Jump to content

robi

Użytkownicy
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

7 Neutralny

Audiostereo

7

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3801 profile views
 1. Martwi mnie jeszcze jedno, a mianowicie żywotność nowych urządzeń. Jeżeli sprzęt ma wytrzymać 2 lata, to strach robić upgrade ?. Moje Unitilite jest z 2013, a Uniti 2b z 2015 - na razie bez żadnych problemów.
 2. Tu jest coś o tych kablach: [Hidden Content] Osobiście bym już nie schodził poniżej NACA5.
 3. Bardzo dobra droga. Przeszedłem taką samą kilka lat temu. Unitiqute 2b, który jest bardzo fajny, zgrabny, mały itd, ale niestety brakuje prądu. Nie był w stanie wysterować małych Amphion Ion+ w sypialni. Również któryś ze starszych półkowych Dynaudio grał kluchowato. Próbowałem z końcówką NAP100, ale dźwięk był inny i nie do końca mnie satysfakcjonował. Jest o tej kombinacji sporo w sieci, zdania są podzielone. Sprzedałem ją oraz Unitiqute. Dopiero Unitilite pokazał, co to jest dynamiczne granie. Obecnie choroba audio nieco mi przeszła i mam od dłuższego cz
 4. To oczywiste. Mam wrażenie, że temat fazy we wtyku wraca co kilka lat w tym wątku ?
 5. Chodzi o to, że przewód zasilający ma zazwyczaj wtyk Schuko (czyli bolec, ale dodatkowo dwa piny na obrzeżach) i wtedy jeżeli gniazdo listwy zasilającej jest również typu Schuko, to bez problemu można obrócić. Ja tak ma tak w listwie SUPRA MD06-EU.
 6. Uniti2b posiada dodatkowo moduł BT (i jedną antenę więcej z tyłu). To cała różnica.
 7. Widocznie coś zmienili, to jednak znacznie nowsza seria. Ważne że działa. U mnie ponieważ mam dwa urządzenia, to dla jednego z nich (tego dodanego do konta później) również muszę podać adres MAC. Moge dodac tylko przez komputer i przeglądarkę www, dlatego potrzebne jest logowanie. Swoją drogą, ta stacja już dawno miała być dopisana do listy. Nie mielibyśmy takich problemów. Sprawdzam co jakiś czas tu: [Hidden Content]
 8. Wpisujesz dokładnie ten adres: [Hidden Content] (większość serwisów podaje https:// co z Naim nie działa) U mnie działa bezbłędnie od tygodnia. Poniżej zrzut ekranu:
 9. Jest "ręczny" działający sposób. Wchodzisz na stronę: naim.vtuner.com, logujesz się do konta i wprowadzasz: Station Name: Radio Nowy Swiat Station URL: [Hidden Content] (koniecznie powyższy bez s) Location: Poland Genre: dowolne Type: mp3 (działa również przy OGG, ale i tak nadają w mp3) Bitrate: 128 (w praktyce jest na razie 96) Powodzenia!
 10. Jeszcze nie jest dostępne dla vtuner. Więc nie działa również w Denonach. Natomiast podobno jest już w Sonos i Yamaha. Powinno być na dniach. Chciałem dopisać ręcznie strumień, ale nie zadziałało. Pozostaje klonowanie z iPhone przez BT.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.