Jump to content

joe111

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. joe111

  Potrzebuję ...

  Witam. Chętnie kupię chińskie TPA3255 , jak coś pw.
 2. joe111

  Potrzebuję ...

  Witam Szukam kogoś kto podejmie się naprawy zwrotnicy cyfrowej, najlepiej z okolic Sosnowca czy Katowic. Słychać cichy charczący dźwięk i buczenie.
 3. Nie mogę nigdzie znaleźć schematu ,obejrzałem ścieżki i doszukałem się tylko kondensatora na wyjściu 47uf 25v , na wejściu nic nie widzę.
 4. Chętnie się dowiem dlaczego.Gratuluję wykształcenia ,tylko widzisz Ja mam 0 wiedzę na temat elektroniki a Ty pewnie nie porozmawiasz ze mną w kilku językach . Czy częstotliwość w hz powinna być mniejsza niż 2hz ,jeśli tak to jakie to będzie miało znaczenie czy będzie to np 1,7 czy 1,3?
 5. Nawiązując do wypowiedzi Sławka, to mam rozumieć ze się urodziłeś ze znajomością elektroniki , bo przecież po co coś robić nawet pytać jak się człowiek nie zna. Co do wygrzewacza....... myśle że posiadam jednak lepszy, bardziej audiofilski ;). Wracając do tematu Dzięki Przemak , a mógłbyś napisać ile taki spadek powinien wynosić ?
 6. Przepraszam że post pod postem ale nie mogłem edytować.Po dalszym poszukiwaniu natrafiłem na informacje że taki kondensator przy impedencji wejściowej następnego źródła powyżej 47 k ohm może mieć nawet mniej niż 1uf. Czy można w tym wypadku tak nisko zejść , czy taka zamiana pojemności kondensatora może wpłynąć np na ilość basu (takie coś też znalazłem).Bardzo proszę o pomoc , bo im więcej czytam tym mniej wiem :).
 7. Witam. Chciałbym zapytać o najmniejszą wartość kondensatora na wyjściu daca , jest to zlampizowana lampucera maxi.Aktualnie znajdują się tam M-Cap mundorf 4,7 uf ale chciałbym go wymienić na coś lepszego. Posiadam 2 przedwzmacniacze Emotiva usp-1 Input Impedance Line In: 47K Ohm +/-5% oraz pre diy na pga2320 i tu nieznam impedencji wejściowej , jeśli ktoś wie proszę o info. przy okazji szukania jakiegoś info trafiłem na kalkulator z którego wynika ze powinno to być minimum 2,2 uf dla Emotivy ale ze względu ze jestem totalnym laikiem wole zapytać. Z góry dziękuje za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.