Jump to content

yngwie

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ślepy test robię tylko wtedy kiedy mam wątpliwości. W obu przypadkach nie miałem. Nie utrudniałbym sobie tak życia z bateriami, gdyby efekt nie był tego wart 😉 O różnicach w źródle to już w ogóle nie ma co się zastanawiać. Kolega słuchał z chromecast'a po cyfrze, dopiero jak przyniosłem do niego malinę, jego sprzęt rozwinął skrzydła. Kupił kilka dni później malinę i digione signature.
 2. Ja zaczynałem od podłączenia do jbl charge 2, działał właśnie jako powerbank 😉 Tylko w powerbankach siedzą przetwornice z tego co kojarzę i efekt nie jest tak spektakularny 😉 ale to chyba najszybsza droga żeby spróbować.
 3. U mnie źródłem jest malina z nakładką hifiberry digi+ Kupiłem kiedyś odtwarzacz blu-ray z wyjściem cyfrowym żeby móc słuchać również płyt cd. Jedno i drugie podłączone do daca diy na tda1541 zlampizowanego. Odtwarzacz poległ po pierwszych sekundach odtwarzania muzyki. Źródło ma wręcz olbrzymie znaczenie, polecam sprawdzić. To samo zasilanie, wszystko brzmi zdecydowanie lepiej kiedy zasilam malinę koszykiem baterii. Brzmi to na tyle lepiej, że jak mam rozładowane baterie to wolę poczekać aż się naładują, niż słuchać na impulsowym.
 4. Wygląda na to, że tak. Sam zwróciłem na to uwagę, jak przeglądałem ogłoszenie. Jeszcze chwila i będzie koniec...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.