Jump to content

gustwao

Użytkownicy
 • Content Count

  1002
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

259 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe czy wypisujesz takie mądrości w wątkach toppinga, gustarda, smsl itd. Przecież to również sigma delta. Na starych scalakach to tylko dac diy innej opcji nie widzę może z wyjściem lampowym. Tda1541a 16 bit fajny ale tylko 16bit, gęste pliki odpadają, z nowszych pcm1794, ale musi być bardzo dobrze zaimplementowane. Głównie diy. Jednak o ile pamiętam to zawsze byłeś na nie, jeśli chodź o jakiekolwiek modyfikacje. A XS Już dawno sprzedałeś. Więc takie kity wciskaj innym. R2R ok może się podobać, ale na wyższym poziomie. Bo te tańsze do 5 tys PLN są słabiutkie. Proponuję zabrać zabawki i ja
 2. Widzę kolejne wystąpienie DAWH, temu Panu dziękujemy kolejny raz za tą samą opinię 😂😂😂
 3. Nie tylko audyny się tak długo układają, również u Mundorfów to podobny objaw. Kto może psioczyć i narzekać. Hymn chyba tylko mało doświadczeni użytkownicy oraz bardzo nieciepliwi. Audyny są bardzo znane i lubiane. Mają swoje wady (podczas ich wygrzewania) jednak później mają już tylko zalety. Proszę pamiętać nie polecam drogich kondensatorów (dotyczy to innych dobrych części również) dawać do słabych systemów. Bo nawet w połowie nie usłyszymy ich zalet.
 4. Temat wałkowany na okrągło ten sam. Jak nie masz kasy to daj auricap xo, jak wyciągniesz troszkę więcej to tylko miedziane (dlaczego poczytaj) od najtańszych Audyn, milflex, jupiter Inne "cuda" srebrne olejowe itd. To już większe ryzyko. Bardziej sprawdzą się w zwrotnicach.
 5. Tak AN standard mogą być, nie są drogie. Możesz też kupić elan carefines czarne też tanie sprawdzisz jedne i drugie. Do zasilania również nadają się AN standard (świetna przestrzeń) jenak nie mają tak fajnego basu jak mundorfy mlytic. Odpisałem na priv
 6. @zamarkawałek pracy masz za sobą, gratuluję cierpliwości. Z tańszych kondów pomyśl o AN standard są fajne. Rubycon nie jest tak przezroczysty jak AN w miejsce 220uf warto dać coś lepszego. Z tanich kondów fajne są również elan carefines czarne oraz Wurth. Wymień jeszcze mostek prostowniczy na coś dobrego, tania inwestycja teraz będzie słyszalna. Dalej kondy do zmiany duże jak i najmniejsze , ale już tak tanio nie będzie 😉
 7. Janzeny nie polecam, a zwlasza srebrne. Popatrz na miedziane Audyn, milflex jeśli masz większy budżet jupitery.
 8. Kable kablami, zadbałbym lepiej o wymianę kondów sprzegajach oraz źródło. To pozwoli osiągnąć to czego oczekujesz.
 9. Dokładnie tak diody "otwierają" cały dźwięk. Te oryginalne diody są kiepskie ale szybkie do założenia smd.
 10. Uprzedzam to dopiero początek 😉 po wymianie regulatorów, wymiń 4 Kondenstory 470uf przy kościach AK4497 na 1000uf 10v - 16v na rubycon hzl a jak chcesz wypas to kaisei non-polar. Szukaj już tranzystora Motoroli.
 11. Zrób najpierw mody. Będą działały jakbyś przeskakiwał na kolejne schody wzwyż. Pamiętaj że ten su-9 ma kość Serbe ES9038PRO na pewno będzie inna sygnatura brzmienia. Może być różnie. Lepiej zainteresuj się m400 smsl.
 12. Jeśli nie szukałbym to brałbym ostatnie, bo dwie pierwsze propozycje godne, ale cena chora.
 13. Sama nakładką to tylko streamer, bez dobrego daca to tylko początek układanki. Najpierw kup porządny dac, dopiero później malinę, bardzo dobre zasilanie a jak będziesz chciał więcej to tylko TOP nakładki. Na inne słabe nakładki szkoda czasu i pieniędzy.
 14. Pierwszy i zwlasza ostatni to obowiązkowo. Od muzga ja nie, ale kolega tak I również chwali. Od Mozg a można wziąć również za lm317 i lm337, ale tam trzeba usunąć rezystory za regulatorem. Mówię o wersji z AK4497. @lausiv jeśli czyjesz się na siłach i wiesz jak zrobić kilka ważniejszych modyfikacji to polecam wersję na ak4497, lepiej zagra niż inne tu wymienione. Jednak trzeba zainwestować w dobre części. Jak nie to zostaje odsłuch innych. Bo opini tyle co użytkowników.
 15. To raczej pytanie do producenta, bo na razie nie słyszałem aby pokazała się gdzieś w oficjalnej sprzedaży. USBridge Signature dział doskonale, ale z nową malina będzie na pewno wydajniejsza. Jeśli masz przezroczysty system zwlasza DAC to usbridge signature z bardzo dobrym zasilaczem pokaże klasę, ale 1500 będzie za mało. Sam zasilacz na odpowiednim poziomie wyjdzie tyle samo co nakładką. Jeśli te warunki nie są spełnione to lepiej najpierw zadbaj o resztę toru. Źródło jest tak samo ważne jak reszta, a może nawet ważniejsza. Bo co usłyszysz jak źródło poda lipnie nagranie. Ludzis
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.