Jump to content

Krisby67

Użytkownicy
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za podpowiedź po ponownym podpięciu dysku spróbowałem jeszcze raz i poszło bez problemu .To bardzo dziwne że bez dysku się nie łączy po sieci a z dyskiem śmiga. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam .
 2. Zgłaszam się do klubu z moim Areisem i zarazem mam problem. Do dziś wszystko działało prawie dobrze. W aplikacji Lighing jakiś czas temu zniknęła mi biblioteka nagrań z podłączonego HDD jako ze mało słucham z dysku głownie z Tidala to mi nie przeszkadzało.Coś mnie podkusiło i cichłem zainstalować od nowa . zrobiłem reset apki na ipadzie i o zgrozo reset sieci w urządzeniu teraz apka na ipadzie nie wykrywa urządzenia nie możne się z nim połączyć .Czy macie jakieś pomysły jak to naprawić ? Bedę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam wszystkich fanów Auralica
 3. Szanowni klubowicze z góry przepraszam za post w tej rubryce ,ale gdyby ktoś był zainteresowany to sprzedaje swojego Marantza - HD - DAC1. Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam na priv.Przesiałem się na streamer z wbudowanym Dac innej firmy dwa nie są mi potrzebne szkoda żeby stał bezużytecznie i tak mało był używany.
 4. Mam Verbatima 1T 2,5 cala podłączony po USB z przodu i działa bez problemu .Nie jestem pewny czy wszystkie formaty przeczyta MP3 na pewno i wav
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.