Jump to content

GrzeHa

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Witaj, kilka lat temu wymieniałem sprzęt, mój wybór padł na Cambridge z serii CX, wzmacniacz CXA 80, grał na początku z Dali Zensor 7, jednak miałem podobne odczucia do Twoich i wymieniłem je na MA Silver 8, zmiana była duża, miałem wrażenie "zdjętego koca", trochę pokombinowałem z kablami, dałem do kolumn Kimbery na bi wiring, góra się otworzyła, bas bardziej kontrolowany, dla mnie OK, zresztą gra to u mnie do dzisiaj i jestem zadowolony. Jednak przed zakupem polecam koniecznie odsłuch.
 2. Cześć, posłuchaj tego CXA z MA serii silver 2 lub 6 bo do 8 za słaby wzmacniacz, dostaniesz więcej detalu i góry, kable głośnikowe są w tym przypadku ważne, tylko nie używaj posrebrzanych.
 3. Cześć, transport CD to odtwarzacz CD bez przetwornika analogowo-cyfrowego, większość współczesnych wzmacniaczy ma wbudowany DAC tak więc dublowanie tego przetwornika nie ma większego sensu i niektórzy producenci odchodzą od tego rozwiązania (koszty), np. Cambridge w serii CX
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.