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. JM lab point source 5.1 na tioxidzie
 2. Co prawda grupa neoprogresywna, ale miał ktoś może sposobność posłuchać JADIS "No Fear Of Looking Down" napiszcie co o niej sądzicie ...
 3. Faktycznie doopy nie urywa. Po prostu nuda i tyle oczywiście mz Ale żeby nie było tak smutno podoba mi się ta płyta: Glass Hammer - Valkyrie
 4. BB84, A masz może jakieś zdjęcie tego swojego "wynalazku" ? :-)
 5. Proszę zadaj konkretne , merytoryczne pytanie. Enjoy the silence ...
 6. A teraz strony nie ma a pianę bijesz tylko Ty. Stary wyluzuj.
 7. Brencik mam nieodparte wrażenie że Ty wcale nie chcesz kupić nic z Amplifona. Po prostu trollujesz i tyle. Ale możesz być spokojny, twoje utyskiwania nic nie dadzą. Kto chce kupić Amplifona wie co robi i wie jak to ma zrobić.
 8. Ja też uważam że bezpośredni kontakt z twórcą i projektantem tak wspaniałych urządzeń to gruba sprawa. Móc oglądnąć SET 140 bezcenne...
 9. Nie wiem jakie masz zamiary wypisując takie rzeczy. Sorry ale ja Ciebie nie obrażam, a mieszanie do tego KOD-u... no coż to mowi o Twoich intencjach. Pisząc że to nie jest wzmacniacz dla przeciętnego Kowalskiego miałem na myśli cenę. Chyba że uważasz że każdego stać na wydanie 27 tysięcy złotych na wzmacniacz. Ale jak widać (chyba nie umiesz) czytać między wierszami. p.s. masz zajebisty awatar .... ;-)
 10. Moim skromnym zdaniem Amplifon to Firma która nie robi rzeczy dla przeciętnego Kowalskiego , więc piekna strona nie jest niezbędna (choć nie twierdzę żeby się nie przydała). Pan Andrzej jest bardzo zajęty i jak na razie dodatkowa reklama nie jest mu potrzebna.
 11. Myślę ( w zasadzie wiem) że nie będzie potrzebne. Wystarczy zadzwonić do Andrzeja i spytać ile trzeba czekać na 42. Strona nie jest do tego niezbędna żeby sprzedawać klocki...... oczywiście mz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.