Jump to content

jafi

Branża
 • Content Count

  1154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

161 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jafi

  końcówki MC1.25

  Nie zabezpieczać: sprzedać! Słyszałem to cuś i jeśli podobają się wycieraczki podświetlone na zielono - zostawić, jeśli nie nie zawracać sobie głowy...
 2. Gdybyż jeszcze ktoś wiedział jak to zrobić... Dotyczy również, a przede wszystkim tych najlepszych modeli.
 3. @.:Gerard:. Nie wierzę, że ktoś poddaje się atestom, bo tak lubi. Ale wyobraź sobie, że prowadzisz firmę i ich nie masz... Szybko ci ją zamkną. Nie mówiąc o takich forumowych sytuacjach jak ta, kiedy insynuacja o niebezpieczeństwie używania produktu ma odstraszyć klientów. Myślę, że w tym miejscu przytoczone atesty wiele wyjaśniają. Co więcej ciekaw jestem, czy inne polskie manufaktury wytwarzające kable do audio zadały sobie ten trud? Tak gwoli równości wobec konkurencji.
 4. @Wuelem Nie śledzisz wątku. Parę wpisów do tyłu sfrustrowany użytkownik zalecał mi "ostrzeganie" przed produktami Sulek Audio w ten deseń: Stąd w odpowiedzi przytoczyłem atesty. Atesty to nie medale. Coś ci się pomyliło:) O uznaniu nie piszę, a jest o czym.
 5. Wszystkie modele kabli sieciowych Sulek Audio są badane w Ośrodku Rzeczoznawstwa SEP w Gdańsku i spełniają następujące normy: PN-EN 60065:2004P PN-IEC 60884-1:2006P oraz dyrektywy europejskie: 2006/95/WE (dyrektywa LVD) 2011/65/EU (dyrektywa RoHS) 2012/19/UE) (dyrektywa WEEE) Jest także obowiązek oznakowania wyrobu metką z informacjami o parametrach eksploatacyjnych (napięcie/prąd), producencie, modelu kabla, znakiem CE oraz znakiem utylizacji (przekreślony śmietnik) - od jakiegoś czasu takie metki/kartki są do kabli dołączane. Producent ma też obowiązek posiadania określonych przyrządów pomiarowych, które firma Sulek posiada. Może być?
 6. Atestów ci u nas dostatek. Życzyłbym innym manufakturom takie podejście do swoich produktów.
 7. Możesz poznać 2 takie osoby drogi Holmesie... Bo tylko 2 kable zakończone listwą były na odsprzedaż. Ich właściciel znalazł się w trudnej sytuacji rodzinnej i rezygnował z hobby. Znam również nabywców. Mogę za zgodą tych osób podać na PW numery telefonów i "wyjaśnisz" sprawę. Ceny jak pamiętam odpowiednio 3,7-4 tys.
 8. O i to mi się podoba! Jasna deklaracja: nie ma zamiaru. Ja też tak mam: nie pojadę do Ameryki i nikt mnie nie namówi:) Odsprzedawalność: parę kabli pojawiło się przez 5 lat na rynku wtórnym i szybko znikły za ceny powyżej 50% detalu, wiem bo przyglądałem się sprawie. Niezły wynik. Ciekawe dlaczego tak niewielu posiadaczy (zapewniam, że jest ich całkiem sporo) chciało je zmienić? Docelowe kable?
 9. Sorry ale jak czytam ten wpis, to wiem, że popełnił go ignorant. Przecież nie sprawdzałeś kierunkowości opasek termokurczliwych i ich wpływu na dźwięk. Kabli Sulek również nie miałeś w swoim systemie. To o czym się wypowiadasz? Przekonasz się, jak będziesz zamawiał kable do odsłuchu:) Tak, wiem, że tego nie zrobisz, bo po co słuchać, porównywać... Wystarczy pobić pianę na forum.
 10. Nie poddawaj się... Może za kilka lat po dziesiątkach prób coś się uda:)
 11. Odpowiedź nr.1 Chyba żartujesz:) Tak sobie jaja z kolegą robimy od pięciu lat. Zwykła hucpa żeby wk....ć ludzi. Jak patrzę na reakcje tu i na innych forach, to dobrze nam idzie:) Aż się gotuje... Odpowiedź nr.2 Idzie słabo: bo "prawdziwy audiofil" jest również estetą i widok naszych produktów osłabia go, miałby kłopot z patrzeniem na system skonfigurowany naszymi kablami. Wiadomo: z odwrócona głową w bok źle się słucha. Mało tego nie wziąłby takiego kabla do ręki, bo jak nie wygląda, to pewnie też brzydko pachnie. Chyba że przez szmatkę... A ten "prawdziwy audiofil" zmysły ma wyostrzone bardzo. Ma wyglądać, pachnieć, ładnie grać. A i jeszcze ładnie się nazywać. Odpowiedź nr.3 Idzie dobrze wprost proporcjonalnie do hejtu. Okazuje się, że hałas powodowany przez krzykaczy zwraca uwagę postronnych, którzy z różnych pobudek chcą zaspokoić swoją ciekawość. Mamy bardzo niewiele zwrotów po wypróbowaniu. Czyżby jednak chodziło o dźwięk?
 12. Tak mówi każdy chory psychicznie żeby wyjść z wariatkowa:) To lepiej dla tego Furutecha?:) Materiały z których wykonuje się obudowy mają znaczenie dla dźwięku: stal, aluminium, drewno, plastik, itd. To samo tyczy np. głośników. Wybór należy do konstruktora. Masz tego świadomość?
 13. ...skrajnie schorowany audiofil... Wczoraj mój kot upolował ptaszka, cholera. Parszywy świat. Chyba wyrzucę go z domu. Albo nie....zaekranuję mu pazurki:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.