Jump to content

Therion

Użytkownicy
 • Content Count

  2189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

305 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Therion

  Wasze ustroje.

  Dzięki! Jestem bezrobotny. 🙂 Nie przesadzam. Słuchawki te grają absolutnie fantastycznie. Dziwne, że Ci nie podeszły.
 2. Therion

  Wasze ustroje.

  Pękam z dumy, bo udało mi się odnowić moje stare słuchawki bluethooth i to tak, że wyglądają lepiej, niż gdy były nowe. A jeżeli ktoś się zastanawia, czy było warto, bo to "tanie słuchawki", to znaczy, że nie zna tego brzmienia i kompletnie nie wie o co chodzi. na ostatniej fotce widać jak wyglądały oryginalnie.
 3. Czyli porzucasz rodzinę (nara kochana) i w rejs? Nie wiem jak duża. Hipotetycznie. W polskich warunkach oznacza zapewne tyle, że możesz żyć na miłym poziomie. Jeżeli kupisz Lambo, to wracasz do pracy. Stąd pytanie - czy chcesz mieć Lambo, czy tylko pojeździć.
 4. Stad, że też to robię. Mam podobne zainteresowania. A jednak... Powierzałem. Zawsze spier*olili i pozniej musiałem 2x wiecej czasu poświęcać na odkrecenie. Poza księgowością. To zawsze delegowalem. Z roznym skutkiem.
 5. NIe. Dla mnie wolność to absolutne decydowanie o tym co zrobię, kiedy to zrobię i w jaki sposób. Prowadziłem. Cieszyło mnie to do pewnego momentu. Niestety, ostatnie rządy (obu koalicji) nie dawały spokoju potrzebnego do dalszego działania. Ciągle zmieniające się przepisy, zasady. Nie chciałem spędzić reszty życia na wczytywaniu się w kodeks spółek lub domyślaniu się, co ustawodawca miał na na myśli.
 6. Dokładnie jest tak, jak piszecie. Jest nawet takie powiedzenie: nie musisz kupować cukierni by zjeść ciastko. I inne: nie wydawaj pieniędzy na to, by pokazać tym, których nie szanujesz, że je masz. Gdy to wszystko zbierzemy razem, to się okazuje, że tak naprawdę... trzeba nam niewiele.
 7. No nie tak do końca. Ten gość jest po 30stce, naprawdę marzył o tym Porsche. I o żaglówce.
 8. Słuchałem faceta, który marzył o Porsche. Miał z nim tapetę na ekranie komputera. Gdy już mógł sobie na nie pozwolić (wolny finansowo, już nie pracował zawodowo) pojechał do salonu, wsiadł... i wysiadł. Wypożyczył sobie podobne na tydzień a po tygodniu stwierdził, że już się najeździł. Następnym marzeniem był jacht. Pojechał żeby kupić, ale tknęło go, na wszelki wypadek również wypożyczył, na jeden sezon. I stwierdził, że nie ma z kim pływać. Po kilku miesiącach samotnego bujania się po Mazurach miał dość. Wrócił do domu.
 9. Mi sie wydaje, że jednak jest na odwrot.
 10. Niedziela. Można popuścić. Wodze fantazji 🙂 O! Coś się pojawia. Zatem budzisz się jutro, wszyscy jadą do pracy a Ty co robisz z tego, co wymieniłeś? Już jesteś po roku słuchania winyli, grania w gry itd.
 11. Kazik -T: nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź. Wpisz do google lub youtube hasło "wolność finansowa" i wywali Ci setki tekstów / filmów. Co mam Ci wkleić? 99,99% będzie o tym, co zrobić, by ją osiągnąć. Łącznie z naciągaczami oferującymi nadzieję.
 12. Pomijając finanse, emeryci mają ciut inaczej - zwykle żona, koledzy również są na emeryturze (no, chyba że których przytulił 20latkę, to lata jeszcze do przedszkola) zatem mają swoje środowisko. Ja myslę o osobach, które jeszcze nie są na emeryturze.
 13. Nie powiedziałbym. Jest inna. Podobnie bas. Mam 702ki i 660S. Teoretycznie 702ki miałem sprzedać po zakupie 660S, ale gdy porównałem je, to... zostawiłem sobie obie pary.
 14. Zgadza się. O takiej wolności mowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.