Jump to content

bogus18

Użytkownicy
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka
  Audio
  Film
  Turystyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6265 profile views
 1. Najlepsze kolumny Audio Academy Rhea stan bdb pierwszy właściciel nie modyfikowane wszystko co daje producent maskownice , kartony kolce orginalne ew dodatkowo kolce Soundcare Super Spikes,. Fornir naturalny Palisander Santos na zamówienie .. Muzykalne brzmienie naturalne wokale.barwa scena wieloplanowa . możliwość odsłuchu z Haiku Audio Sol ll SE doskonała synergia.
 2. Mam HAIKU Audio Sol ll SE . Przed tym jak go kupiłem i później słuchałem porównywałem z wieloma różnymi rodzajami wzmacniaczy . Były tranzystory hybrydy i lampy. .To nie jest proste ? który lepszy ? To Tobie ma się podobać. Słuchałem Harbethów 5+ napędzanych przez Haiku Audio Seldene wersja 15 Wat było świetne granie scena barwa bas i piękne wokale .Jeśli przymierzasz się do tych kolumn z czystym sumieniem polecam lampkę od Haiku na El 34 jest jeszcze więcej mocy powinno Ci się podobać. Świetne są Origami z Herbatnikami nie słuchałem ale warto wypróbować taki set . Jedź do salonu posłuchaj a potem wypożycz domu i wszystko jasne .Czy to Ci pasuje. Pozdrawiam i życzę udanych odsłuchów.
 3. Ok. rozumiem to znacznie lepiej Jak trafisz na fajne połączenie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam
 4. Kolumny nie za blisko siebie ?Jak daleko od linii kolumn jest miejsce odsłuchu?
 5. Jak wypadły testy? Mała lampa dała radę?
 6. Jak zaczynałem przygodę z Audio Academy też przymierzałem się do Mimas wybór padł na Phobe lls potem Rhea ... Co Cię skłoniło do Mimas po raz kolejny? Czemu nie Rhea lub Hipki 4plus ? Przecież choćby Rhae znasz słuchałeś u mnie? A i inne modele znasz
 7. To co było przed , że mówisz o historii ! Twój ostatni nabytek to historia firmy Audio Academy . Na dzień dzisiejszy d u ż o nowszych modeli . Podziel się swoją historią
 8. bogus18

  Jaki tytuł filmu?

  Ktoś widział? Żona nie dobra ! Wszystko zło to mąż ? Fakty mogą mylić ! Wprowadzac w błąd. Jaki tytuł filmu?
 9. @nautilus81 trochę bliżej 😉 Violin brzmią świetnie a wysyłają bajecznie .i I jak na zdjęciu Accu napędza Coś w tym jest 💪
 10. Jak tak u siebie słyszałeś to tak bylo . Ja u siebie odebrałem Lectora ZXT 70 na tym pułapie cenowym jako świetną hybrydę i podpowiadam sprawdzić 😉 Każdy z Nas ma inne warunki akustyczne i nie koniecznie oczekuje tego co innym się podoba.
 11. Jakie kolumny były na odsłuch u z Lector ZXT 70 lub czy były próby ustawienia? i z jakimi wzmacniaczem scena była lepsza ? Z różnymi " gratami 🙂 Lectora ZXT 70 porównałem ale na głębię i scenę nie złego słowa nie powiem. Każdy z Nas ma inne warunki akustyczne 😉 inne podejście do odbioru muzyki ? Najpierw trzeba samemu ocenić .Ja polecam wypróbować, a gra zacenie i lampami można samemu coś udoskonalić.
 12. Najwyższy model Audio Academy Rhea stan bdb pierwszy właściciel nie modyfikowane wszystko co daje producent : maskownice , kartony ,kolce (gwarancja nie aktualna)ew.. dodatkowo kolce Soundcare Super Spikes. Fornir naturalny Palisander Santos na zamówienie. Piękne muzykalne naturalne brzmienie. Zapraszam na odsłuch ze wzmacniaczem Haiku Audio Sol ll SE doskonała synergia .
 13. Bardzo różne kolumny bierzesz pod uwagę do swojego wzmacniacza . Raczej nikt nie powie co jest dla Ciebie najlepsze . Po prostu musisz podjąć decyzję zabrać wzmacniacz na wstępne eliminacje i posłuchać choć kilku a może jeszcze innych kolumn . Na sam koniec sprawdzić u siebie w miarę możliwości, Bo takie podpowiedzi zagra ,nie pasuje , bez osobistego odsłuchu nie wiele pomoże.
 14. Z opisu tego Rotela ( nie słyszałem RA 12 ) powinno być dobrze . Ale to Tobie ma się podobać .Nie piszesz jak duży pokój ?jakiej muzyki słuchasz? Z czym jeszcze miało by to być połączone? Rhea to kolumny które im lepszą elektronikę podłączymy ty lepsze granie . Jeśli masz do łódzkiego nie za daleko to bierz Rotela i zapraszam sprawdzisz sam i będziesz miał okazję porównać z Sol ll SE Haiku Audio
 15. Czytaj i co jak poczyta to mu się będzie podobać ? W pasuje się w systemie ? Tylko próba u siebie powie nam czy to jest to . Nie można nikogo na mawiać do zakupu w ciemno na podstawie recenzji to na 99% pieniądz wyrzucony w błoto. Pod powiadam to co uważam za najlepszą opcję ale polecam wypróbować u siebie .To ma być na teraz nasze wymarzone granie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.