Jump to content

hemi

Użytkownicy
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  DIY

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hemi

  Potrzebuję ...

  Mam takie, ale na 40V.
 2. Domyślam się, że zrezygnujesz z reclockera. Ja lubię dużo szczegółów w dźwięku. Jak ty oceniasz barwę swojego DACa, jest ok.?
 3. Ja też jestem świeży w tym temacie. Przymierzam się do zakupu i DACa i Kali. Myślę, że do współpracy z Kali to potrzeba innej wersji DACa, dedykowanej do Kali. Twoja wersja chyba taka nie jest jeśli działa bez reclockera. Mogę się mylić.
 4. Zdecydowałeś się "zreklokować" swojego DACa ?
 5. No to sobie kolega kreciowaty zobaczył jak powinny wyglądać zwrotnice w jego kolumnach.
 6. Zbliżaj ucho kolejno do wszystkich przetworników i porównuj ich głośność do odpowiedników w sprawnej kolumnie.
 7. Ustal, który przetwornik gra ciszej lub nie gra w ogóle.
 8. Czy ktoś próbował tego DACa z Audiophonics w wersji z reclockerem Kali ? Czy warto ?
 9. hemi

  DAC Audio GD NFB-28

  Dac, preamp, wzmacniacz słuchawkowy, urządzenie bardzo wszechstronne, posiada wiele wejść i wyjść. Konstrukcja w pełni zbalansowana, tor analogowy zbudowany na elementach dyskretnych. Bardzo rozbudowane liniowe zasilanie. Analogowy układ regulacji poziomu wyjściowego (głośności) to najlepsza konfiguracja jaka może być, czyli drabinka rezystorowa przełączana przekaźnikami. Brzmienie bardzo neutralne, studyjne, brak kolorowania, upiększania. Jest to model z roku 2015, jestem drugim właścicielem. Egzemplarz zadbany, bez wyraźnych śladów użytkowania, w doskonałym stanie technicznym. W komplecie dwa piloty zdalnego sterowania, proste, minimalistyczne, ale praktyczne. http://www.4hifi.pl/audio-gd-nfb-28-2015_5594.html http://stereoikolorowo.blogspot.com/2015/03/wzmacniacz-suchawkowydac-audio-gd-nfb-28.html
 10. Ma ktoś do sprzedania taką nakładkę ? [Hidden Content]
 11. Katana nie działa z rpi4. Dwie strony wcześniej koledzy polecali takie: [Hidden Content] [Hidden Content]
 12. Dzięki Robercie. Mam porządny zasilacz, który wcześniej zasilał digione signature, ale to tylko 250 mA. Do DACa trochę mało. Do maliny mam zasilacz 4A. Jeśli będzie zasilał malinę i nakładkę DAC to będzie dobrze ?
 13. Mam pytania dotyczące tej nakładki DAC: [Hidden Content] Rozumiem, że nakładka może pobrać prąd z GPIO maliny, ale jeśli podłączę oddzielne zasilanie do dedykowanego gniazda USB-C to tylko z niego prąd będzie pobierany ? Ile mA potrzeba do zasilenia tego DACa ? W opisie takiej informacji nie znalazłem. Jeśli korzystam z Moode to wystarczy w ustawieniach moode wybrać ten DAC jako urządzenie wyjściowe, czy trzeba instalować jakieś sterowniki ? Z góry dziękuję za wskazówki.
 14. Głośniki Usher Audio 8133. Klasyczne woofery lub midwoofery 20 cm z celulozową powlekaną membraną i aluminiowym koszem. Używane. 170 zł. za parę + wysyłka. [Hidden Content]
 15. BC components 47000 uF / 40V - 4 szt. używane. Cena za parę - 90 zł. + wysyłka. Cena za 4 szt. - 160 zł. + wysyłka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.