Jump to content

bartek_bart

Użytkownicy
 • Content Count

  797
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Home audio , car audio , muzyka , rowery
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2679 profile views
 1. Hej. Mam ipada mini 2. Chcialem używać go do streamowania poprzez air play do playera na bazie maliny. Problem taki, że apka tidal wymaga min iOS 13 a ten ipad max moze miec 12.5... Czy w jakis inny sposob moglbym go wykorzystać do streamowania przy uzyciu airplay? Jakas inna aplikacja?
 2. Mam też nadal tranzystor. Miałem sprzedać po zakupie lampy ale jeszcze trzymam. Musze podłączyć ktoregoś dnia i zobaczyc jak zagraja.
 3. No na moje ucho doł się poprawil po wrzuceniu tych większych tulejek. Nadal szukam najlepszego ustawienia kolumn ale i tak swietnie brzmią z lampą
 4. Nie wyglądaja na takie ktore byłyby obcięte w jakikolwiek sposób. Dziwna sprawa bo sprzedawca ( anglik, gość po 50 mowil, że tak od samego początku było i nawet nie pomyślał, że mogloby być inaczej)
 5. Zanim kupilem swoje kudosy porownywalem zdjecia sprzedawcy i na internecie. Co mi się rzuciło w oczy to mała szczelina pomiędzy obudową a cokołem w tych co miałem kupić. Nie wiedząc czy ta szczelina jest jakoś regulowana zapytałem o to sprzedawcę ale nie byl zorientowany. Powiedział że ma tak odkąd je kupił ale ewidentnie wszystkie zdjecia na necie ukazywały że ta szczelina jest sporo większa. Gość postanowil zadzwonić do Kudosa. Tam mu powiedzieli, że powinny tam być takie dystanse w postaci tulejek. Kudos zaoferował że mu je wysla. Jak dotarły to sprzedawca stwierdzil ze jednak ma takie tule
 6. Sonus Faber Concerto Domus Dzięki. Rzeczywiście tak jest, że paczki grające efekciarsko szybko sięnudzą lub z czasem zaczynają męczyć. Tu tego nie ma. Kilka godzin można słuchać z przyjemnością i dźwięk jest bardzo przyjemny i angażujący.
 7. Nie opierałem się tylko i wyłącznie na Twojej opinii. Czy różnica między C20 a S20a ogranicza się tylko do lepszej zwrotnicy ( lepsze komponenty) i trochę bardziej zmodyfikowanego woofera? Pomimo, że nie zostałem wyrwany ze skarpetek to i tak C20 zrobily dobre wrażenie i jestem zadowolony z zakupu i progresu w moim systemie. Siadam i słucham z przyjemnościa. A jeśli z czasem będzie jeszcze lepiej to super.
 8. Ok 20m2. Odległość między kolumnami 2m bardzo delikatnie skręcone do środka. Miejsce odsłuchowe ok 3.5m od kolumn.
 9. W tej chwili grają z lampą Line Magnetic LM-34ia , posiadam jeszcze krella kav-300i ale z nim jeszcze nie testowałem. Jak będę miał trochę czasu to sprawdzę ( jeśli go nie sprzedam w międzyczasie bo taki jest plan ). Co do pierwszych wrażeń to bardzo pozytywne , fakt szczęki z ziemi nie zbierałem ( może trochę za dużo sobie wyobrażałem po przeczytaniu postów w klubie i testów na necie ) ale usmiech na twarzy pojawił się od razu. Na pewno jest to krok w przód w stosunku do moich Sonus Faber Concerto Domus. Obie konstrukcje mają chyba ten sam woofer ( zapewne po modach pod konkretnego pro
 10. Cardea C20 zakupione a więc oficjalnie mogę dołączyć do klubu 🙂
 11. hej pytanie do posiadaczy Cardea 20. Na kolumnach z tyłu zawsze jest napisane Cardea 20 ale czasami widze opisy Cardea C20. Czy były 2 wersje czy to dalej ten sam model a to C to tylko dodawane jest jako pierwsza litera ze słowa Cardea? Druga sprawa to czy w tych kolumnach można regulować odstęp pomiędzy obudową a podstawą? Widziałem fotki tego modelu gdzie ta przerwa była wyraźna jakieś 2-3cm i takie gdzie nie było przerwy i wyglądało to tak jakby obudowy spoczywały bezpośrednio na podstawach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.