Jump to content

gustwao

Użytkownicy
 • Content Count

  645
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałeś pecha, jednak nie poddawaj się bo warto, jak to się mówi pierwszego naleśnik trzeba zawsze wywalić.
 2. Dlaczego, malina cała zapakowana w aluminiową obudowę z dwoma cooler ami. I połączoną z nakładką.
 3. Było pisane o nich sprawdź dwie strony wcześniej.
 4. Burson to nie jest szczęście, raczej odwrotnie. Ja do szczęścia dołożyłbym coś innego.
 5. W tym wątku masz wszystko, wystarczy poczytać. Jak również wersję XS jest ich kilka. Co do porównania to również wszystko tu znajdziesz, jak umiesz czytać w co nie wątpię, to wyciągniesz sam wnioski, który i co jest lepszego i z jakimi DACa mi był porównywany. Nie mówię tu o zabawkach przytoczonych. Warto zacząć czytać 20-30, kartek wstecz. Jednak najbardziej polecam posłuchać go u jakiegoś kolegi z forum stock owego oraz średnio i mocno przerobionego. Będziesz miał wtedy szeroki obraz co to tak naprawdę potrafi.
 6. Yaqin MS-30L tylko miedź jak powyżej w temacie TC są dostępne, bez problemu w Anglia i Niemczech.
 7. Czy tam wszystko jest ok u ciebie, co tam palisz ? Bo chyba czytałeś inną bajkę.
 8. Sorry ale to ty masz znowu jakiś kompleks. Warto się zastanowić zanim zacznie się kolejną wojenkę. Nie znając tak naprawdę przedmiotu sprawy to tyle w temacie.
 9. To Ty bredzisz, masz zaledwie coś tam przelutowanie kondensatory i wymienione OPA, nazywając to mega modem XS. Ja mówię o poważnej przeróbce, a nie po pierdółkach. Więc jak tego nie rozumiesz to lepiej daj spokój. Ciągle się czepiając. Nie masz nawet zielonego pojęcia jak może grać dobrze zrobiony XS.
 10. Tyle że kość es9038pro jest dużo ciężej wysterować aby grała muzycznie i cieplej ze względu na jej charakterystykę samej kości.
 11. A nie lepiej jest te Kasai zmieszać z innymi kondensatorami np. Mlytic aby mieć wszystko co trzeba. Szkoda jest zrezygnować z tak dużej informacji jakie niosą. W DACu mam je wymieszane gra to genialne i jest wszystko co trzeba.
 12. Jeśli masz ak4497 2x trafo to pisz do Szaach. Chciał kupić. Bo z niego można zrobić niezłego kozaka (lepszego niż Chord)
 13. Dobrze to z innej beczki jakie według Ciebie są nie efekciarskie Kondenstory elektrolityczne które mógłbyś polecić. Jak dosyć uniwersalnych. Które będą miały bardzo zróżnicowany plan. A będą przy tym dynamiczne przezroczyste oraz miały dobrze schodzący i niski bas. (próbowałeś połączenia mundorf mlytic plus kaisei)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.