Jump to content

hemi

Użytkownicy
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  DIY

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hemi

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Na poprzedniej stronie jar1 o tym pisał.
 2. hemi

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Ja zrobiłem tak: dwa oddzielne monobloki umieszczone na osobnych płytach montażowych będących jednocześnie radiatorami i ekranami. Obie płyty są umieszczone w jednej wspólnej obudowie drewnianej w taki sposób, że nie łączą się ze sobą. 1Ender: Ścianka tylna wygląda tak jak chcesz zrobić. Nie ma żadnych zakłóceń.
 3. Lepszym wyjściem jest użycie wyjścia USB i zewnętrznego DAC/AMPA niż użycie zintegrowanej karty dźwiękowej moim zdaniem. Ten Topping to jeden z najtańszych tego typu sprzętów. Nie wiem jak zagra. Nie wiem też jakie są twoje wymagania. Jest sporo tego rodzaju urządzeń trochę droższych i dużo droższych. Na rynku jest coraz więcej wzmacniaczy zintegrowanych z wejściem USB. Poszukaj.
 4. Potrzebujesz czegoś takiego: [Hidden Content]
 5. Zdecydowanie tak. Pozdrawiam.
 6. Chyba testowałeś D90. Jak go oceniasz ? Możesz porównać DX7Pro do D90?
 7. Cześć. Napisz coś o wygodzie obsługi, o jakości softu. Czy bez problemu odtwarza pliki z podpiętego pendrajwa lub zewnętrznego dysku twardego ? Czy sterowanie smartfonem działa ok.?
 8. Wiele zależy od wzmacniacza. Ja początkowo słuchałem z DAPa Pioneer XDP-100R, a teraz podpinam dodatkowo porządny słuchawkowy, stacjonarny wzmacniacz tranzystorowy. W obu przypadkach nie odczuwałem niedostatku basu, ale jakość tego zakresu z dodatkowym wzmacniaczem jest imponująca.
 9. Cześć. Używam ich od ok. roku. Niedrogie i dobre słuchawki. Brzmienie bardzo zrównoważone, studyjne, bo takie jest chyba przeznaczenie tych słuchawek. Wygląd i jakość wykonania raczej średnie. Wygoda użytkowania niezła, chociaż ja oczekiwałem lepszej. Pady są płytkie co sprawia, że większe ucho się nie mieści. Można się przyzwyczaić. Można znacznie poprawić brzmienie stosując różne modyfikacje łącznie z wymianą kabla wewnątrz i na zewnątrz słuchawek. Słuchawki mają dość niską efektywność, więc nie z każdym źródłem zagrają dostatecznie głośno. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, to pytaj
 10. Tak naprawdę to nie wiesz z jaką mocą w danym momencie gra wzmacniacz. Jeśli kolumny "kłują po uszach", to nie koniecznie z powodu przesterowania.
 11. Przesterowanie powoduje wzrost zniekształceń nieliniowych (harmonicznych). Jest to słyszalne jako charczenie, zgrzytanie, chropowatość. Takie dźwięki są szczególnie szkodliwe dla głośnika wysokotonowego.
 12. Najlepszym czujnikiem są twoje uszy. Po przekroczeniu mocy max. wzmacniacza, zniekształcenia wyraźnie rosną i to słychać.
 13. hemi

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Ja od lat używam ugody bez kondensatora na wejściu i bez kondensatora w sprzężeniu.
 14. Ja do takich zastosowań wykorzystuję kawałki paneli podłogowych, laminowane HDF.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.