Jump to content

notoryczny

Użytkownicy
 • Content Count

  1417
 • Joined

Community Reputation Całkowita

3161 Audioholik^3

Audiostereo

260

Bocznica

2901

Karta premium

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Psychologia, muzyka.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2542 profile views
 1. Czymże to uzasadniona radość twa.
 2. Ale się zmarszczył hehehe😂 [Hidden Content]
 3. Zadajesz pytania, na które mam odpowiadać wchodząc w ich tok rozumowania. Nie wiem czym się kierowali, ale nie sądzę aby było to ograniczenie wolności. Raczej obawa przed zakażeniem, tym samym uznali, że mają prawo stawiać warunki, żądania. Mogliby jeszcze zażądać szczepień na HBV, tyle, że ( jak zakładam ) podczas ustalania warunków pracy i spełnienia określonych wymogów, nic w tym względzie nie zostało postanowione. P.S ta kobieta tam pracuje od lat( zaczęła przed pandemią) Bylby to aneks do umowy, ale czy mają takie prawo?
 4. No właśnie, mają prawo? Jak widać, kobieta została postawiona pod ścianą. Może nie chciała konfliktu i spełniła ich oczekiwania. Dokładnie to samo powiedziała jej córka ( ciesz się ).
 5. Wczoraj znajoma opowiadała mi o pewnym zdarzeniu, otóż matka jednej dziewczyny pracuje w Niemczech, ludzie u których pracuje ta kobieta, zażądali aby poddała się szczepieniu. Niejako przymuszona( bo straci pracę) zgłosiła się do przychodni, tam wywiad, udzielając wywiadu poinformowała o swoich chorobach, powiedziano jej żeby dostarczyła wyniki badań . Dostarczyla te wyniki, lekarka zaczęła je przeglądać i nie wiedziała co dalej począć. Finał był taki, że fikcyjnie podano jej szczepionkę ( wylano ją) i wystawiono zaświadczenie o przyjęciu szczepionki . Matk zdezorientowana dzwoni
 6. Trzeba udowodnić, że szczepionki działają, nowe wytyczne dla laboratoriów ( cichaczem wprowadzone ) [Hidden Content]
 7. Pisiory gdzie tylko się da pchają swoich, żeby w trudnych czasach, mogli dorobić parę złociszy.
 8. „Na przykład zadeklarowaliśmy, że warunkiem wejścia Lewicy do rzadu jest zniesienie ustawy represyjnej.” Maciej Gdula Czyli za stołki, kasę, szlag trafił ich hasełka, i jak takim wierzyć.
 9. ....roztropku, znowu się przyssałeś, to co ja zamieszczam jest reakcją ludzi na sprawy, które Ty bezrefleksyjnie traktujesz jako głupie, nieważne ( bo Twoi idole tak je widzą) . Weź w końcu uznaj, że sporo ludzi w kraju nie myśli tak jak Ty i tobie podobni. W niczym nie są gorsi, a gdybyś kiedykolwiek coś napisał o tolerancji, to chwilę po tym, strzel sobie plaskacza.
 10. Komentarz do tego posta, który wkleiłem „Biada ziemi i biada morzu - bo zstąpił do was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu». (...) rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa" Patrząc na opętane twarze upstrzone kolorowo, słuchając Lempart i jej popleczników, diabeł zaciera łapska .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.