Jump to content

gustwao

Użytkownicy
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gustwao

  Klub XiangSheng

  I ponownie cieszę się dac-05b teraz w wersji AK4497 z podwójnym transformatorami na moją prośbę chińskie rączki przełożyły do obudowy bez wyświetlacza. Z wyswietlaczem wygląda moim zadaniem ochydnie. (na pytanie dlaczego taki założyli nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi, mogli dołożyć 1$, a tak chińczyk odpowiedział że może za dwa lata :)), po tym stwierdzeniu straszne się uśmiałem. Za dwa lata to już nie będę go robić.) Ale mniejsza o to, tak w pierwszej chwili to bass niżej schodzi. Resztę opiszę jak wygrzeje się "dzieciak".
 2. gustwao

  Klub XiangSheng

  Sam się zastanawiam nad tą kością 9038pro jednak myślę że dobrze wybrałem.
 3. gustwao

  Klub XiangSheng

  Zamówiłem nowego dac-05b na kości ak4497 z dwoma transfirmatorami. Ciekaw jestem jak będzie różnica w stosunku do wersji słabszej na kości ak4495seq.
 4. Myślę że trudno będzie odpowiedzieć na to pytanie. Wydaje mi się że nie ma czegoś jak najlepszy. To subiektywne pytanie ile ludzi tyle odpowiedzi, lepiej powiedz do jakiej kwoty interesuje Cię taki dac będzie szybciej. Ja ze swojej strony mogę podpowiedzieć że warto zainteresować czymś z Chin. Stosunek ceny do jakości bardzo interesujący.
 5. No comments, sam masz yaqina sprawdz, wywal te płytki pomiń, a może usłyszysz. Kto sprawdza nie błądzi...
 6. Poczytaj wątki o lampie, to jest inne granie niż tranzystor jak podobało Ci się taki dźwięk to zobacz która jest Ci bliższa sercu 😉 lampa np. Na kt88 czy coś cieplejszego na el34 albo... . Zwróć uwagę też na koszty utrzymania czyli wymiany lamp. Lampa ma swój czar wszystko przed Tobą. Na pewno się nie zawiedziesz. Szukaj przede wszystkim używek najlepiej po tuningu.
 7. Powiem tylko raz trzeba być naprawdę głuchy jak pień, żeby nie poznać różnicy, przy zamianie chińskich badziewi na przyzwoite cześć.
 8. Po wymianie rezystorów, przyszła kolej na wymianę przełącznika i kabli audio. Polecam ten zabieg oraz obowiązkowo pominięcie płytek przy potencjometrze, przełączniku i gniazdach RCA. Duża zmian na lepsze. Te płytki out
 9. gustwao

  Klub XiangSheng

  Dobrze Ci doradzil moim skromnym zdaniem Venom. Wzmak to zależy od Twoich preferencji i zasobności portfela oraz muzyki której słuchasz. Ja preferuję lampowce ze względu głównie cene do jakości oraz tej barwy. Nie daj się wkręcić w jakieś CD tylko DAC jak liczysz się z kasą to bierz chińczyka zwlasza że możesz go potem tuningowac w bardzo prosty sposób.
 10. gustwao

  Klub XiangSheng

  Jakieś słuchawki to początek, trzeba je mieć gdzie podłączyć. Laptop... To jedno z najgorszych źródeł dźwięku, ma wbudowaną bardzo słabą kartę dźwiękową. Jeśli oczekujesz dobrego dźwięku to napiew poczytaj sobie na tym forum czego oczekujesz. Co Cię interesuje czy tylko słuchawki, przedwzmacniacz lampowy do jakiegoś źródła, czy coś większego cd lub transport, czy transport plików przyzwoity DAC, wzmacniacz i kolumny. Świat prawdziwego dźwięku to szerokie pole... Zakładam również, że słoń nie staną Ci na ucho i oczekuszesz naturalnego brzmienia, a to całkiem inna bajka. Pozdrawiam
 11. gustwao

  Klub XiangSheng

  Ten DAC nie ma wejścia słuchawkowe tylko ewentualnie przez wzmacniacz, nie wszystko można mieć od razu ;)... Jednak i tak jest wart grzechu Chciałbym zapytać o co chodzi z tym SEQ na 4495. (też mam taką w swoim Dac u). Sa jakies różne kości 4495?
 12. gustwao

  Jaka to lampa ?

  Ja znalazłem taką lampę, co to za lampa wiem że idzie napięcie przez nią na lampy tz opóźnienie. Będę bardzo wdzięczny za każde sugestie
 13. gustwao

  Klub XiangSheng

  Kość 4497 jest dużo lepsza przynajmniej na papierze od 4495. A dla ucha to już może być różnie.
 14. gustwao

  Klub XiangSheng

  Daj znać jestem bardzo ciekawy porównania ak4495 do ak4497. Według mnie duża zaletą dac-05b jest to że ma tylko 3 OPA, które notabene trzeba wymienić na coś lepszego a to znowu wydatek. Wtedy to inny DAC oczywiście polecam wymienić też rezystory przy lampie na jakieś lepsze. I kondensatory w ramach swojego budżetu. Czekamy na opinie przed i po wygrzaniu.
 15. Dzięki za propozycję muszę je sprawdzić, a głównie posłuchać. Na pewno zapisze na moją listę :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.