Jump to content

Ape

Użytkownicy
 • Content Count

  1344
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

162 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2185 profile views
 1. większość userów po jakimś czasie nieudanych prób sprzedaży obniża ceny, a Tu - ZONK wzrost i to aż o 20% W sumie nie lubię się czepiać, ale nie lubię też niejasnych sytuacji, więc zapytam wprost - z czego wynika zwyżka?
 2. offtopic Czy jak się kupuje kpl obudowę z modushop, model Galaxy (jak powyżej) to w zestawie są nóżki, czy trzeba kupować osobno?
 3. Lepiej kup jakieś używane, gotowe kolumny
 4. Czyli wybierasz co innego? Co, jeżeli zdradzisz? z jakim głośnikiem wysokotonowym?
 5. Nie da się w tej Beymie coaxialnej wymienić samego drivera wysokotonowego?
 6. @audioburak Ciekawy ten SB co podlinkowales, można zrobić fajne 2-way oversized. Miałeś okazję go słuchać w akcji może?
 7. Ape

  Daphile

  Lepsza opcja [Hidden Content] wydajniejszy procesor, napęd optyczny, dobre USB, wyjście cyfrowe (optyczne) wyglad
 8. Jeżeli masz jakieś cewki w domu, to miejsce opornika wstaw cewkę z zakresu 1mh, 0.6mh, 0.4mh., warto też pokombinować z polaryzacja średniaka. A najlepiej walnąć pomiar ... No ale jak nie Twoje, to oddaj
 9. Ape

  Odgrody by comen

  W/g mnie nie chodzi o rodzaj, markę użytych głośników, a o ich nie do końca słuszna implementację. Ale jak to mówią, kto bogatemu zabroni :-) Ja kilka odgród w życiu miałem, słuchałem, robiłem. Dwa basowe ok, (chociaż też uważam, że lepiej wypadnie 1x18" niż 2x15") ale średniak to jednak jeden bam dał. I tak jak pisałem wąska odgroda jest gorsza od szerszej, dużo gorsza. Lepiej dać 1 szt 15" w szerokiej desce powyżej 70-80 cm niż dwa w 45 cm szerokiej, no ale wiadomo, względy lokalowe.
 10. Za 20$ (80 zł) nie rób z Siebie i Polaków "dziada" :-) No ale pewnie na naszym forum jest kilka użytkowników mieszkających, lub pracujących w DE, może można się dogadać
 11. Takie to są te "tanie hajendy", a firma zapewne się chwali, że zastosowała nowoczesne elementy bierne, które nie zmieniają in - objętości i dobroci BR 🙂 Rezystor śmiało możesz "zewrzeć" i to na dłużej niż sekund,ę tylko wzmacniacza nie odkręcaj na full-a. Średniak powinien "wstać" jeżeli się nie spalił także
 12. Ape

  Odgrody by comen

  Super, ale nie zmniejszaj szerokości, jak już, to lepiej ja zwiększyć, to w odgrodach zawsze jest in+ ja bym też "pozbył" się jednego monacora, a przynajmniej sprawdził, może być lepiej ( bas lepiej czytelny)
 13. Cześć, jeżeli wysokie tony przeszkadzają, to należy je przyciszyć rezystorem lub tłumikiem z dwóch rezystorów, nie zmieniać kondensatorów. A w recenzji jest napisane że wysokie tony są ciekawe 🙂 ..."W dużym skrócie, BL30 MKIII oferują dynamiczne, zdrowe, naturalne i prawidłowo zrównoważone brzmienie oparte na mocnym basie i uzupełnione ciekawym zakresem wysokich tonów"... cytat z [Hidden Content] zapewne ciekawe inaczej 😉 PS, zdjęcie i rysunek zwrotnicy jest potrzebny, inaczej nikt ni epomoże
 14. No no, ale... Te czarne tłuczki nie robią Ci za membrany bierne? Na pewno tak [emoji1787]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.