Jump to content

mkm

Użytkownicy
 • Content Count

  516
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

91 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

370 profile views
 1. Na kilka dni? Lepiej kupić i w razie czego pisemnie odstąpić od umowy bez podania przyczyny w czasie do 14 dni. Po odstąpieniu mamy kolejne 14 dni na odesłanie sprzętu za który sprzedawca zwraca cenę zakupu i koszt dostarczenia, odsyłamy tylko na własny koszt. Łącznie możemy testować 28 dni - zgodnie z prawem konsumenckim.
 2. Z tego powodu ramię leciało do środka i igła wyskakiwała z rowka na płaskim pod koniec płyty?
 3. Tak, tylko zaraz po gwarancji zaczyna mylić funkcje. Na przykład wciskamy open i zamiast otworzyć szufladę włącza się USB. Już kilka osób na forum pisało o tej wadzie.
 4. Z punktu widzenia nocnego portiera, Krzysztof Kieślowski. „Każdy człowiek ma do czegoś zamiłowanie. Ja mam zamiłowanie do kontroli”. Portretując zakładowego wartownika otwarcie czerpiącego satysfakcję z nękania innych, Krzysztof Kieślowski pokazuje w swoim głośnym dokumencie wstrząsający przykład osobowości autorytarnej. Pomyliłem wątki :)
 5. mkm

  Winyl z Biedronki

  Moje zakupy sprzed roku, dwóch lat w zasadzie bezproblemowe. W listopadzie 2018 roku kupiłem dwie płyty i obie z widocznymi rysami, głośno pykające w tych miejscach. Przeglądałem płyty z obecnego rzutu i może bym coś kupił, ale mam już dość loterii, reklamacji itp.
 6. mkm

  Technics SL-BD 20

  Digitrac chyba już nie do kupienia. Czy warto wymienić oryginalną wkładkę Technicsa P24 zamontowaną w tym gramofonie na AT 311? A może lepiej kupić nową igłę do P24? Nie wiem jaki jest przebieg starej igły, ale wygląda i gra przyzwoicie.
 7. mkm

  Technics SL-BD 20

  Mam pytanie, czy ten gramofon ma regulację siły nacisku i antyskatingu? Oglądałem go i wydaje mi się, że te parametry są ustawione fabrycznie bez żadnej możliwości regulacji. Jest jakiś wybór wkładek t4p? W zasadzie z nowych znalazłem tylko dwa, trzy proste modele AT. Ortofon produkuje coś z tym mocowaniem?
 8. mkm

  Magnetofon.

  Kupiłem dwie rolki dociskowe, zamienniki za RDP0055. Na zdjęciach metalowa oś rolki była jednakowej długości z obu stron i z obu stron oś była równo zakończona delikatną fazą. Otrzymałem rolki, w których oś jest odpowiedniej długości i odpowiednio zakończona tylko z jednej strony, z drugiej jest za krótka, krzywo obcięta i bez fazy. Rolki mają być zamontowane w plastikowych widełkach magnetofonu. Podejrzewam, że krzywo obcięta i zbyt krótka oś metalowa może szybko wyrobić plastikowe mocowanie, gdyż oś obraca się razem z rolką. Oryginalne rolki miały oś plastikową. Powinienem reklamować?
 9. Na zdjęciu z soboty nie widać żadnych rys.To są moim zdaniem delikatne refleksy świetlne skierowane w jedną stronę. Na zdjęciu pokrywy po odbiorze wyraźnie widać ostre rysy w różnych kierunkach.
 10. Niczego nie usuwaj. Post może być ostrzeżeniem dla innych. Tutaj sporo osób handluje sprzętem, dlatego taka reakcja.
 11. Jeśli ta pokrywa wcześniej nie była porysowana, to na pewno aż tak się nie porysowała w transporcie. Moim zdaniem została podmieniona, ale nikt nikomu niczego nie udowodni, ani Ty, ani sklep. Na przyszłość rób zdjęcia przed oddaniem do serwisu.
 12. Antena za słaba, niewłaściwa, nieprawidłowo podłączona lub amplituner uszkodzony. Aby to sprawdzić trzeba podłączyć do tej anteny inny (pożyczony) tuner lub amplituner. Odbiorem FM miniwieży bym się nie sugerował.
 13. mkm

  Pykajacy DAC

  Jak to jest z tą pykającą ciszą cyfrową w wątku poniżej?
 14. mkm

  Magnetofony szpulowe.

  Gdzie tam są taśmy matki do kupienia, bo jakoś nie widzę.
 15. Też byłem wniebowzięty na początku z FS 249 i też z Nadem, tylko nieco mocniejszym i większym, dopóki nie posłuchałem dosyć głośno kilku płyt w 40 metrach. Jakaś ogromna wada to nie jest, ale niektórych realizacji nie można słuchać głośno bo występuje delikatny przester na średnich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.