Jump to content

Kryspin

Użytkownicy
 • Content Count

  534
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

13291 profile views
 1. O tym już ktoś wspominał ? https://arstechnica.com/gadgets/2019/07/raspberry-pi-4-uses-incorrect-usb-c-design-wont-work-with-some-chargers/
 2. Tim o MQA w Moode: "MQA is nothing more than ugly DRM masquerading as some sort of "improvement". It will never appear in moOde."
 3. Ja zainstalowałem i jak na razie testowałem Tidal, tragedia, przestaje grać, często się zawiesza tylko odłączenie od prądu pomaga.
 4. Na pewno można sprawdzić tutaj: https://www.mqa.co.uk/customer/our-partners
 5. Warto przeczytać: http://hd-opinie.pl/13528,audio,zasiac-ferment-czesc-i-a-moze-po-prostu-bladzimy.html http://hd-opinie.pl/12723,audio,zasiac-ferment-czesc-ii-biznes-jak-zwykle.html
 6. Czy zdarza się u kogoś tak, że Tidal przestaje działać w wersji 4.4 z niewiadomych przyczyn i pojawia się komunikat w LUMIN czy Kazoo, service login or communication failure
 7. Czyli serwer roon potrzebny, znacie jakąś podobną aplikację żeby tak pokazała ścieżkę sygnału ?
 8. Cała ta teoria, że usb maliny gra źle bazuje tylko na jednym fakcie, komunikacja usb i lan jest realizowana na jednym układzie LAN9514. Tak jak napisał Mateusz Wielgos nie ma żadnych dowodów na potwierdzenie tej teorii a wręcz przeciwnie. Wcześniej pisałem już o tym, że jeśli masz w swoim DAC dobry interface usb, amanero czy xmos, to szkoda wydawać kasę na dodatkowe super przystawki malinowe. Możliwe, że lepszym wyjściem będzie Allo Sparky, ale ja też nie mam, nie widziałem, nie słyszałem.
 9. Mam takie samo zdanie. Jeśli w dac jest dobry interface USB (Amanero czy XMOS) to USB jest najlepszym nośnikiem. Miałem u siebie ostatnio Sonore microRendu i między nim a maliną zdecydowanych różnic nie usłyszałem. Bardziej audiofilskim wyjściem zdaje się być zastosowanie Allo Sparky USBridge ale wtedy "skazanym" jest się na MyVolumio lub DietPi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.