Jump to content

zildjian

Użytkownicy
 • Content Count

  7957
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

155 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obejrzyj stronę Partsconnexion i znajdż XLO cables.Kabel usb za śmieszną cenę- mam i b.sobie cenię
 2. Jak to naprawdę jest z basem? W sieci sporo nt małego wolumenu i na wykresach widać dość szybki spadek ponizej 100 Hz.
 3. Dziękuję Panowie, Niedługo będę mógł posłuchać w realu.
 4. Gents, Czy ktoś używa ww? Można kilka słów nt? Dziękuję!
 5. Najpierw zajrzymy do Top HiFi.Tam na pewno sprawdzimy m.in. zestaw złożony z pieca i cedeka serii 2100 Yamahy i kolumn ProAc Response DT8.Zepniemy kablami Audioquest i/lub Nordost. Myślę,że to dość zacny komplecik.
 6. Panowie, Robię rozeznanie dla kolegi.Dawno nie odsłuchiwałem innych zestawów niż mój własny. Od wtorku zaczynamy odsłuchy w kilku Trójmiejskich salonach. Dziękuję za dotychczasowe typy.
 7. Gents, Jaki kompletny system oparty o cd zbudowalibyście do klasyki i jazzu z ECM? Kolumny zamknięte lub refleks z przodu,wzmacniacz stereo z wyjściem słuchawkowym,słuchawki,kable.
 8. Gents, Proszę o opinie nt ww kabla. Dziękuję,
 9. Przez kilkanaście lat miałem 2 z jego płyt z lat 90tych tj Give and Take i Play.Na tej drugiej towarzyszą mu jeszcze Scofield i Frisell.Znakomite rock - jazzowe granie i nagranie. Potem ukazała się Voices, której nie mogłem znieść (zaśpiewy world music 🙂 ) i o gościu zapomniałem.Do niedawna.... i wysypały się na półkach póżniejsze płyty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.