Jump to content

marek2603

Użytkownicy
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

97 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  literatura sci-fi, historia, muzyka(głównie metal)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam ten wzmacniacz i powiem że to kawał mocnego i dynamicznego pieca. Różnica brzmienia w stosunku do HK 990 nie jest aż tak duża jak różnica w cenie.
 2. marek2603

  wzmacniacz

  Jak Tonsil to tylko Siesta (ew. Premium).
 3. Nie daj się wciągnąć branży w kablarstwo. To zwykłe wyciąganie kasy od naiwnych. Kup zwykły kabel z czystej miedzi 2,5mm2 np. Klotz Twinax i porządne wtyki bananowe (żeby ciasno siedziały w gniazdach) i to wszystko.
 4. marek2603

  Kable rca

  Zamiast kabelków kup słownik ortograficzny, bardziej skorzystasz.
 5. marek2603

  Kable rca

  Pisałem o bykach które ty popełniłeś a nie o całej Polsce.
 6. marek2603

  Kable rca

  Jedno zdanie dwa błędy. kolegom wierzą Tak to piszemy. Trochę szacunku dla czytających bo w oczy razi.
 7. marek2603

  Zestaw 4tyś

  Tak jak polecał audioburak w jednym z linków - Harman Kardon HK 970.
 8. Stare PRL-owskie sprzęty odpowiednio traktowane pograją jeszcze długo po tym jak posypie się dzisiejsza budżetówka.
 9. Ściślej mówiąc było to Zjednoczenie Producentów Przemysłu Elektronicznego.
 10. Nie mam podczas słuchania muzyki, ale już wiem co ty robisz w tym czasie...
 11. Odpuść sobie. Wycena czegokolwiek na podstawie zdjęcia? To tak jak byś oceniał kolumny na podstawie filmiku z youtube. Nie chodzi o żaden bój, po prostu wkurza mnie brak szacunku i pogarda dla osób które taki sprzęt użytkują i ośmielą się powiedzieć że im się to podoba i odpowiada. Osobiście od dawna nie posiadam takiego sprzętu, ale miałem go sporo i nie zdarzyło się żebym musiał oddawać coś do serwisu. Cud no nie? Poza tym niektórzy tu piszący chyba nie wiedzą- Unitra NIE BYŁA firmą.
 12. Pieprzysz jak potłuczony. Już taki byłeś czy to forum cię tak wypaczyło?
 13. Gdyby na tych rurkach dali napis hi end łyknąłbyś jak indor ciepłą kluchę. miałem również sprzęt w tamtym okresie i nie musiałem grzebać, regulować, naprawiać. Jakbym słyszał Kononowicza. Dalej cię dupsko boli, co???
 14. Jak zawsze niektórzy użytkownicy tego " specyficznego" forum są na posterunku. Na słowa Diora, Fonica, Radmor czy Tonsil niektórzy dostają bólu dupy. Nie możecie zrozumieć że są ludzie którym to może się podobać? Że odpowiada im charakterystyka i brzmienie sprzętu z tamtego okresu? Że są zadowoleni z tego co mają? I nie chodzi mi tylko o ten wątek, ale o większość o takiej tematyce. Dla jednego są to elektrośmieci, dla innego absolutnie nie. Uszanujcie to i nie oceniajcie gustu i upodobań innych niż wasze. Nie macie do tego prawa. Są konstrukcje których większość "szacownych" użytkowników forum na oczy nie widziała (o słuchaniu nie wspomnę) ale nie przeszkadza im to w krytyce i niejednokrotnie w szyderstwie. Przykładem mogą być Sonaty 120, Tango 200, Altus 120, Radmor LS 40, ZG60C 201 czy Bolero 300. Żeby nie wiem jak dobrze grało to i tak będzie to gówno bo to przecież Tonsil i grać to nie ma prawa. Więcej rozsądku panowie..... zresztą do kogo ja to mówię....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.