Jump to content

niki666

Użytkownicy
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem, dzięki za info. Zastanawiam się pomiędzy Ex1 a F1, porównywał może ktoś te dwa modele?
 2. Mam pytanie czy producent daje możliwość wypożyczenia kolumn? Jeżeli tak to na jakich warunkach?
 3. Wracając do Diamond Monitor to mam je obecnie na testach. W porównaniu do moich Impuls Audio Alize grają troszkę lepiej, słychać że przetworniki są lepszej klasy. Basu jest sporo ale nie dominuje, grają dość dużym dźwiękiem, góra szczegółowa ale nie ostra. W sumie podobają mi się. Potestuje jeszcze parę dni ale coś mi się wydaje że mogą u mnie zostać.
 4. Dzięki za info, dokładnie, najlepiej wypożyczyć. Ale jeżeli basu jest mniej niż z X14 to chyba mi nie podejdą. Miałem kiedyś Audience 42, czyli mniej więcej gabarytowo to samo co X14 i tam basu było za mało jak na moje pomieszczenie.
 5. Mam pytanie czy Lucia sprawdzi się w 20m? Czy to nie będzie za duże pomieszczenie dla takich kolumienek?
 6. Szczerze, tym słuchawkom nie pomoże żaden dac, one grają mocno wycofaną średnicą i nic tego nie zmieni. Lepiej wymienić je na DT 880, chociaż i te mają trochę cofniętą średnicę. Jak szukasz dobrej średnicy to raczej Sennheiser HD600/HD650.
 7. Mój Menuetto jest super cichy, nie ma żadnego brumienia, jest tylko delikatny szum ale żeby to usłyszeć trzeba przyłożyć ucho do obudowy.
 8. Witam, kupię Pylon Diamond Monitor. Pozdrawiam
 9. niki666

  Neotech Nemos 3080

  Posiada może ktoś ten kabelek i mógłby coś o nim napisać? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
 10. niki666

  Amphion Argon 2

  Rozumiem, dzięki za opinie. Przy okazji zapytam z czym porównywałeś te Amphiony i w jakiej konfiguracji grały?
 11. niki666

  Amphion Argon 2

  Miałeś/słuchałeś te kolumny? Zdaje sobie sprawę że najlepiej byłoby pojechać i posłuchać ale mam trochę daleko do sprzedającego.
 12. niki666

  Amphion Argon 2

  Mam pytanie czy na forum są jacyś obecni lub byli użytkownicy tych monitorów? Jeżeli tak to proszę o opinie. Na Allegro od jakiegoś czasu wisi para za 2400 i trochę mnie kusi.
 13. Klamka zapadła, Marantz Cd6006 kupiony. Zadecydowały lepsze opinie niż Yamaha i odczyt nieskompresowanych plików przez usb. Jak mi nie podejdzie to najwyżej oddam 🙂
 14. W najbliższych dniach będę kupował nowy odtwarzacz. Jestem już prawie zdecydowany na któryś z powyższych modeli. Mam z związku z tym pytanie czy ktoś je bezpośrednio porównywał w identycznych warunkach odsłuchowych? Jeżeli tak to proszę o opinie. Pozdrawiam
 15. Chwilowo mam u siebie pożyczony od kolegi Yamaha cd n500 i nie jest źle, w każdym razie dużo lepiej niż laptop + Dragonfly.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.