Jump to content

gustwao

Użytkownicy
 • Content Count

  1142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

316 Dobry

Audiostereo

312

Bocznica

4

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A próbowałeś Amtrans AMRG Carbon Film?
 2. Poczekaj aż audyn się wygrzeje, każde przelutowanie jego ponownie potrzebuję z 80h aby się ułożył ponownie. Taki jego urok. Mundorf SGO moim zdaniem ma za bardzo wysunięte górne pasmo, wysokie są za bardzo natarczywe w stosunku do reszty pasma. W miedzianych moim zdaniem nic nie jest mocniej faworyzowane. Mundorf SGO pasuje bardziej do "przygaszonych" systemów. Gdzie trzeba bardziej rozjaśnić górę, aby usłyszeć to i owo.
 3. Witamy w świecie normalnych kondów, jednka nie pokazał jeszcze co potrafi. Za krótko.... I nie porównywałbym go do Mundorf EVO OIL czy supreme (to podstawowe Kondenstory) bo to niesprawiedliwe, to inna liga.
 4. @Prewwit, @arturpwima MKS 2 są bardzo słabe, z wima w ostateczności używam tylko MKP10, jednak wolę Cornell Dubilier 940C a jeszcze lepiej Amtrans. Co do elektrolitycznych to świetne są z tańszych AN standard lub Wurth, elan carefines czarne bardzo przezroczyste, bez rządnych nalotów z droższych wiadomo.
 5. Trzy dni dla audyn ów to nic. A minimum tydzień non stop. W tym Twoim analogu pozbyłbym się wima na coś lepszego oraz te "mułki "nichicon. W myśl zasady system tak gra jak najsłabsze ogniwo.
 6. @eMCZe zaszalałeś z kondami auricap xo, audyny i na deser kaisei. Takie tygrysy lubią najbardziej 😉
 7. To już musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie. Bo to raczej pytanie retoryczne.
 8. Trzymam za słowo chętnie przyjmę odpad jakim będzie audyn miedziany. Resztą które testujesz nie będę zainteresowany.
 9. To nie dla Ciebie Kondenstor mówię o audyn ie , stwierdzasz czy jest coś dobrego czy nie po 2h grania. A ten Kondenstory potrzebuję min 200-300h wygrzewania.
 10. gustwao

  Pass D1 I/U

  Chciałbym się zapytać czy coś dalej dzieje się z projektem, bo temat jakoś przygasł?
 11. Spróbuj zrobić mały upgrade i wywal te chińskie kond ki i rezystor. Dałem amtrans i AN standard oraz Takmany. Polecam
 12. To jak tak podniecasz się supreme jako pełno-pasmowy do elektroniki to posłuchaj kiedyś auricap xo, myślę że już nigdy nie wrócisz do Mundka 😉. Pozostałe wymienione przez Ciebie (Jantzen SuperiorZ-Cap , Mundorf EVO OIL , ClarityCap CSA) to podstawowe kondy i w tanich systemach głównie używane.
 13. Bardzo ładnie, ładnie otwierają dźwięk. W tym wątku jest wszystko opisane więc kolej na kolejne modyfikacje
 14. Zamiast tych dwóch kondensatorów wolałbym auricap xo. Supreme to przeciętny kondensator o claritycap nie wspomnę . Więc czego się spodziewałeś. Tylko alumen jest ok i dobrze się miesza z CSA. A kasa podobna za supreme plus claritycap
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.