Jump to content

bogus18

Użytkownicy
 • Content Count

  494
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka
  Audio
  Film
  Turystyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7081 profile views
 1. Z moimi Aida Acoustics Thaisis słuchałem Circle Labs Audio A200 .Takiego wzmacniacza u siebie nie sprawdzałem .Dla mnie SZOK .To hybryda w oryginale na lampach NOS Simensa drabinka Kozmo i dużo więcej .Gra bajecznie barwą moc przestrzeń swoboda czarne tło wokale to Muzyka na żywo. Przekracza budżet ale warto sprawdzić i dołożyć . Polski producent gra nie z tej ziemi. P O L E C A M
 2. Jeśli tak uważasz to tak jest . Ja jednak uważam inaczej i jak Ty mam do tego prawo .
 3. Aida Acoustics Thaisis zagrały wczoraj ze wzmacniaczem Circle Audio Labs A200 i to co usłyszałem przeszło moje najśmielsze oczekiwania . Dźwięk był tak naturalny pokazywał różnice w nagraniach , dynamika swoboda przestrzeń .Wokale jak na koncercie .Czarne tło pastelowe brzmienie lokalizacja instrumentów można było palcem pokazać ( choć tak się nie powinno ) kto gdzie stoi i jak blisko SZOK . Wiedziałem i słyszałem jak potrafią zagrać Thaisis ale takiego wzmacniacza jeszcze nie dane mi było usłyszeć . Na YT nowy film z monitorami AIDA Acoustics Attyla Jacintha brzmi świetnie
 4. bogus18

  Kolumny Audio Academy Rhea

  Nie był oferowany w standardzie. W mojej ofercie jest w w.w cenie 🙂
 5. Najlepsze kolumny Audio Academy Rhea stan bdb bez rys pełen zestaw Fornir naturalny Palisander Santos za dopłatą. Mogę dołożyć kolce Super Spice Soudcare. Głośniki Scan Speak i Seas . Piękne wokale, bas ,barwa i muzykalność Odsłuch z Haiku Audio Sol ll Se. Niesamowita synergia .
 6. Miałem u siebie możliwość posłuchać kabla głośnikowego AudioPhase HYBRID . Świetny góra pasma bardzo rozdzielcza nic się nie zlepia każdy dźwięk czytelny nie ma ostrości piękne detaliczne brzmienie . Dół pasma schodzi w czeluści ( jeśli system na to pozwala) bas barwny z podziałem na niski i ten wyższy przechodzący w średnicę kontrolowany konturowy lecz tam gdzie takowy występuje w nagraniu mięki soczysty powiedział bym referencyjny .Wokale męskie i damskie bardzo naturalne wręcz plastyczne ,czuje się fizyczną obecność w miejscu odsłuchu. Dźwięk przenoszony przez HYBRIDa jest niesamowicie spójny bez jakich nie kolwiek dziur czy uwypukleń. Czy to głośne odsłuchy ostrzejszej muzyki czy ciche nastrojowe w nocy kabel robi genialnie swoją robotę .Jest bardzo przezroczysty wgląd w nagrania doskonały .Niczego nie ubarwia i nie dodaje od siebie . Polecam posłuchać warto. Ps. Pożyczyłem koledze który miał system dobrany i niczego nie zmieniał. Kabel został u niego na stałe takie zrobił wrażenie .
 7. A żeby zachecić do odsłuchu powiem , ci którzy porównywali do Harbethów twierdzą że góra lepsza w AudioPhase Opium . Super wygląd i wykonanie komponenty użyte z wyższej półki , podstawy w cenie i wiele innych plusów . O cenie nie wspomnę.
 8. Sprawdź AudioPhase Opium . Możliwość odsłuchu u siebie lub na próbę w salonie AudioOn . Duże kolumny w stylu Harbethów 40. Chcesz pomocy pisz na priv.
 9. O której giga piszesz ? Jeśli o pf -1 pełną zgoda .ale da się coś poprawić 🙂 Tylko to nie ten wątek.
 10. Słuchaleś Fezz Audio Silver Luna? Jeśli piszesz że całokształt to pewienie do brzmienia też masz uwagi ? Słuchałem tego wzmacniacza z różnymi kolumnami nawet dużo drozszymi niż on sam i porównywałem Silver Luna i innymi lampami nawet wielokrotnie drozszymi i grała naprawdę zacnie. W żadnym aspekcie nie odstawała za bardzo mimo swojej ceny brzmienie rasowe piekna scena barwa lekko ocieplone wokale bas do czeluści nie schodzi ale ładny nie ciągnie się. Dla mnie w tych pieniadzach za nowke z gwarancją warto podsłuchac A jak się spodoba kupic
 11. W podobnej cenie do Yaqinow są naszą wzmacniacze Fezz Audio już na lampach El34 Silver Luna bardzo dobre granie za nie duże pieniądze z gwarancją .
 12. Jeśli Xindak PAM Ci pasuje z Rhea to Haiku Audio Bright też gra po cieplejszej stronie . Może to być Twoje brzmienie ? Jednak bym z zakupem w ciemno uważał. Do kolumn Audio Academy Brigtha można polecić ale do Hiperionow 4, Rhea to inne granie masz to wiesz i tu najpierw trzeba posłuchać żeby nie przedobrzyć . Najlepszym i najrozsądniejszym jest przed podjęciem decyzji odsłuch u siebie .
 13. Słuchałem Haiku Audio Bright mk4 z Audio Academy Rhea .To tak w stylu Vincentów tu w klubie są osoby które mają takie zestawienia i są bardzo zadowoleni. Haiku gra gestym środekiem ladne ciepłe wokale góra detaliczna ale lekko schowana bas w tym Bright jest ciut poluzowany .mało konturu to taki wzmacniacz dla melomana gra barwą i pastelami . Jak to w audio wszystko zależy od reszty systemu i tego co lubimy .Jeśli myślisz o hybrydzie do Rhea posłuchaj Haiku Audio Bright mk5 to nowsza wersja ma zmienione trafa i w odsłuchu jest wrażenie że jest dużo mocniejszy . Chcesz posłuchać mogę pomóc wypożyczyć . Z Haiku polecił bym posłuchać Sol ll Signature Edition mam .z Rhea super synergia Jest jeszcze jeden ciekawy wzmak to świetnie grająca hybryda Lector ZXT 70 .Miałem u siebie i bardzo mi się podobał . Chcesz posłuchać Haiku lub Lectora pisz na priv .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.