Jump to content

bogus18

Użytkownicy
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka
  Audio
  Film
  Turystyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8164 profile views
 1. I w końcu coś na ,koniec '😉
 2. @Sebian Mam Haiku Audio Sol ll SE No.1 pierwowzór i jestem ciekaw jak z innymi wzmacniaczami Spliffy grają . Haiku Brighta i inne też znam ,a jak wrazenia z flagowym SEnsei 211 ? Czy te lampowe waty dają radę?
 3. 🙂 Podziel się jak zagrał SEnsei 300b w połączeniu z AudioPhase Opium ? SEnsei to flagowy model Haiku Audio nie wielu ma wiedzę jak gra na żywo a jeszcze mniej miało możliwość gościć u siebie . Słuchałeś różnych wzmacniaczy że stajni Haiku i nie tylko , czemu SEnsei ? Czym Cię skusił że zdecydowałeś się na zakup ? Gratuluje i pozdrawiam.
 4. Dluugo jesteś na forum 🙂 Podziel się czemu wybrałeś Unico Primo ? Co zadecydowało ? Jak wpisał się w system ? To cenne uwagi dla przyszłych właścicieli . Gratulacje za fajny zakup i dużo radości z użytkowania .
 5. Posłuchać w salonach sprzętu z oferty to rzeczy arcytrudne .Zaraza to raz ale są i inne powody nie ma sprzętu 1) u dystrybutora 2)nie opłaca się salonowi mieć u siebie wielu modeli bo kasa zamrożona 3) sprzęt sprowadzą my nie kupimy wróci używamy jako nowy się nie sprzeda .itp itd . Mówiąc między nami co nas to interesuje nie nasza broszka .Ale jest i druga strona medalu "ONI " sprzedawcy mają wysokie narzuty i duże ceny . W internecie taniej .I tak koło się zamyka . Sam tego doświadczam .Chcę kupić z wyższej półki odtwarzacz CD i jest bardzo mały wybór a wielu przypadkach w og
 6. Więcej jak dobrze wygląda 🙂 To napisz jak u Ciebie Opium zagrały ?
 7. Miałem ZXT 70 słuchałem i bardzo mi się podobał. Nie mam nie kupiłem. Miałem pożyczony na odsłuch bez warunków. Kontakt z P. Joanną swietny . Wzmacniacz u mnie z 3 typami kolumn" bylo slychac " tz .burm, przydzwiek czy jak by to nie nazwać. ( inne wzmacniacze cisza, mam oddzielną linię zasilanie dla audio) Polecam posłuchać u siebie to świetny wzmacniacz za rozsądne pieniądze i gra wyśmienicie może tego nie będzie słychać. Ale co do wypożyczenia sprzętu Lektora na sprawadzenie jak gra u siebie coś się zmieniło ,nie wiem czemu ale nie ma możliwości . Kupić tak ale posluchać
 8. Dobry na porządnych wtykach kabel do 1tys.zl to nie takie proste ale możliwe. Chcesz sprowadzić i usłyszeć, pisz na pw. tu Króluje LAR a kabel to inny temat .
 9. To pomyśl o zasilającym, przy wzmacniczu tej klasy co Lar ma znaczenie i będzie słychać . Ale proponuję wypożyczyć i osobiście sprawdzić u siebie przed zakupem .Żadne rady i recenzje nie zastąpią własnych odsłuchów i sprawdzenia. To nasz system i to my mamy być zadowoleni .
 10. Lampki są , napisz jak się wpasowały ? Jakie różnice do tych które miałeś?
 11. Najwyższy model Audio Academy Rhea Fornir naturalny Palisander Santos na indywidualne zamówienie.pierwaszy właściciel stan gabinetowy. nie modyfikowane .Doskonale przetworniki góra jedwabny Seas Prestige środek i dół 2 x Scan Speak buraczki komplet od producenta maskownice kartony, kolce orginalne lub Soudcare Super Spice opcja odsłuch z własnym wzmacniaczem lub HAIKU Audio Sol ll SE niesamowita synergia
 12. W temacie kabli z przedziału 3-5tys.jakies zmiany ? Seria Hybrid gra analogowo a może coś planujesz ?
 13. Gratulaxje Karol pięknie wyglądają, duża zmiana w cenie .Czym różni się wersja Ambition od podstawowej ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.