Jump to content

bogus18

Użytkownicy
 • Content Count

  387
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka
  Audio
  Film
  Turystyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5474 profile views
 1. Ja powiem wygląd to nie wszystko dobierz źródło ew kable i HAIKU Sol l l Se to jest to
 2. Q21 w Pabianicach wypożycza Atola zadzwoń na pewno nie będzie problemu .Poza tym są również sprzedawcą kolumn Audio Academy mogą wypożyczyć inne wzmacniacze dobrze grające z Twoimi kolumnami.
 3. To dodam jeszcze to co już raz podkreslalem ponad standardowy niezwykły wygląd. Dla prawdziwego audiofila liczy się dźwięk i im więcej smaczków i bardziej Muzykalnie tym lepiej ( i Violin to oferuje z górnej półki) ale jest jeszcze coś co dla wielu ma duże znaczenie! To jest akceptacja naszej piękniejszej połowy ? Jak przekonać tu w przypadku Charles Martin Violin nie będzie trudne 😋
 4. bogus18

  Audio Academy Rhea

  Najlepsze kolumny Audio Academy Rhea . Stan bdb bez przeróbek , wszystko oryginał maskownice kartony kolce +:ew.. Soundcare SuperSpikes . Fornir naturalny Palisander Santos za dopłatą. Zapraszam na odsłuch ze wzmacniaczem Haiku Audio Sol ll SE niesamowita synergia. Powód sprzedaży choroba Audiofilska . Kupiłem inne droższe .😃
 5. Słuchałem różnych kabli zasilających z moim HAIKU Audio Sol ll SE ale tak jak podkręca możliwości Sola Hapur Audiophase nie robił tego żaden inny. Juz go miałem i słuchałem (testowałem) teraz jest u mnie na stałe . Polecam sprawdzić u siebie to nie do uwierzenia jakiego kopa dodaje i jak pozytywnie poprawia czarne tło dodaje blasku na górze wokale robią się wręcz aksamitne bas schodzi jeszcze niżej .Jest bardzo muzykalny wręcz dodaje analogowości po prostu nie można przestać słuchać. Polecam !!!
 6. Świetne granie kolumn Violin Charles Martin to nie tylko same prześliczne kolumny ale i system na który duży wpływ miały kable Audiophase z referencyjnej najnowszej serii Krypton czyli zasilający 1,5m 11tys. całość z czystej miedzi . Ale może Karol poda szczegóły 😃
 7. Miałem u siebie na odsłuchu nic z tych rzeczy gra szeroko . Scena wychodzi poza kolumny , jeśli Ci się podobało z Lectorem jest świetny kontakt i jest elastyczny w kwestii wypożyczenia. Rezyslaw jak słuchał to prawdę mówi 😃
 8. Tak się jest traktowanym w AudioOn. Pan Tomek to super sprzedawca ale przedewszyskim bardzo sympatyczny i z duzym doswiadczemiem w branży audio człowiek.
 9. Ty mi odpisz u Aidy bo nie wiem od czego zacząć 🙂 A SEnsei na odsłuch już rozmowy w toku.
 10. Jak uda mi się posłuchać nie omieszkam podzielić się wrażeniami.
 11. Czyż bym na nagraniu usłyszał głos Marcina współtwórcy kolumn Aidy któremu podobało się granie niby slabej lampy Fezza ? Jestem ciekaw czy z moimi Thaisis też by Mira dała radę ? Bo mnie też się podobało.
 12. Byłem podsłuchałem i zobaczyłem . Świetnie zagrał SEnsei 300b z klipschami .Kolumny niby wciśnięte w kąty pokoju a scena super aż nie chciało się wierzyć że ta można .Muzykalnie barwnie i bas z 300 b taki mocny kontrolowany .Szkoda że nie ma kolumn Haiku bo mogło być jeszcze inaczej. Jak zwykle Haiku na 5.
 13. Aida Acoustics Nabuco że wzmacniaczem lampowym Murarah trzeba posłuchać no i zobaczyć dźwięk bardzo naturalny zwiewny z dużą ilością powietrza .Świetna lokalizacja muzyków i instrumentów. Bardzo muzykalne i barwne granie . Obowiązkowo trzeba odwiedzić pokój 225 w Sobieskim.😃 żeby przekonać się samemu.
 14. Tutaj ładnie grają na AVS2019 pokój 510 . Analogowo i dynamicznie Lector ! Ciekawe wloskie monitory i nie drogie . Warto posłuchać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.