Jump to content

gustwao

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gustwao

  Klub XiangSheng

  Lepszy to pojęcie względne jest przede wszystkim na innej kości Es9038pro. Takich i innych jest tam cała masa. Nie każdemu do gustu przypada ta kość podobnie jak innym AK4497.
 2. gustwao

  Klub XiangSheng

  Na to pytanie raczej nikt nie odpowie, ale możesz spróbować kupić d70 a potem poszukać kogoś kto ma X 05c będzie łatwiej. Potem podziel się informacja co i jak. Pozdrawiam
 3. Chodziło jeśli dobrze pamiętam o ciche słuchanie a dla mało skutecznych kolumn to może być większy problem. Zresztą inni wiedzą lepiej.
 4. To już lepszy pomysł, ale myślę że najlepszym rozwiązaniem to wysoko efektywne kolumny myślę że powyżej 92-95. Plus jakiś tani najlepiej tuningowany wzmak lampowy made in China. Ale to może przekraczać Twój budżet. Warto posłuchać takiego zestawu bo myśl że to może być zmiana w kompletowaniu klocków tej układanki, obawiam się że na dobre 😉
 5. gustwao

  Klub XiangSheng

  Tuning zmienia prawie wszystko, ale trzeba najpierw posłuchać. Original gra dobrze, po tuningu 👌to już inna liga. Jednak dla leniuszków 😉 i tych którzy już wszystko wiedzą, jak również tym którzy muszą się upewnić, że wydali prawie 6 koła zamiast jednej trzeciej nie polecam tego DACa. Chociaż jak miałbym 6 koła no może ciut więcej to wiem co bym kupił 😄.
 6. gustwao

  Klub XiangSheng

  Jak go zamówisz to po wygrzaniu zacznij od wymiany OPA potem zmiana kondensatorów. Na pewno będziesz miło zaskoczony. Tutaj już prawie wszystko jest opisane. Powodzenia
 7. gustwao

  Klub XiangSheng

  Warto porównać bo jest spora różnica między nimi zwlasza po upgradzie jednego i drugiego. A ostatnia wersja z dwoma transfirmatorami to znowu różnica.
 8. Polecam poszukać coś z firmy bang-olufsen beovox od modelu s45. 2 wzwyż polecam s80. 2. Stosunek ceny do jakości wzorowy.
 9. gustwao

  Klub XiangSheng

  Potwierdzam sam to już przerabiałem, a spróbuj zbocznikować te jantzeny ruskimi Mica slver 10nf lub przynajmniej 6800pf to wtedy oczy otworzysz, a może uszy 😉 W nim tkwi duży potencjał Bez miernika się nie obejdzie. Zakładam że kable już sprawdziles
 10. gustwao

  Klub XiangSheng

  Na pewno różnią się kością - czipem, zwłaszcza ten drugi, trochę leciwy ale na pewno znajdzie swoich zwolenników.
 11. Co do DAC to poszukaj coś z chińskiej produkcji stosunek jakości do ceny przy Twoim małym budżecie będzie najlepszy. Sam mam xiangsheng dac-05b. W Twoim budżecie zmiescisz się biorąc kość ak4495seq lub jak to Ci nie odpowiada to poszukaj coś z kością 9038.
 12. gustwao

  Klub XiangSheng

  Jeśli chodzi o kolumny to nie do końca zrozumieliscie moje intencje Panowie. Chodziło mi o to że jak mamy słaby wzmak to nawet możemy mieć kolumny naprawdę dobre i drogie to żadnego grania dobrego nie będzie. Jednak średnie kolumny powiedział bym przeciętne i dobry wzmak to można wycisnąć naprawdę dużo. Zwlasza z takim DAC iem. Nie chcę się tłumaczyć więcej myślę ze zrozumiecie o co mi chodzi. A faktycznie ten dac jak pisał wcześniej Dawid Hare obnaża wszystkie słabości systemu. I albo będzie uśmiech na twarzy albo... Dupa 🙂
 13. gustwao

  Klub XiangSheng

  Moim zdaniem wszystko zależy od głównie wzmacniacza i transportu, kolumny najmniejszą rolę odgrywają. Jak ma się "słaby" wzmak oraz głównie cd Player jako transport i to zazwyczaj niskich lotów lub kompa. To wcale się nie dziwię. Kilka razy podłączalem tego daca do słabych systemów i co... Lipa. Jak to się mówi z bata kija nie ukrecisz. Jeśli sprzęt już jest powiedzmy "spasowany" to jest inna rozmowa. Ludzie zazwyczaj kupią jakieś za przeproszeniem gówno: kolumny lub wzmak albo cd (sorry za określenie) i nie chce grać. A najdroższy w tym zestawieniu jest właśnie ten DAC. Jak olśnienia dostanie się i posłucha się jak gra lampa (cenowo to zazwyczaj jeden raz tańsza albo i więcej od porównywalne tranzystora) to wtedy zonk... Bo trzeba cały system wymieniać. A to wiadomo kosztuje. Sam nie mam za górnego lotu sprzętu, jednak dobrze spasowanego. Ciągle grzebie coś w swoim wzmacniacz i widzę jak poprawia się jakość dźwięku podawanego przez ten DAC. Ostatnio zaciekawiony watkami związane z upgrade zwrotnicy kolumn, postanowiłem trochę poeksperymentowac i zajęło mi to kilka dni ale myślę, że znalazłem mój złoty środek pozmieniałem kilka kondensatorow i inaczej je podłączyłem. Dźwięk nie do opisania prawie każdy aspekt poprawił się na plus. Na początku trochę Góra mi przeszkadzała była za bardzo nienaturalna, ale zmieniałem, zmieniałem... aż w końcu trafiłem. Teraz to jest to. Ten DAC naprawdę ma potencjał i dla grzebalskich poprzez zmianę głównie kondensatorów 2,2uf i bocznikowania oraz zmiany OPA można dźwięk dopasować pod siebie. Do tego jest już tak rozpracowany i opisany że naprawdę trzeba mieć dwie lewe ręce lub brak znajomych, którzy nie umieją trzymać lutownicy. Jednak cóż można wydac dwa lub trzy razy tyle i potem dojść do wniosku, że wcale lepiej nie jest. Nieraz warto się zastanowić i może zmienić inny bardzo słaby element w swoim torze, a potem mieć banana na twarzy.
 14. gustwao

  Klub XiangSheng

  Dawid Hare tak nie szaleje z tym marketingiem bo zaraz naprawdę cenę podniosą dwukrotnie 😉🙂 Ten DAC jest nie dla idiotow oraz w cenie budżetowej nawet po mocnym upgrade podobnym do mojej wersji.
 15. gustwao

  Klub XiangSheng

  Rozumiem mogłeś pogadać z chinczykiem czy nie wsadzilby Ci zamiast R-core dwa. Jestem spora różnica, powiem więcej bardzo duża na korzyść. Miałem wcześniej tą wersję i wiem o czym pisze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.