Jump to content

bogus18

Użytkownicy
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

112 Dobry

Audiostereo

111

Bocznica

1

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka
  Audio
  Film
  Turystyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8704 profile views
 1. Podpowiadam dla tego że dyskusja zeszła na temat ceny i jakości . Wiemy wydana Japońskie są drogie ale jakość wyśmienita . Moje propozycje świetna jakość za małą kasę. Lubimy różną muzykę tą ja lubię a może i wam się będzie podobać? Jak Pani Joanna Aleksandrowicz ? Cd wydanie na złocie , a głos i repertuar to już każdy musi sam ocenić
 2. Dziś podpowiem coś starszego ale świetne realizacje za nie duże pieniądze 🙂 Polecam i do kupienia nówki .
 3. Mamy zamiar poprawić brzmienie w swoim systemie kablami lub bezpieczeniami to rozmawiajmy między kolegami mającymi wiedzę doświadczenie i chęć podzielenia się z innymi.a niestety na forum są ludzie którzy chcą mieszać A nie pomóc rozwiązać nasze problemy
 4. Testowałem rozne listwy Pf2 też i niestety u mnie przymuliło brzmienie .kabel ze ściany lub prosta listwa bez filtrow tak u mnie jest najlepiej . Ps .Mam oddzielną linię zasilająca dla Audio .
 5. Duża oferta nie słyszałem żadnego i chętnie posłucham Twojego opisu .Jak gra w systemie który masz . Jeśli zechcesz posłuchaj mojej rady ,na następny raz . Sprawdź przed zakupem kilka rzeczy różnych producentów ( w tym przypadku kabli RCA ) .Porównaj ,najlepiej wypożycz i spróbuj dopasować do systemu i własnych upodobań . Same rady i dobra cena nie powie mam czy to jest to co zrobi to w naszym systemie czego oczekujemy. Życzę aby ten który kupiłeś tak naprawdę w ciemno spełnił Twoje oczekiwania .
 6. W czym problem AudioOn wypożycza do domu .Ja swój wzmacniacz zamawiałem w Krakowie u Pana W. Krzaka a kupowałem przez Salon firmowy Audio On . Producent nie prowadzi sprzedaży .Kontakt ze sklepem super jak pisałem wyżej i co potwierdza kolega Łukasz .
 7. Podpowiem Albedo Blue mimo. tego że tani świetny kabel za rozsądne pieniążki . Są lepsze ale droższe .Posłuchaj może się podobać.
 8. Zadzwoń do AudioOn sprzedają i wypożyczają na odsłuch . Super kontakt świetny sprzedawca polecam sam tam kupiłem ale najpierw miałem w domu.
 9. Audio Academy Hiperiony tu basu nie braknie .A może Rhea to jeszcze lepsze brzmienie .Warto posłuchać może Ci przypasować.
 10. Haiku Audio Sol ll SE to wzmacniacz który gra tak jak byś chciał .Mam gram i słuchałem z różnymi kolumnami ( z Twoimi nie) i mogę powiedzieć że jest szybki dynamiczny nic od siebie nie dodaje gra tak jak reszta systemu mu pozwala . To wzmacniacz świetnie zbudowany ,czy cicho czy głośno brzmi świetnie , chcesz więcej informacji pisz na PW. Polecam .
 11. Haiku Audio to nie tylko lampy , są tranzystory grają w klasie A ( to podobne brzmienie jak z lampy )np. Sol lub hybrydy Bright tam są lampy i końcówka na tranzystorach . To może być złoty środek w Twoim przypadku . Ale tak czy inaczej posłuchaj bo Haiku Audio robi świetne wzmacniacze w dobrych cenach a wygląd ? To nasz gust jak posłuchasz i zobaczysz na żywo możesz się pozytywnie zdziwić .Jest możliwość wypożyczenia na odsłuch .Chcesz porozmawiać pisz na PW. Polecam wypróbować ,mam i gram i jestem zadowolony.
 12. @Sebian Mam Haiku Audio Sol ll SE No.1 pierwowzór i jestem ciekaw jak z innymi wzmacniaczami Spliffy grają . Haiku Brighta i inne też znam ,a jak wrazenia z flagowym SEnsei 211 ? Czy te lampowe waty dają radę?
 13. ? Podziel się jak zagrał SEnsei 300b w połączeniu z AudioPhase Opium ? SEnsei to flagowy model Haiku Audio nie wielu ma wiedzę jak gra na żywo a jeszcze mniej miało możliwość gościć u siebie . Słuchałeś różnych wzmacniaczy że stajni Haiku i nie tylko , czemu SEnsei ? Czym Cię skusił że zdecydowałeś się na zakup ? Gratuluje i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.