Jump to content

niki666

Użytkownicy
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nieaktualne, wzmacniacz sprzedany.
 2. Witam, chciałbym dołączyć z SV-500. Vincent zastąpił lampę Fezz Silver Luna i jest zdecydowanie lepiej. Wzmacniacz mam co prawda dopiero od dwóch dni ale już mogę powiedzieć, że nie jest źle. Czytając opinie przed zakupem spodziewałem się trochę kluchowatego brzmienia a jak się okazuje wcale tak nie jest. Wzmacniacz jest moim zdaniem w miarę równy, ma całkiem dobrą dynamikę, nieźle prowadzi bas. Wbudowany dac też jest niczego sobie, osobiście uważam, że jakoś nie odstaje od mojego Marantz CD6006. Mam nadzieje, że jak wzmacniacz pogra sobie kilka dni będzie jeszcze lepiej 🙂
 3. Lampy mocy z tego co czytałem to Tung-Sol. Jeżeli chodzi o sterujące to nie mam pojęcia 😉
 4. Jeżeli już to Mikroforum608 a nie Miniforum 😉 Czy uciągnie to zależy jaka wersja a było/jest ich dużo. Dawno, dawno temu miałem 2 różne egzemplarze. Pierwszy, na pojedynczym opampie był raczej kiepski, nie miał za dużo mocy. Drugi, który był zrobiony na podwójnym był bardzo udany, spokojnie napędzał DT 150, które wtedy posiadałem. Najlepiej napisz do twórcy, Piotrka608, to Ci zrobi wzmacniacz pod Twoje słuchawki.
 5. Wystawiam na sprzedaż swój wzmacniacz lampowy Fezz Silver Luna w kolorze czarnym. Sprzęt został zakupiony 03.08.2020 i jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W komplecie cały zestaw sklepowy. W przypadku wysyłki kurier gratis. Pozdrawiam
 6. Super, dzięki za info 🙂
 7. Mam pytanie czy wypożyczał ktoś sprzęt z tego salonu i czy nie ma problemu ze zwrotem pieniędzy jeżeli nie decydujemy się na zakup?
 8. Wystawiam na sprzedaż swój wzmacniacz lampowy Fezz Silver Luna w kolorze czarnym. Sprzęt został zakupiony 03.08.2020 i jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W komplecie cały zestaw sklepowy. W przypadku wysyłki kurier gratis. Pozdrawiam
 9. Witam, Wystawiam na sprzedaż swój wzmacniacz lampowy Fezz Silver Luna w kolorze czarnym. Sprzęt został zakupiony na początku sierpnia br i jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W komplecie cały zestaw sklepowy. Dla zainteresowanych oczywiście zrobię więcej zdjęć dobrej jakości. Pozdrawiam
 10. Wymieniał może ktoś lampy sterujące w Silver Lunie na jakieś NOS? Jeżeli tak to z jakim skutkiem?
 11. Porównywał może ktoś bezpośrednio Diamond 25 z Diamond Monitor?
 12. Spróbuj Beyerdynamic DT 150. Względem HD650 mają lepszą dynamikę, szybszy bas z większym "kopem" i troszkę więcej góry. Średnica też jest dobra chociaż w Sennheiser lepsza. Jak by było za dużo basu można zawsze wymienić pady na welurowe EDT100, które są też wygodniejsze od oryginalnych.
 13. niki666

  Dayens Menuetto

  Nieaktualne, wzmacniacz sprzedany.
 14. Tak, wzmacniacz jest ewidentnie lampowy 😉 Szczerze, to nie widziałem wzmacniacza nie-lampowego, który by miał osobno zaciski na 4 i 8ohm.
 15. Mam pytanie jak w temacie postu, głównie chodzi mi o to czy jest to bezpieczne dla wzmacniacza? Jeżeli tak to czy wpływa to na brzmienie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.