Jump to content

tomek8866

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

95 profile views
 1. Trochę daleko, a w obecnej sytuacji to nawet bardzo daleko 😀. Raczej muszę zdać się na analizę 'na papierze' i opinie innych. Także ewentualny zakup będzie w ciemno, a raczej na głucho 😉.
 2. Hm, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii coraz bardziej skłaniam się ku tej 803. Tym bardziej, że mam w planach wymianę kolumn. Dodatkowo dobrałbym jakieś kable, bo do tej pory siedzą jeszcze fabryczne...
 3. Witam. Jakiś czas temu spalił mi się amplituner miniwieży Yamaha Pianocraft E-810, który służył mi przez ostatnie 12 lat. Jako, że jest praktycznie nienaprawialny, stanąłem przed wyborem nowego. Od razu zaznaczam, że nie jestem specjalistą i dlatego proszę o radę w wyborze czegoś nowego. Póki co sprzęt będzie znajdował się w małym pokoiku, więc nie zależy mi specjalnie na mocy, głośniki będą stały na regale - poprzednia Yamaszka w tym otoczeniu w zupełności mi wystarczała, grała też bardzo ładnie. Ale jak już nadmieniłem nie jestem specjalistą, no i to był mój pierwszy kontakt z czymś lepszym niż radiomagnetofon ;). Budżet jaki planuję przeznaczyć na zakup to ok. 2000-3000 zł. Po zrobieniu pobieżnego 'riserczu', w oko rzucił mi się amplituner Yamaha R-N602, jako dosyć wszechstronny. Jeśli wybór padłby właśnie na sam amplituner, to chciałbym podłączyć do niego kolumienki (NX-E800) i odtwarzacz (DVD-E810) z mojego starego Pianocrafta. Jest jeszcze opcja kupienia jakiegoś całkiem nowego zestawu Pianocrafta za ok 3k, doradźcie czy to w ogóle ma sens. Sprzęt musi mieć wejście USB z obsługą plików typu DSD czy FLAC 24b, ale z tego co widzę większość nowych klocków takowe posiada. Do tej pory słuchałem głównie płyt CD (rock w różnych odmianach, ale również trochę klasyki i elektroniki) oraz radia. Zastanawiałem się też nad Yamahą R-N803D, ale czy jest to na tyle lepszy model od R-N602, by zrobił mi dużą różnicę przy tym dodatkowym 1000 zł? Jestem otwarty też na inne propozycje, ale nie wiem czy w tym przedziale cenowym dostanę tyle opcji co te kompakty... Z góry dziękuję za rady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.