Jump to content

gustwao

Użytkownicy
 • Posts

  1236
 • oraz w archiwum

  3
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

343 Dobry

Audiostereo

334

Bocznica

9

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gustwao's Achievements

 1. Szkoda że to wersja na pcm1794 gdyby była na ak4497 już byś sprzedał.
 2. gustwao

  Polexit

  Fajnie każdy by chciał ale akurat w gazie jest monopol tylko Rosja. Bo chyba z Niemiec z drugiej ręki to bez sensu płacić dwa razy. Opcja rurociągu z Norwegii odpada bo już Gazprom położył rury. Więc krzyżować się nie mogą. Zostaje na szczęście wybudowany gazoport w Świnoujście przez pisiorow. Ale ceny gazu będą rosły, myślę że bardzo. I może być dużo drożej niż z Rosji. Tu się nie zgadzam to raczej dla tej frakcji niesprawiedliwe tak osądzać. Bo wiadomo że wchodzą bez mydła w dupie USA i panom w pejsach. Pomyliłeś ich z poprzednia opcją PO połowa wchodziła bez mydła Rosji (opcja prezydenta Komor...) a druga niemiecka (z Tuskiem na czele). Ale to wszyscy wiedzą. Choć osobiście wolałbym aby trochę z Rosją mieli lepsze stosunki, może gaz mielibysly tańszy. Teraz rozgrywa się walka o węgiel, większość jak to nazwę zachodnich magnatow wykupuje za każdą cenę kopalnie, nie tylko w Polsce. Może warto zapoznać się z pomysłami Tesli, bo jak wszyscy będą tak podchodzić to znowu z ręką w nocniku zostaniemy.
 3. gustwao

  Polexit

  Tu mały przykład małolata , jednak w iniernecie jest coraz więcej z prawdziwego zdarzenia konstruktorów, którzy na poważnie odtwarzają Tesli patenty. W Polsce również jest kilku już konstruktorów. [Hidden Content]
 4. Szkoda że nic z tego nie zrozumiałeś. Cóż jeszcze nie ten czas.
 5. Widzisz nawet nie masz zamiaru sprawdzić, tak ma większość ludzi wierzących w 5000 bogow znanych na ziemi. (I każdy z nich twierdzi że jest najważniejszy) a bóg egipski czy chrześcijański lub muzułmański to ten sam o wielu imięiach. Dlaczego o wielu, dlaczego nie chciał się pokazać może miał coś do ukrycia, że "tylko słychać było kroki Pana" bo może jak ktoś zobaczyby go to zobaczyłby fałszywego tego samego co już inni go znali. A nigdy nie przyszło Ci do głowy że jak urodził byś się w chinach to byłbyś buddystą, jak w Iraku to muzułmaninem jak w Afryce w buszu to wierzyłby w zulugulę, a jak USA to byłbyś scientolologiem lub innym wyznawca wielu tam popularnych religii. To samo jak cofnolbys się w czasie i urodził w Egipcjan to jaka nic oddałbyś cześć jakiemuś faraonowi lub cesarzowi rzymskiemu przecież też byli bogami, a co nie prawda. Nic to nie dało Ci do myślenia?
 6. To nie działa zero jedynkowo. Nie będę pisał tutaj takich rzeczy, nie zależy mi na tym. To nie news. Jednak gwarantuje że działa, zacznij inaczej myśleć zero stresu, tylko pozytywy, medytacja wystarczy 10 min aby wyczyścić mózg z głupot. I do dzieła, tylko nie e zaraz milion dolarów wygrasz bo to nie działa na rzeczy materialne bezpośrednio, ale pośrednio. Czyli przykład: chcesz lepszą pracę, która przełoży się na pieniążki to myślisz o tym w jaki sposób Twoje umiejętności mogą pomóc innym lub specjalne predyspozycje przyspieszą zadowolenie i radość innych klientów. Lub chcesz zdobyć nowe umiejętności i doświadcza jednak potrzebujesz odpowiedniej pracy która Ci to umożliwia i pozwoli utrzymać Twoja rodzinę. To tylko powiedziane bardzo ogólnikowo, na jednym prostym przykładzie.
 7. A może tak dla odmiany, aby zobaczyć to co dziś jest nie do zobaczenia, poczytać "egipską księgę umarłych" . Dodam tylko że jest sporo starszą niż biblia. Choć może być niebezpieczna 😉.
 8. Nie ma się co chwalić, tylko praktykować, jak to mówią cuda zdarzają się na co dzień bez kłaniania się na kolanach. Święte słowa, amen 😉
 9. Chwala im za to, jednak sam przyznasz ze sekta katolik mówię o kapłanach to najbardziej bogata i zazwyczaj zwyrodniała organizacja. Czym wyżej tym gorzej. To nie służba to hobby
 10. Przeciętny zjadacz chleba tak, ale znam takie osoby które prawie nie pracują może 2-3h dziennie, dobrze żyją nie uganiają się za nowym samochodem czy telewizorem. Mają dużo czasu dla swojej przyjemności, hobby i dla rodziny którą kochają. Poświęcaniu czasu ukochanej osobie, rodzinie nie nazwałbym służbą. Ksiądz czy pastor, imam... służy ... Komu tak naprawdę Bogu wątpię. bogu jakiemuś na pewno. Służy temu komu oddał swój umysł, energię i całe życie. Co otrzymując w zamian? Kaskę, wygodne i beztroskie życie otoczony kłamstwem, obłudą oraz oszukiwaniem innych ludzi. Mówiąc i obiecując coś czego nie jest w stanie spełnić.
 11. Piękne wnioski. Myślę że wielu tematach biblia opisuje dosłownie to co dany prosty człowiek widząc takie zjawisko opisał swoim ubogim językiem. Musimy pamiętać również że dużo dokładniejszych opisów biblia "zgubiła" po licznych cenzorach. Weźmy ten przykład jak prostymi słowami coś co zobaczył prosty człek, nie znając technologii i języka technicznego. A zobaczyłby ładujący samolot pionowego startu zamaskowany chmurą dymu. A jeszcze zamaskowany, dziś wojsko używa takiej technologii. Prześmiewcy mogą to wyśmiewa jednak jak zapoznamy się z najstarszym jak dotąd przetłumaczonymi tabliczkami z Sumeru (chaldeji) wtedy otworzą oczy i dokładnie będą zrozumiałe historie opisane w bibli. Jednak kto się wysili aby zdobyć jakąś alternatywną wiedzę nie zgodną z dzisiejszym kononem. Tylko odważni, wolni ludzie którzy poszukują wiedzy przez całe swoje obecne życie. Szanuje Twoja prostą opinię bez wiedzy (przeczytania dziesiątki książek starożytnych, mitologi z większej części świata, kronik oraz samych religijnych książek bibli, tory, Koranu, staro egipskch i wedyjskich sam bym tak opowiadał. Nie jestem jakiś nadzwyczajny czy pyszny, mi się po prostu chce szukać wiedzy, a nie ograniczać się do jednej książki którą i tak się nie zrozumie bez alternatywnej historii tworzenia świata. Nie nie każdy. Mylisz obowiązek pracy i płacenia podatków (takie zasady otrzymujemy po zejściu na ten kawałek ziemi) od wolnych wyborów. Nik nie każe Ci robić tego czy tamtego bez Twojej zgody. Zawsze można powiedzieć Nie.
 12. Dokładnie, zresztą cały czas się uczę i próbuję rzeczy które gdzieś słyszę, wyczytam. Ta wiedza była od zawsze ale nie u nas. Cesarstwo rzymskie pod płaszczykiem Watykanu wytępiła dobrze te informację i wiedzę. Dziś dzięki dalekiemu wschodowi możemy ponownie nauczyć się innej rzeczywistość, jednka trzeba być pokornym dobrze myśleć, wystrzegać się strachu i kierować się sercem. Najważniejsze nic na siłę. Nie zawsze się to udaje stare nawyki i programy ciężko wytępić. Jednak dla chcącego... Jak to mówią.
 13. To jest dosyć proste przepisał (ze starszych przekazów jak choćby księga umarłych egipska czy jeszcze starszą wedyjska oraz ewidentnie z mitologii sumeru najstarszego przekazu) i zredagował ją Józef Flawiusz, Żyd z którego wręcz się wyśmiewa (że opisuje historie która ówcześni historycy mając dostęp do szerokich dzisiaj już zaginionych autorów nie potwierdzają i że wręcz przekręca fakty) Paweł Ozyriusz historyk rzymski bardzo popularny w średniowieczu dziś już nie wygodny. Wystarczy sięgnąć do jego dzieła "Historia przeciw poganom " gdzie opisuje wersję Flawiusza zakłamaną np. Wyjścia z Egiptu. Oraz prawdziwa wszystkim znanym jemu ówcześnie historykom. Piszę też że poganscy historycy (my się do nich zaliczamy) mieli również swoje dzieła (dziś twierdzą nam że byliśmy nie piśmienni i zacofani) Polecam. Ktoś mi to powiedziała ja tylko sprawdziłem na sobie, nic więcej.
 14. Z tym wszystkim się zgadzą oprócz ostatniego zdania. Nie musimy się modlić do nikogo, nie musimy o nic prosić. Wystarczy że to co chcemy będziemy sobie wyobrażać, kreować bardziej w fakcie dokonanym nasza świadomość wtedy to odczytuje prawidłowo i wtedy bez niczyjej pomocy otrzymamy to co sami wykreowaliśmy. Ważne jest tylko aby się nie bać i żeby się niczego nie wystarczyć. Bo strach strasznie obniża nasze możliwości i dział na bardzo niskich wibracjach. Na tych niskich wibracjach podpinają się tz. Fałszywi bogowie i doją z nas niemiłosiernie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.