Jump to content

grze_sio

Użytkownicy
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raczej mało prawdopodobne, on ma na wyjściu 18 lub 20 bitów. Musiałbyś użyć SM5847
 2. Oryginały kupisz w sklepie: [Hidden Content]
 3. Patrząc na schemat to źle tu napisałem, do selektora nie idzie przewód z bezpiecznika tylko z włącznika, na schemacie oznaczony jako BLU, czyli odciąć od selektora trzeba przewód pomiędzy włącznikiem a selektorem
 4. Możesz też zrobić to bez miernika. Skoro i tak będziesz się pozbywał selektora, to odetnij przy nim czerwony przewód. Jeśli urządzenie nadal będzie działało to znaczy że właśnie ten jest do usunięcia, wtedy całkowicie go zlikwiduj, a pozostałe dwa znajdujące się przy selektorze połącz ze sobą i wymontuj selektor. Jeśli nie będzie działać, to odetnij od selektora przewód przychodzący z bezpiecznika i połącz go z tym czerwonym, a resztę zlikwiduj.
 5. Sprawdź miernikiem, czy na transformator przychodzi napięcie kabelkiem czerwonym czy niebieskim. Ten którym przychodzi napięcie musisz zostawić, a drugi zlikwidować. Pozostałe kabelki po likwidacji tego zbędnego, odlutować od selektora i połączyć ze sobą.
 6. Niezupełnie, chodziło mi o układ tzw L-pad, czyli dla każdej pozycji przełącznika, w torze sygnału są dwa oddzielne, odpowiednio dobrane rezystory, tak jak na rysunku. Tu impedancja w każdym położeniu przełącznika jest taka sama
 7. Niby tak, tylko że ta drabinka to jest tzw drabinka z jednym stałym rezystorem szeregowym i zmiennym bocznikiem. Tu trzasków nie ma, ale impedancja wejściowa zmienia się przy każdym przełączeniu.
 8. Drabinki o tyle są dobre, że maja stałą impedancję wejściową, jednakże działają w trybie BBM, co powoduje słyszalne stuki w głośnikach przy regulacji. Oczywiście są osoby którym to nie przeszkadza, anie nie wszyscy są zachwyceni takim rozwiązaniem.
 9. grze_sio

  Zasilacz do Tpa 3116

  a ja polecam taki [Hidden Content]
 10. Zawsze można wystawić na ebay.pl, tam na razie takich głupot nie wymyślają.
 11. Tja, zapomniałem dodać że u siebie dałem takie przy TPA3255, zgodnie z resztą z sugestią kolegi Sybica
 12. Ja u siebie montowałem takie: CoilCraft VER2923-103
 13. Cewki kupisz w Farnellu, a co do ich wartości to zgodnie z notą aplikacyjną są to cewki 10uH
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.