Jump to content

destiny123

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Nie widziałem oryginału ani polskiej wersji, ale na Netflixie jest dostępny hiszpański odpowiednik -"Nothing to hide". Całkiem fajne.
 2. Mylisz Chromecasta z Chromecastem audio. To osobna zabawka przeznaczona tylko do dźwięku, nie posiada wyjścia HDMI tylko 3,5mm jacka audio, które jest także wyjściem optycznym. (potrzebna przejściówka).
 3. destiny123

  Chromcast Ultra

  Mam starszą wersję Mi Boxa i u mnie działa chromecast. Przynajmniej na youtube, tak sprawdzając naprędce. Trzeba go jakoś wyszukać w aplikacji "Home" z tego co pamiętam. Jeśli chodzi o Spotify to jak masz wersję premium to możesz korzystać ze "Spotify Connect" tylko zainstaluj apkę Spotify na Xiaomi. Wi-Fi działa dobrze ale w sieci 5GHz. Modem w drugim pokoju i w WifI Analyzerze 170 mbps.
 4. destiny123

  Chromcast Ultra

  W cenie tego Ultra masz Xiaomi mi box s z wbudowanym chromecastem i wyjściem optycznym. (Tak jak w przypadku chr. audio potrzebna przejściówka.
 5. Wharfedale 220 są ubogie w w bas, tym bardziej w 22m pokoju. Umieszczenie ich przy ścianie robi im dobrze w tym aspekcie. Jest jeszcze model 225, ale chyba już nie dostępny u nas i trochę ponad budżet. Z białych z przednim refleksem są jeszcze Jamo S803. Z reviews się nimi zachwyca: [Hidden Content] Jak powyższe modele zgrywają się z Denonem, nie mam pojęcia. Te Jamo ponoć lubią prąd.
 6. Może nie dokładnie to o czym pisze autor ale vinyl z LAN, serwisami i streamingiem, proszę bardzo: [Hidden Content]
 7. Jest jeszcze D-stream od NuPrime. [Hidden Content],nuprime-d-stream-wr-100d.html Dzwiękowo, bez zewnętrznego przetwornika ponoć taki sobie, ale obsługa chyba lepsza niż Yamaha. Może warto spróbować.
 8. To zależy od aplikacji, której używasz. Np. taki Neutron music player ma dostęp do zasobów DLNA, samba, UPnP i odtwarzając dany utwór możesz to dalej puścić na Chromecasta. Pewnie są też inne. Co do dźwięku przestrzennego w filmach to nie wiem. To urządzenie jest raczej stworzone do podpięcia bezpośrednio pod tv. Może być różnie z amplitunerami. Osobiście posiadam chromecasta audio i Xiaomi MiBox, który ma wbudowanego cc. Box ten, podobnie jak cc audio posiada wyjście optyczne.
 9. NuPrime WR-100D (WR100D) odtwarzacz strumieniowy DLNA multiroom AllPlay - 529zł A czemu nie nowszy D-Stream WR-100D? :P
 10. Wszystko fajnie, ale mnie ciekawi co dzieje się ze sprzętem, który wraca z takiego wypożyczenia. Może nie jest uszkodzony, ale nosi jakieś tam ślady użytkowania, choćby na opakowaniu, otwarte kartony, woreczki, itd. Czy potem sprzedawany jest jako "nówka sztuka nieśmigana" czy jako tzw. open box. Tak z ciekawości pytam.
 11. destiny123

  Yamaha WXC-50

  Skoro już jesteśmy przy urządzeniach opartych na MusicCast, to jak ma się WXC-50 do nowej zabawki Yamahy NP-S303 jeśli chodzi o jakość dźwięku. Są w ogóle jakieś słyszalne różnice?
 12. Ile za nią dałeś, jeśli można spytać. Za ile realnie można wyrwać A-S1100?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.