Jump to content

Dawid2011

Użytkownicy
 • Content Count

  519
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zalozylbym ten temat obowiązkowo w zakładce akustyka.Osobiscie tak jak napisano: kolumny bardziej w prawo i jeśli się da też to przodu plus ustroje akustyczne za nimi Nie jest to łatwe ustawienie ale próbować trzeba:)
 2. [Hidden Content] Moze JBL TI 5000. Potrafią naprawdę głośno zagrać .Efektywność wg producenta 91 db. Przyjazna impedancja.Wyżej JBL TI 250 ale wymagają dużego pokoju. Są jeszcze Dalii 850 [Hidden Content]
 3. Dawid2011

  cd do 1000zł

  A to nie to samo co malina😃
 4. Było kilka tematów na Audiostereo odnośnie tuningu tych kolumn. Trzeba by tylko poszukać😉
 5. [Hidden Content] Podobno są ok.wkrotce sprawdzę. 😉
 6. Jest jedno dobre uzasadnienie stosowania dobrej klasy wtykow a nie gołego kabla.Mianowicie wtedy gdy kabel ma dużą powierzchnię przekroju i zbudowany jest z przewodów solid Core.Ale to są wyjątki np. w kablach Audioquesta.Rowniez gdy przewody mają nietypową geometrię np. płaskich taśm.
 7. Dawid2011

  Sci-Fiction

  Pojawiło się coś ostatnio ciekawego na Netflx? Może być i serial😃
 8. Czy Sansui Aux 711 mocno odstaje dzwiekowo wzgledem Sansui Au Alpha 607 rx ?
 9. Przekrój żyły tak jak napisano wcześniej nie jest najistotniejszym parametrem i nic nie mówi o tym jak dany kabel gra. Wiem że dużo osób lekceważy do minimum kable jednak że swojej strony nie polecam kabli aluminiowych czy powleczonych cienką powłoką miedzi.Dawno temu też myślałem że przekrój jest bardzo ale to bylo kiedyś:)
 10. Napisz jakie elementy remontowales i jaki koszt orientacyjny byl tego remontu?Może być na priva.
 11. Dawid2011

  Sci-Fiction

  Trafione:) Dzięki
 12. Dawid2011

  Sci-Fiction

  Wybaczamy i rozumiemy:) Kurcze blisko ale to film z około 2018-19r. Tam była dosyć spora społeczność a sam lot miał trwać lata.
 13. Dawid2011

  Sci-Fiction

  Czy ktoś podpowie jaki był tytuł filmu w zasadzie serialu w którym bohaterowie lecieli na jakąś misję ,po czym okazało się że byli poddani symulacji na ziemii i żadnego lotu nie było?
 14. Sprawdzałem czy jest napięcie na zaciskach terminali.Napięcia brak.Sprawdzenie przed przekaznikiem to już zbyt trudne dla mnie zadanie☹️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.