Jump to content

piramidon

Użytkownicy
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

403 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka symfoniczna , organowa,gotyk-rock
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. piramidon

  Kawa

  Nie zgadam się z tą opinią Ludzie nie słyszą (np. sprawka wieku, fizjologii), a kupują wypasione głośniki i kable... Z używkami jest to samo.
 2. Odświeżam temat w kontekście mody na morsowanie. Oczywiście hejt na morsujących ma miejsce. Ale -hejterzy- to są zapewne "użyteczni idioci" koncernów farmaceutycznych. U mnie znaleźć wolne miejsce w przeręblu i saunie w dni saunowania jest bardzo trudno. Nie używamy piwa przy odsaunowaniu- tylko czerwone wino. Ze znajomych zachorował na covid tylko kolega lekarz ze szpitala- wyszedł z tego stosunkowo lekko. Zasiliłem go nalewką z czarnego bzu o udowodnionym działaniu antywirusowym.
 3. Posiadam LG V40 i LG V10(używany już tylko jako odtwarzacz) . Kupowałem do nich kilka różnych słuchawek. Bezprzewodowych i przewodowych - fajna zabawa! Podpowiedzią poniżej pozbawię Ciebie tej radochy. Pozostawiłem sobie do słuchania w zależności od rodzaju muzyki i sposobu jej realizacji następujące: A/ Philips fidelio X2 HR B/ Sennheiser HD 58X jubilee Są to słuchawki otwarte, nauszne - potężne z wyglądu, z dużą przestrzenią przy odtwarzaniu.Nie posłuchasz w nich muzyki incognito będąc w biurze, lub w towarzystwie. do tego trzeba zamkniętych Byerdynamic DT 1770 - poza Tw
 4. Używam do tego telefonu w podróży Sennheser PXC 550. Jest to kompromis, by nie utrudniać hałasem życia osobom otaczającym nas. Mamy w nich kilka preinstalowanych trybów korektora dźwięku. Ale w nich nie korzystasz z bardzo dobrego przetwornika i wzmacniacza w telefonie.
 5. Posiadam Philips Fidelio x2hd00. Są to jedne z najlepszych słuchawek w kategorii neutralny dźwięk na stronie rtings. com. Grają u mnie z LG v10 i LG V40 jako odtwarzaczami i wzmacniaczami słuchawkowymi w jednym.Niczego więcej nie potrzebują. A mam trzy wzmacniacze słuchawkowe Jak chcesz głośno- to kabel słuchawkowy najpierw włączasz do V40, potem do słuchawek.Z Xiaomi MI-8 też jest głośno. Kabel 3m możesz sobie wymienić na powszechnie dostępny, tani, krótszy zamiennik. Przy Miłej, na dworze(na polu)- nie posłuchasz - nie izolują od otoczenia! Poczytaj blisko 1000
 6. Kupowałem przedmioty w Niemczech, z adresem dostawy w Niemczech - na poczcie w pobliżu granicy. Tam też można było złożyć podpis przy załatwianiu konta bankowego(internetowego) w Niemczech. To była w czasach, gdy nie było Revoluta i trudno było o kartę v-pay w Polsce. Innym sposobem było wskazanie adresu dostawy u znajomego mieszkającego tuż za granicą z Polską. Oczywiście, korzystałem wtedy, gdy sprzedający nie wysyłał towaru do Polski. Zaoszczędziłem sporo pieniędzy.
 7. Superlux HD681! Są bardzo wysoko sklasyfikowane po obu stronach oceanu: https://www.rtings.com/headphones/reviews/superlux/hd-681 https://www.kopfhoerer.de/test/superlux-hd681/ HD 681 EVO https://www.kopfhoerer.de/test/superlux-hd681-evo/ Na półce niektórych sieci ich nie zobaczysz, tylko na ich stronach - ile marży można na stukilkudziesięciu złotych?
 8. [Hidden Content] Takie generalizowanie jest w interesie sprzedawców sprzętu. Mam LG V10 i LG V40. Jestem z tą serią od początku. Cały czas trzymają dobry poziom dźwięku, co potwierdzają niezależne pomiary i odsłuchy. Poniżej pomiary V40: Obecnie stosuję do nich słuchawki Philips Fidelio X2HR- REWELACJA! Jak za cicho- używam przejściówki- by włączyć wyższe wzmocnienie
 9. TO jest słuchowisko-widowisko pis-marsjanach zajmujących kraj. Oglądamy je w telewizji - marsjanie zniknęli, PIS został. Coś mi mówi, że zawitają do naszych ogródków niedługo.
 10. ..." Jest to mało wyraźne i mało profesjonalne, bo robiłem to na szybko. Mimo to wyniki są ciekawe, przynajmniej dla mnie.Kolor czarny wyniki z PZH, kolor czerwony dane sumaryczne. Jak na moje niewprawne oko, gdy się doda do siebie wyniki dla Grypy i koronawirusa otrzymuje się wyniki zbliżone do zapadalności na grypę do lat poprzednich. Dla bardziej dociekliwych można byłoby popatrzeć na dane zapadalności dla grypy wiekowej 65+ w latach poprzednich i w tym roku. Jak dla mnie, to mamy zwykła grypę jak co roku, a koronawirus jest jednym z wirusów grypowych (wiem,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.