Jump to content

Kazik II

Użytkownicy
 • Content Count

  1766
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

421 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7374 profile views
 1. Ale niektórzy, tak nie widzą tego świata i chyba mają pretensję do "SIEBIE", bo ciężko znaleźć im swoje miejsce na ziemi.
 2. Reniferek się pospieszył i do buta włożył fajne CD Fink - Wheels Turn Beneath My Feet
 3. Dawno temu napisano - cytat - "dla uzyskania tutti orkiestry, bądź wrażenia namacalności fortepianu, niezbędne jest zastosowanie zespołów głośnikowych o skuteczności powyżej 95dB/1W, zdolnych do przetwarzania transjentów o poziomie szczytowym SPL=126dB, bez znaczących zniekształceń harmonicznych, a tym bardziej intermodulacyjnych w zakresie średnio i wysoko tonowym. Tak zdefiniowane kryterium oznacza że zespół głośnikowy powinien się charakteryzować mocą programową około 1000W i taki też powinien być użyty wzmacniacz. Obniżenie mocy wzmacniacza do 250W zaowocuje spadkiem SPLmax do 120dB. co jest wartością do przyjęcia w warunkach domowego salonu, aczkolwiek zauważalnym dla wnikliwego i wymagającego słuchacza."
 4. Dobry, stary koncert Stanley Clarke, Larry Carlton, Billy Cobham, Deron Johnson & Najee
 5. Pierwszym głośnikiem był auxetophone, opatentowany przez Horacego Shorta z Londynu w 1898 roku. I to należy uznać, za kamień milowy w reprodukcji dźwięku, ze wzmocnieniem 😉
 6. Kazik II

  NOCNY MAREK .

  Kiedy zdążyłeś zajrzeć pod ogon 😉
 7. A na początku był wałek woskowy 😉 i też było dużo radości z odtwarzania tego formatu. A magnetofony zapisywały kiedyś na drucie i płaczu nie było 😉
 8. jacques loussier play bach toccata z 2 płytowego wydania na CD, znakomita realizacja i wykonanie.
 9. Koc + kolega z nim, mógł mieć jakiś wpływ 😉
 10. Wishbone Ash - 'There's The Rub' rewelacyjnie grało z analogu w 1974, teraz z CD '(
 11. Kazik II

  Kup pan cegłę

  Też ciekawy produkt. [Hidden Content]
 12. Tak jak pisałeś, trzeba posłuchać najlepiej w docelowym pomieszczeniu. Kształt i użyte materiały tworzą zawsze unikalną atmosferę akustyczną i może dobrze zagra, albo nie optymalnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.