Jump to content

bogus18

Użytkownicy
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka
  Audio
  Film
  Turystyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4540 profile views
 1. bogus18

  Klub Lector

  Wzmacniacz ZXT 70 miałem bezpośrednio od dystrybutora Lectora na Polskę. Świetny kontakt ,szybka reakcja .bardzo mili ludzie polecam.
 2. Muzyka z tej płyty Carlosa Santany jest świetna i u mnie również brzmi doskonale 😉. Nagranie super . Trzeba lubić takie klimaty. Ps .Temperatura HAIKU Audio Sol ll SE ma dziś prawie 45 stopni C.😂 Ale gra niesamowicie. Może zamiast lamp klasa A?😉
 3. ??? Czy system który masz dziś to jest to ? Czy planujesz zmiany ? Może już teraz wiesz że coś trzeba poprawić? Jak zmiany to najpierw ! Zrób tak jak uważasz że jest s u p e r 😃 Teraz pomyśl o kablach zasilających doszlifuj dopracuj system kablami .Tyko odsłuch we własnym domu powie Ci prawdę.
 4. Sprawdzenia jaki wpływ mają kable wpięte w byle jakie zasilanie jakie jest w wielu domach? Czy rzeczywiście tak ważny jest ten ostatni "kabel" ?Czy jak ma się dobrze zrobione zasilanie to będzie mniejszy wpływ ? Spróbuj Sam to się przekonasz ? Owszem HAIKU Audio Sol ll SE to indywidualne zamówienie z podpisem P W.Krzaka . Gra niesamowicie.
 5. Taki był cel sprawdzenia .Jak dobrze przyjrzeć się zdjęciu na ścianie za wzmacniaczem są porządne gniazda z dedykowanym oddzielnym zasilaniem z zabezpieczeniem tyko na audio. Pozdrawiam Może lepiej za szybko nie wyciągać wniosków?
 6. A mnie pepe Twoje zmagania się podobają . Niech każdy wyciągnie wnioski sam .A najlepiej posłucha i po eksperymentuje . I oceni czy brzmienie tych czy innych kabli słyszy i jaki mają wpływ na elementy jego systemu ? Czy warto wydać takie pieniądze ? Kabli Audio Phase słuchałem co prawda DEVIL i HAPUR oraz IC Hybrid i również wysoko oceniam. Ps.Tu ekspert na listwie i kabelku od lampki Czy to ma wpływ.
 7. bogus18

  Klub Lector

  Troszkę bliżej tj w siedzibie Lector,a w okolicach Głogowa też można posłuchać?
 8. bogus18

  Klub Lector

  Wygląd poważny ! Możesz coś więcej ? Co gra i jak ? Gdzie taki zestaw jest do posłuchania? 😉
 9. Słuchałem Cocaine i jak piszę kilka postów wcześniej też jestem pod wrażeniem u minie było więcej m² i Kolumny bez problemu nagłośniły prawie 25 m². Piękna scena bas pod kontrolą piękne wokale i ta góra rozdzielcza lecz nie ostra świetne granie ale ja to już słyszałem na Audio Show,,lecz u siebie to zawsze u siebie 😀 Napisz czym napedzales te wymagające i lubiące prąd Cocainki.
 10. Jeśli wszystkie elementy masz w zestawie to tylko lepiej .Możesz podłączyć i cieszyć się dźwiękiem.
 11. W sklepach komputerowych i nie tylko np. w sieci są takie kabelki wpisz (kabel optyczny Toslink na mini Jack digital )Sprawdź powinno zadziałać za paręnaście złotych.
 12. Jeśli dobrze rozumiem to Tv do wzmacniacza masz podłączone z gniazda słuchawkowego ?To najgorsze rozwiązanie przrdal by się zewnętrzny Dac .Ale z tego co widzę to Blusound ma wg opis wejście optyczne sprawdź .wtedy prosto kabel optyczny do bluesound i podczas oglądania TV zmiana wejścia w menu. Jeśli dobrze rozumiem to Tv do wzmacniacza masz podłączone z gniazda słuchawkowego ?To najgorsze rozwiązanie przydal by się zewnętrzny Dac .Ale z tego co widzę to Blusound ma wg opis wejście optyczne sprawdź .wtedy prosto kabel optyczny do bluesound i podczas oglądania TV zmiana wejścia w menu.
 13. Napisz coś czego oczekujesz po zmianie w zasilaniu ? Coś nie gra ? Czegoś brakuje lub za dużo ?Jaka reszta systemu ? Jakiej muzyki słuchasz. ? Przecież 4 tys. włożone w różne elementy systemu przynoszą różne zmiany.? Chcesz ładne kable można ? Chcesz ( bo wszystko jest tak jak Ci się podoba) doszlifować system wyciągnąć z niego wszystkie co najlepsze ? Trochę więcej informacji.😋
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.