Jump to content

niki666

Użytkownicy
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. niki666

  Dayens Menuetto

  Nieaktualne, wzmacniacz sprzedany.
 2. Tak, wzmacniacz jest ewidentnie lampowy 😉 Szczerze, to nie widziałem wzmacniacza nie-lampowego, który by miał osobno zaciski na 4 i 8ohm.
 3. Mam pytanie jak w temacie postu, głównie chodzi mi o to czy jest to bezpieczne dla wzmacniacza? Jeżeli tak to czy wpływa to na brzmienie?
 4. Witam, Wystawiam na sprzedaż świetny wzmacniacz Dayens Menuetto, kupiony na początku grudnia 2019. Sprzęt jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W komplecie wszystko co daje producent. W przypadku wysyłki kurier gratis. Pozdrawiam
 5. Witam, Wystawiam na sprzedaż świetny wzmacniacz Dayens Menuetto, kupiony na początku grudnia 2019. Sprzęt jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W komplecie wszystko co daje producent. W przypadku wysyłki kurier gratis. Pozdrawiam
 6. Też kupowałem kilka razy od tego sprzedawcy, jest jak najbardziej godny polecenia.
 7. 4500 to uczciwa cena, większość sklepów ma je wystawione za ponad 6000. Generalnie Dione II są jakoś mało popularne, nawet w klubie AA jest bardzo mało informacji na ich temat.
 8. Niestety nie, pewnie to świetne monitory, chociaż moim zdaniem trochę przydrogie.
 9. Witam, Wystawiam na sprzedaż świetny wzmacniacz Dayens Menuetto, kupiony na początku grudnia 2019. Sprzęt jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W komplecie wszystko co daje producent. W przypadku wysyłki kurier gratis. Pozdrawiam
 10. Nie wiem czy wzmacniacz się wygrzał czy słuch mi się przyzwyczaił czy jestem po prostu wypoczęty 😉 ale góra w Silver Lunie przestała dominować. Tak więc wzmacniacz definitywnie u mnie zostaje 🙂
 11. DT150 znam doskonale, używałem ich przez kilka lat i uważam, że to świetne słuchawki za nieduże pieniądze. Odnośnie Twojego pytania to polecam zestaw Pylon Diamond Monitor + Fezz Silver Luna, sam taki posiadam i uważam, że gra to bardzo dobrze jak za te pieniądze. Mam co prawda trochę większe pomieszczenie niż Twoje (20m2) ale myślę, że w trochę mniejszym ten zestaw też by się sprawdził. Najlepiej jednak skontaktować się z jakimś salonem, np Q21, wypożyczyć sprzęt i przekonać się na własne uszy czy coś Ci gra czy nie.
 12. Witam, Wystawiam na sprzedaż świetny wzmacniacz Dayens Menuetto, kupiony na początku grudnia 2019. Sprzęt jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W komplecie wszystko co daje producent. Dla zainteresowanych zdjęcia na mejla. W przypadku wysyłki kurier gratis. Pozdrawiam
 13. Dzwoniłem dzisiaj z tym pytaniem bezpośrednio do producenta, poleca 12ax7 Mullard żeby złagodzić górę. Ktoś może potwierdzić, że faktycznie tak jest?
 14. Testuje sobie od kilku dni Silver Lune i ogólnie wzmacniacz podoba mi się. Gra szybko, dynamicznie, ma dobrą kontrolę basu. Mam jednak zastrzeżenia odnośnie góry, w moim systemie jest jej po prostu za dużo. Dla porównania z moim Dayens Menuetto nie ma tego problemu. Pytanie czy wymiana lamp sterujących na inne pomoże stonować nieco górne rejestry? Jeżeli tak to na jakie?
 15. Diamond Monitor jak najbardziej, sam używam i polecam, z tym że wzmacniacz do nich musi dobrze kontrolować dolne rejestry ponieważ same w sobie mają trochę poluzowany bas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.