Jump to content

zildjian

Użytkownicy
 • Content Count

  7953
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najpierw zajrzymy do Top HiFi.Tam na pewno sprawdzimy m.in. zestaw złożony z pieca i cedeka serii 2100 Yamahy i kolumn ProAc Response DT8.Zepniemy kablami Audioquest i/lub Nordost. Myślę,że to dość zacny komplecik.
 2. Panowie, Robię rozeznanie dla kolegi.Dawno nie odsłuchiwałem innych zestawów niż mój własny. Od wtorku zaczynamy odsłuchy w kilku Trójmiejskich salonach. Dziękuję za dotychczasowe typy.
 3. Gents, Jaki kompletny system oparty o cd zbudowalibyście do klasyki i jazzu z ECM? Kolumny zamknięte lub refleks z przodu,wzmacniacz stereo z wyjściem słuchawkowym,słuchawki,kable.
 4. Gents, Proszę o opinie nt ww kabla. Dziękuję,
 5. Ciekaw jestem Twoich wrażeń po wysłuchaniu TRIP.
 6. Przez kilkanaście lat miałem 2 z jego płyt z lat 90tych tj Give and Take i Play.Na tej drugiej towarzyszą mu jeszcze Scofield i Frisell.Znakomite rock - jazzowe granie i nagranie. Potem ukazała się Voices, której nie mogłem znieść (zaśpiewy world music 🙂 ) i o gościu zapomniałem.Do niedawna.... i wysypały się na półkach póżniejsze płyty.
 7. Gents, Proszę o Waszą opinię nt ww kabla. Dziękuję,
 8. Gents, Czy na Waszych egzemplarzach dżwięk jest prawie pozbawiony wysokich tonów?
 9. Eric Clapton-Crossroads 2 Cd 1"Ramblin on my mind" / "Have you ever loved a woman" i czoła biję podsiębiernie.
 10. zildjian

  Pomiar lamp

  Hej, Podajcie proszę namiary na firmy świadczące usługi pomiaru lamp
 11. John Mayall's Bluesbreakers with Eric Clapton Mike Bloomfield,Al Kooper,Stephen Stills-Super Session Snowy White-Restless
 12. zildjian

  Yaqin MC 84L

  Próbne kilka egzemplarze dawno sprzedane.1sza właściwa dostawa koniec bm. Czy jest tu ktoś kto kupił 84kę lub ma z innego żródła?
 13. zildjian

  Hard/Blues Rock

  Kilka nowych dla mnie nazwisk: Ronnie Baker Brooks Robert Randolph Eric Sardinas Davy Knowles Philip Sayce I odświeżony z pamięci Sonny Landreth
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.