Jump to content

KrzysztofDziubak

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W ofercie obecnie jedna integra na dodatek wykonana i zestrojona bez uwag. Jak się nie miało to się czytało. Jak się ma to się słucha i nie chcę się pisać. Zwłaszcza że już praktycznie wszystko napisano we wcześniejszych postach. Produkt na tyle bezkompromisowy że i trolle nie mają tu pola do popisu więc ogólnie spokój. Gra, nie psuje się, cieszy ucho i oko. Konkretny sprzęt który zestawiony odpowiednio w systemie potrafi dać dużo przyjemności.
 2. Odnoszenie się do zaczepek kogoś kto wciąż poszukuje spacji na klawiaturze wydaje się już na starcie karkołomne. Twoje wpisy są merytoryczne i wynikają z praktyki. Wiem Co chcesz przekazać bo już ponad półtora roku używam tego softu. Zamiast czerpać z doświadczeń praktyka gość klepie bajdy regularnie pomijając alt, shift i spację.
 3. Dosyć jasno napisałem powyżej że zaczynałem od Winampa po drodze przerabiając wszystko co możliwe kończąc na Roonie który mam postawiony na serwerze plus streamer. Również powyżej napisałem że nie wykorzystuję już PC lub laptopa. W takim kierunku poszło audio a ja za nim. Nic nie poradzę że masz XP. Postępu nie zatrzymam. A postęp to wysyp streamerów Roon Ready wszystkich kluczowych marek. Streamery mają to do siebie że mają lepsze lub gorsze własne aplikacje. Dla przykładu dCS świetny dźwięk a z drugiej strony do niedawna bardzo kiepska aplikacja. I tu wchodzi Roon który załatwia sprawę plus
 4. To w czym problem żeby porównać? Własne doświadczenia to klucz. Jest dostępna testowa opcja, obecnie chyba 14 dniowa. Na forach różne rzeczy piszą a praktyka to potem weryfikuje. Wymieniłeś trzy programy które rozumiem że testowałeś, przetestuj i czwarty. Nie korzystam z PC czy laptopa jako źródła. To już nie wróci. Streamer i NAS. Weź to pod uwagę w testach.
 5. Strasznie kolega miesza. Nie wiem co mam robić. Przepraszać czy nie? Strasznie tu poważnie;)). Oczywiście odpowiedź była w konwencji tzw lekko ironicznej. Opinię jeżeli już się zbiorę to zawsze piszę na bazie swoich doświadczeń co na tym i innych forach nie jest takie oczywiste. Z plikami „zaprzyjaźniłem” się bardzo szybko i bardzo dawno. W czasach gdy rządził Winamp;). Od tamtego czasu wypróbowałem mam wrażenie wszystkie opcje i pojawienie się Roona to idealne wpisanie się w ciąg rozwojowy i spory krok do przodu. Wysoka poprzeczka ale życie pokazuje że wszystko jest do przeskoczenia. Ciekaw j
 6. Nie neguję innych opcji tylko stwierdzam fakt że obecnie Roon w hi endowym systemie napędzanym plikami to „moim skromnym zdaniem” najlepsze ale oczywiście nie najtańsze rozwiązanie zwłaszcza w naszych realiach. Jednak biorąc pod uwagę ceny poszczególnych elementów hi endowego toru audio bo przecież w tej zakładce temat założony, nie wiem czy 499$ (jeszcze chyba przez chwilę za licencję „na wieki”) to temat do jakiejkolwiek dyskusji. Żeby się o tym przekonać trzeba spróbować i samemu zdecydować.
 7. Już się poprawiam. Zdecydowanie „moim skromnym zdaniem”.
 8. Powyższy wpis wyczerpał temat już jakiś czas temu. Pliki audio można oczywiście dostarczać do DACa na różne sposoby i również na różne sposoby zarządzać kolekcjami. Jeżeli jednak podchodzimy do tematu bez kompromisów to punkt nr.1 wyczerpuje temat. System plikowy bez ROONa co by kto nie pisał to obecnie spory kompromis. Jeżeli chodzi o połączenie jakości z wygodą to tylko NAS z RoonServerem, konkretny streamer i równie konkretny DAC to obecnie kompletne źródło do grania z plików. Nr.1 na dzień dzisiejszy. Oczywiście wszystko można taniej i inaczej ale dyskusja toczy się w zakładce hi-end więc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.