Jump to content

destiny123

Użytkownicy
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jamo s803 zbierają dobre opinie, ale wg mnie są przereklamowane. Słuchałem ich przez jakiś czas z Yamahą a-s500 i było raczej słabo. Dźwięk po jasnej stronie, brakuje dołu, głębi. Może z czymś innym zagrałyby lepiej, do Yamahay raczej nie pasują i wcale nie są takie małe, tyle że wąskie. Indian nie znam, ale słyszy się że to dobre połączenie ze sprzętem tej firmy, także z tych dwóch w brałbym włoskie paczki.
 2. Nie widziałem oryginału ani polskiej wersji, ale na Netflixie jest dostępny hiszpański odpowiednik -"Nothing to hide". Całkiem fajne.
 3. Mylisz Chromecasta z Chromecastem audio. To osobna zabawka przeznaczona tylko do dźwięku, nie posiada wyjścia HDMI tylko 3,5mm jacka audio, które jest także wyjściem optycznym. (potrzebna przejściówka).
 4. destiny123

  Chromcast Ultra

  Mam starszą wersję Mi Boxa i u mnie działa chromecast. Przynajmniej na youtube, tak sprawdzając naprędce. Trzeba go jakoś wyszukać w aplikacji "Home" z tego co pamiętam. Jeśli chodzi o Spotify to jak masz wersję premium to możesz korzystać ze "Spotify Connect" tylko zainstaluj apkę Spotify na Xiaomi. Wi-Fi działa dobrze ale w sieci 5GHz. Modem w drugim pokoju i w WifI Analyzerze 170 mbps.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.