Jump to content

arturp

Użytkownicy+
 • Content Count

  4376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

arturp last won the day on May 11 2014

arturp had the most liked content!

Community Reputation

620 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajnie ,że się coś dzieje . To jest no oversampling ? Ja jednak poczekam na płytki od Waldiego - jego dac ma odbiornik i ponadto możliwość wymiany samych przetworników . To bliżej moich oczekiwań .
 2. naturalna, ładny uśmiech , szczupła , miła aparycja , prawdziwa kobieta . mogłaby stworzyć trwały związek z mężczyzną oparty na szczerej miłości , partnerstwie , zrozumieniu , dzieciach itd . takie są najfajniejsze .
 3. Nie ma problemu , ważne że to zrobisz. pozdr
 4. Trudno mi powiedzieć dlaczego tak ci to dziwnie gra . W moich dac-ach w trybie nos góry nie brakuje . Nie ma tego blasku i detalu co np AD1955 czy PCM1794 ale w stosunku do starych doskonałych kości ( np chwalonego AD1862 ) pracujących z oversamplingiem to wcale nie jest duża różnica . Sybilantów też nie brakuje ( niestety ) choć są trochę łagodniejsze . I weź tu człowieku bądź mądry skoro każdemu to gra inaczej ... 🙂 Ale co się dziwić - kupiłem okazyjnie stare kable głośnikowe Audioquesta model GBC . Zwykle gram też na Audioquestach tylko modelu Bedrock . Różnice słyszalne natychmiast . Po prostu inny sprzęt . Też fajnie tylko inaczej . A przecież tylko kable wymieniłem .
 5. No tak , to typowe brzmienie nos dac-ów ale z jednym wyjątkiem - z moich nos-ów na TDA1541 i TDA1543 bas jest/był ciekawszy niż ze wszystkich innych dac-ów , które miałem . Jest go więcej , ma wykop , jest odpowiednio twardy i miękki ( 🙂 ) i doskonale spaja się ze średnicą . Natomiast góra i przestrzeń to faktycznie nie jest ich najmocniejsza strona . Niby niczego nie brakuje ale jak włączam chińskiego dac-a na PCM1794A to scena jest trochę głębsza , szersza i jest lepsza lokalizacja . Dzięki .
 6. Ten do lampek miał jakieś małe błędy więc może teraz , przy okazji reedycji , uda się je usunąć .
 7. Super . Czyli będziesz też zamawiał płytki do dac-a bo chyba już się skończyły ? Przy okazji , który to dac ( wątek ) bo już się gubię 😄
 8. Dziękuję za chęć pomocy . Waldek ma już płytkę opracowaną dla innych przetworników i dorobi do niej tylko płytkę córkę do PCM1702 z logiką . Pewnie nie będzie miał okazji skorzystać z twojej propozycji ale ja skorzystam - czy mógłbyś nam opisać brzmienie tego nos-a na PCM58 ? Gdzie go kupiłeś ? Bardzo porządnie zrobiony . pozdr.
 9. tak , jest WM8804 . ciekawi mnie jeszcze rozwiązanie połaczenia scieżek w miejscu filtra cyfrowego , którego w wersji nos nie będzie , no ale to już na jutro temat . pozdr.
 10. byłoby dobrze , zwłaszcza ,że już ma gotowe płytki pod daca na PCM63 - będzie szybciej i łatwiej . tylko nawet nie wiem czy ten projekt na PCM63 zawiera też odbiornik SPDIF , muszę poczytać wątek .
 11. chyba mamy inne pojęcie określenia ,, dobre " już wystarczy , nie ma powodu wdawania się w dyskusję o tym co się komu bardziej podoba . nie podoba ci się ten pomysł to trudno , przecież nie musisz brać w tym udziału . pozdr.
 12. tu chodzi głównie o dodanie logiki dla trybu nos a zasilanie ? da się wykorzystać zasilanie filtra ?
 13. tak, wystarczy puknąć palcem obudowę i przeskakuje . ale to sie wytłumi , dociaży , odizoluje od drgań . itd .
 14. Bardziej się opłaca kupić uszkodzony/stary wzmacniacz lub amplituner na portalu aukcyjnym za 100-200PLN i wydłubać trafo , kondensatory zasilacza , potencjometr , tranzystory itd . Niestety nie chroni to przed problemem z rozrzutami parametrów - szczególnie między tranami mocy z pary PNP / NPN .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.