Jump to content

bartleby

Użytkownicy
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @marek.papdzięki za instrukcję - sprawdzę to sobie. Niestety jak już @Funnykris zauważył, wygląda to na totalny overkill.
 2. Czyli jednak problematycznie 😕
 3. Dzięki, poszukam sobie o tym informacji. Mam nadzieję, ze nie trzeba zrezygnować z funkcjonalności apki Spotify.
 4. Jestem nowy w temacie, wiec proszę o wyrozumiałość. Łączę komputer z DAC (Dacmagic 100) kablem usb. Muzyki słucham głównie ze Spotify a radia z Foobara. Po zainstalowaniu sterownika ze strony CA i po dodaniu do Foobara ASIO, Foobar gra na prawdę super. Czy jest jakiś patent na to, żeby uruchomić ASIO dla Spotify? Używam apki Spotify w Windows 10.
 5. Cena wpisana powyżej jest orientacyjna - proszę o oferty na pw. Wrocław albo olx/allegro.
 6. Przypadkowo stałem się właścicielem 3m kabla do subwoofera Wireworld Luna 7. Kabel do subwoofera nie jest mi potrzebny, ale zdecydowanie przydałby mi się solidny interconnect do podłączenia daca do wzmacniacza. Czy ten kabel nada się, żeby go pociąć i zrobić interconnect? Na alledrogo widziałem nawet takie wtyki rca.
 7. Przepraszam, wcześniej przeczytałem twój post w pośpiechu. Tak, wyłączam loudness jak słucham w dzień, bo basu jest za dużo i jest nieprzyjemny. Z sopranami podobnie. Poesperymentuję jutro z ustawieniem na tyle na ile się da. Nie mam dywanu i nie będę miał, bo ciężko się po tym jeździ na wózku. Pokój jest mocno zawalony meblami. Kolumn podłogowych już nie kupię, bo nie mam ich gdzie postawić tak, żeby głośniki były odsłonięte. Te Paradigmy to i tak spore kloce. Tu też Cię wcześniej źle zrozumiałem - przywykłem, że 1 kabel do 1 kolumny. Już rozumiem i jak mi się jutro uda, to ku
 8. 4 kable? Mam zrobić bi-amping? Jutro je trochę poprzestawiam jak nie będzie tłoku w mieszkaniu.
 9. No ok, ale co zrobić, żeby i w dzień było ok? Tu wraca temat DAC. Poza tym trochę stary i ryzyko, że kupię 'grzebany'. To jednak jest opcja.
 10. Nie. Z loudness po cichu/w nocu jest wszystko w porządku. Głośniej bez loudness jest bardzo niewiele basu i soprany też marne 'pudełkowo'. Z loudness głośniej jest źle, bas zaczyna buczeć/dudnić a soprany drażnią i nie są to w brzmieniu takie soprany jak lubię - jakby podbita była część pasma trochę poniżej sopranów. Nie wiem czy jasno to tłumcaczę.
 11. Altusy nie sprawiają mi szczęścia, bo kupiłbym Altusy. Nie mogę eksperymentować z ustawieniem kolumn - to jest niewielki salon i wszystko ma swoje miejsce. Mogę je minimalnie obracać itp. Kolumny nie stoją na półkach ani we wnękach, ale mają z tyłu mało miejsca. Te Paradigmy to na przestrzeni kilkunastu lat moje 6 kolumny, są najbardziej zbliżone brzmieniem do tego co lubię. Miałem różne marki i wielkości. Zawsze miałem Harmany, od amplitunerów do kina po ostatni HK3490 stereo. Kupiłem Marantza, żeby spróbować czegoś innego, bo Harmany nie spisały się. Niezmienne pozostaje
 12. Z Marantra dużo, ale z włączonym loudness. Z Harmana zawsze mało, dlatego musiałem zawsze walczyć z subwooferami. Nawet nie wiedziałem, że te kolumny potrafią zagrać takim basem dopóki nie podłączyłem ich do Marantza. Dlatego myślę, że może DAC...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.