Jump to content

GrzeHa

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Witaj, kilka lat temu wymieniałem sprzęt, mój wybór padł na Cambridge z serii CX, wzmacniacz CXA 80, grał na początku z Dali Zensor 7, jednak miałem podobne odczucia do Twoich i wymieniłem je na MA Silver 8, zmiana była duża, miałem wrażenie "zdjętego koca", trochę pokombinowałem z kablami, dałem do kolumn Kimbery na bi wiring, góra się otworzyła, bas bardziej kontrolowany, dla mnie OK, zresztą gra to u mnie do dzisiaj i jestem zadowolony. Jednak przed zakupem polecam koniecznie odsłuch.
 2. Cześć, posłuchaj tego CXA z MA serii silver 2 lub 6 bo do 8 za słaby wzmacniacz, dostaniesz więcej detalu i góry, kable głośnikowe są w tym przypadku ważne, tylko nie używaj posrebrzanych.
 3. Cześć, transport CD to odtwarzacz CD bez przetwornika analogowo-cyfrowego, większość współczesnych wzmacniaczy ma wbudowany DAC tak więc dublowanie tego przetwornika nie ma większego sensu i niektórzy producenci odchodzą od tego rozwiązania (koszty), np. Cambridge w serii CX
 4. Potrzebowałem słuchawek na wakacyjny wyjazd, ze względu na wygodę użytkowania szukałem bezprzewodowych, po odsłuchu kilku modeli trafiłem na JBL Synchros BT50 za niecałe 500 zł, wystarczyła chwila odsłuchu i już ich nie oddałem, rewelacyjny bas do rocka idealne, bateria dość długo trzyma mnie wystarcza na kilka dni, nie będę zachwalał posłuchaj sam :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.