Jump to content

notoryczny

Użytkownicy
 • Content Count

  1272
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

667 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Psychologia, muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1355 profile views
 1. Chyba prywatnym samolotem, o dwutygodniowej kwarantannie nie wspomnę .
 2. I co te osoby miałyby zrobić ? Wyjść na ulicę ? ( nie wolno) , cierpieć w domach( posiadając taką wiedzę ? ) toż cierpimy i bez niej ...
 3. 5 G to inny wymiar paranoi ;))
 4. Nie, nie lekceważę czyjegoś zdrowia, po prostu mało mnie przekonuje argument o narażaniu czyjegoś zdrowia poprzez dotknięcie koperty . Bo chyba tak to miałoby wyglądać , wypełniam kartę do głosowania, wrzucam do skrzynki i listonosz odbiera, pozostaje kwestia osób, które zajmą się odczytem kart( rękawiczki ?). Zgadzam się, to nie jest czas na robienie wyborów, dawno o tym pisałem, nie znając jeszcze metody głosowania ( heh, przypomniał mi się Rejs) ;).
 5. Dobrze wiesz, apele, deklaracje, a rzeczywistość jest nieubłagana . W obecnej sytuacji jest tyle niedorzecznych decyzji, rozjeżdżajacych się na wszystkie strony.
 6. „Obywatel jest bezwarunkowo zdany na interpretację stanu faktycznego przez funkcjonariuszy organów ścigania, a także nie ma możliwości odmowy przyjęcia mandatu, czy tłumaczenia swojego zachowania przed sądem, bowiem nie ma tutaj zastosowania prawo wykroczeń. Zgodnie z uchwalonymi przepisami, karę nakłada w drodze decyzji administracyjnej powiatowy inspektor sanitarny, a odwoływać można się do samego ministra zdrowia (przysługuje oczywiście również zaskarżenie legalności, nie słuszności, decyzji do właściwego sądu administracyjnego). W dobie epidemii koronawirusa jak widać nieważne jest prawo do sądu, prawo do rozstrzygnięcia sprawy przez niezawisły i niezależny organ, a także ogólna pewność prawa.„ Tak to zostało wymyślone , Sejm uchwalił i szukaj sprawiedliwości 😉
 7. Niech jeszcze chronią kurierów, tych od paczkomatów i innych. Hipokryci. 🙋🏻‍♂️
 8. A co ma do tego kwarantanna( ludzie listy piszą , paczki wysyłają , odbierają ) sprzedawcy-czynie w sklepach nadal pracują .
 9. Przecież ten typ głosowania jest stosowany w innych krajach, problemem jest zbyt krótki czas aby to zorganizować . Pojawiające się kontrargumenty były cytowane przez panią profesor ( nazwiska nie pamietam )...ale czy one są zasadne. Trzeba by wrócić do czasu gdy PO chciała tego typu głosowania i przyjrzeć się ich ówczesnej argumentacji .
 10. Tak na marginesie( ci listonosze to teraz przynoszą listy, ulotki) i się nie boją, hmm
 11. Dorzuć do tego 100 policjantów ( nominacje we Wrocławiu ) wraz z orkiestrą, paru policjantów w Poznaniu itd... P.S. Właśnie syn mi doniósł, że w Toruniu będzie można myć auta, Policja nie będzie karała, lol ! 👌
 12. Śmigus dyngus w czasach zarazy 🤔
 13. Budka miał kwarantannę na długo przed jej wprowadzeniem 😂
 14. Lepsze to niż jęczenie 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.