Jump to content

wovo

Użytkownicy
 • Content Count

  2807
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do wzięcia : Logitech Squeezebox Classic + zasilacz na LT 3A (oryginalny wyzionął ducha) w zestawie z pudełkiem. NAS pod Squeezeboxa z dyskiem 1TB + zasilacz. Całość tworzy niezależny od komputera odtwarzacz plików. Ceny: Szczerze powiedziawszy nie wiem, Squeezebox na allegro stoi po 499zł, nie wiem czy to ok czy nie, NAS z dyskiem wycenię powiedzmy na 300 zł ?? Ceny są do negocjacji. Zmieniam platformę więc sprzęt leży. Najlepiej w całości ale na kawałki też sprzedam.
 2. No to dobra. Jakieś zamówienie ?? Konkretne źródło ?? Jestem chętny ale potrzebuję fakturkę. Wrzucę sobie eksperyment w koszty 🙂
 3. Jak to gada ?? Z ciekawości bodaj ICE 125 miał sterowanie DSP po Ethernecie. 1200 też ma tą opcję ?? Chodzi konkretnie o dynamikę i filtry.
 4. Nooo... Krycha już dawno się na nikogo nie nadziała.
 5. Wracam tu po ładnych kilku latach, najpierw napisałem posta w temacie "potrzebuję" a następnie tradycyjnie już z nadzieją przeszedłem do przeglądania waszych typów dup i co widzę ?? Krysię ... nie wiem co napisać. Rozczarowanie ? To za mało. Obrzydzenie ? To też nie to. Skandal, wstyd, oszustwo. Nic innego nie przychodzi mi na myśl. Błagam - niech ktoś uratuje tą beznadziejną sytuację. Błagam.
 6. wovo

  Potrzebuję ...

  Długo mnie tu nie było 🙂 Potrzebuje jakiś przejściowy wzmacniacz. Nic poważnego, za parę stówek. Jedna lampa się sprzedała a druga się stuka. Może byc nawet LM/gainclone, ale błagam bez audiofilskich płytek, kabli i innych turbo-elementów pozłacanych przez dziewice o pełni księżyca. Dzięki !!!
 7. Witam ... wielu ludzi tutaj na firmu ma w swoich "o mnie' że nie mają kota, albo mają kota, albo mają stado kotów ... albo co w tym chodzi ?? Co ma kot do audio ??:> Z góry dziękuje za odpowiedź :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.