Jump to content

bogus18

Użytkownicy
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka
  Audio
  Film
  Turystyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5997 profile views
 1. Najwyższy model Audio Academy Rhea stan bdb pierwszy właściciel nie modyfikowane wszystko co daje producent : maskownice , kartony ,kolce (gwarancja nie aktualna)ew.. dodatkowo kolce Soundcare Super Spikes. Fornir naturalny Palisander Santos na zamówienie. Piękne muzykalne naturalne brzmienie. Zapraszam na odsłuch ze wzmacniaczem Haiku Audio Sol ll SE doskonała synergia .
 2. Bardzo różne kolumny bierzesz pod uwagę do swojego wzmacniacza . Raczej nikt nie powie co jest dla Ciebie najlepsze . Po prostu musisz podjąć decyzję zabrać wzmacniacz na wstępne eliminacje i posłuchać choć kilku a może jeszcze innych kolumn . Na sam koniec sprawdzić u siebie w miarę możliwości, Bo takie podpowiedzi zagra ,nie pasuje , bez osobistego odsłuchu nie wiele pomoże.
 3. Z opisu tego Rotela ( nie słyszałem RA 12 ) powinno być dobrze . Ale to Tobie ma się podobać .Nie piszesz jak duży pokój ?jakiej muzyki słuchasz? Z czym jeszcze miało by to być połączone? Rhea to kolumny które im lepszą elektronikę podłączymy ty lepsze granie . Jeśli masz do łódzkiego nie za daleko to bierz Rotela i zapraszam sprawdzisz sam i będziesz miał okazję porównać z Sol ll SE Haiku Audio
 4. Czytaj i co jak poczyta to mu się będzie podobać ? W pasuje się w systemie ? Tylko próba u siebie powie nam czy to jest to . Nie można nikogo na mawiać do zakupu w ciemno na podstawie recenzji to na 99% pieniądz wyrzucony w błoto. Pod powiadam to co uważam za najlepszą opcję ale polecam wypróbować u siebie .To ma być na teraz nasze wymarzone granie.
 5. Polecam hybrydę Lector ZXT 70 lub HAIKU Audio Bright Jeśli chodzi o ten typ wzmacniaczy w tych $ ponad przeciętne , żąglerka lampami daje możliwość wpływu na brzmienie .Wypożyczenie i sprawdzenie we własnym systemie jest w obu przykładach .Tu inaczej i tu . Polecam sluchalem
 6. Już były oryginalne i ładne. Ale Violin wersja Black Piano jest jeszcze bardzo elegancka . Brawo Karolu i Marcinie.
 7. Siedziba ZIG ZAG to Wrocław Biuro ZIG ZAG mieści się w Ostrowie Wielkopolskim Życzę szczęścia w losowaniu Pozdrawiam
 8. Unison Research Simly Italy lampa i Unico Primo hybryda
 9. AA Rhea + HAIKU Audio Sol ll SE Albedo Monilith głośnikowe AudioPhase HAPUR zasilający Pozdro
 10. Jeśli nie musisz i jesteś zadowolony to Twój system . Zawsze jednak można sprawdzić , choć się przymierzyć bo warto .
 11. Najważniejsze własne uszy i nasz gust muzyczny .Dobrze jak można samemu ocenić. Mimo różnych opinii uważam że Haiku Audio Sol ll to lepszy dźwięk jak ze "zwykłego" Sol ll i jeśli będzie taka okazja to tej wersji też posłuchaj . Choć oba grają lekko chłodno to więcej Wat w czystej klasie A z Sol ll SE zbliża go do brzmienia wzmacniacza lampowego z mocą i kontrolą dobrego dźwięku z tranzystora .
 12. Dopisz Haiku Audio Origami na lampach 6550 . Piękne brzmienie . Którego Sol ll słuchałeś czy Sol ll SE ?
 13. Masz fajne. kolumny Fezz Audio Silver Luna to świetny wzmacniacz za bardzo rozsądne pieniądze daj temu zestawowi szansę . Źródło to ważny element zestawu audio . Jeśli nie kupisz na razie to wypozycz choć dobry dac i sprawdź bo warto ! Pozdrawiam
 14. Jak wrażenia? Na Audio Show 2019 Sensei Haiku z Klipsch_ ami zagrał super ( nie Twój model) byłeś i słyszałeś jakie różnice? W jakich okolicach mieszkasz ? daleko od centrum ?
 15. Czyli znana na Hiperiony ? Centralny w kinie proponuje pod TV .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.