Jump to content

hemi

Użytkownicy
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  DIY

Recent Profile Visitors

2104 profile views
 1. Ja używam i polecam ANENG AN870. Zasilany jest z baterii 2xAA 1,5V, a nie 6F22, co jest dla mnie sporą zaletą. Baterie założone rok temu nadal działają.
 2. A włączyłeś moduł wi-fi w zakładce "system" ?
 3. Beresford TC 7510. Drugie wyjście RCA ma niestety regulowane zwykłym potencjometrem.
 4. hemi

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Ciekawa "burza mózgów" w temacie obudowy i chłodzenia. Myślę, że na czoło wysuwają się dwie koncepcje: radiatory żebrowane lub płaskie, na których PCB umieszczone są pionowo oraz umieszczenie PCB na górnej pokrywie z aluminium. Ten drugi sposób sam stosowałem - optymalne chłodzenie, ale wizualnie słabo z powodu sporej ilości widocznych śrub. Ugoda jest raczej łatwa do chłodzenia dzięki małemu prądowi spoczynkowemu. Stosowanie grubych płyt aluminiowych o dużej pojemności cieplnej powoduje wydłużenie czasu stabilizacji termicznej. Chyba że ktoś eksperymentuje z większymi prądami. U mnie PCB
 5. hemi

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Krzychu, czy dolna płyta jest równie gruba jak boki ?
 6. W menu wybierz: Output level 0 dBr lub output level +3 dBr.
 7. Kości DAC ESS Sabre i AKM (i zapewne wiele innych) mają w strukturze zaaplikowaną regulację poziomu wyjściowego. Czy to aby na pewno regulacja w domenie cyfrowej? A może to drabinka rezystorowa?
 8. Cześć Andrzeju. Jest w tym gronie kilku amatorów DIY. Ja również nie stronię od lutownicy. W swoim długim życiu nigdy nie kupiłem fabrycznego wzmacniacza, ani gotowych kolumn. Kiedyś, dawno temu wszyscy rzucili się na Technicsa z Pewexu i Altusy z Wrześni, a ja się nie dałem i polutowałem sobie wzmacniacz ze schematu w "Radioelektroniku". Kupiłem sobie głośniki z Tonsilu i zrobiłem coś na wzór Altusów, ale lepsze (chyba). Teraz używam wzmacniacza Ugoda DIY, oraz kolumn własnej konstrukcji (już nie na tonsilach). Z fabrycznych sprzętów mam tylko malinę i DAC Topping D90. Chociaż
 9. hemi

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Na poprzedniej stronie jar1 o tym pisał.
 10. hemi

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Ja zrobiłem tak: dwa oddzielne monobloki umieszczone na osobnych płytach montażowych będących jednocześnie radiatorami i ekranami. Obie płyty są umieszczone w jednej wspólnej obudowie drewnianej w taki sposób, że nie łączą się ze sobą. 1Ender: Ścianka tylna wygląda tak jak chcesz zrobić. Nie ma żadnych zakłóceń.
 11. Lepszym wyjściem jest użycie wyjścia USB i zewnętrznego DAC/AMPA niż użycie zintegrowanej karty dźwiękowej moim zdaniem. Ten Topping to jeden z najtańszych tego typu sprzętów. Nie wiem jak zagra. Nie wiem też jakie są twoje wymagania. Jest sporo tego rodzaju urządzeń trochę droższych i dużo droższych. Na rynku jest coraz więcej wzmacniaczy zintegrowanych z wejściem USB. Poszukaj.
 12. Potrzebujesz czegoś takiego: [Hidden Content]
 13. Zdecydowanie tak. Pozdrawiam.
 14. Chyba testowałeś D90. Jak go oceniasz ? Możesz porównać DX7Pro do D90?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.