Jump to content

D.O.M.

Użytkownicy
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka poważna, jazz, blues, rock (ten tradycyjny) poezja śpiewana, folk.
  Podróże. Beletrystyka. Fotografia. Przyroda.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żywy blues podwórkowy: https://www.youtube.com/watch?v=iSwoM7WIy5M
 2. D.O.M.

  JBL 2226H i co dalej

  Kilka lat temu zrobiłem te kolumny: http://najlepszeodtwarzacze.pl/DIY_kolumny_do_lamp_2A3.php Fotki z budowy to moje fotki.
 3. Pan Nelson Pass zbiera gratulacje od ludzi z branży, bo wyróżnienie "2018 Editors' Choice Awards" magazynu "The absolut soud: to nie jet oferta handlowa. Magazyn: The Absolute Sound to najsłynniejsze źródło profesjonalnych recenzji, funkcji i komentarzy na temat wysokiej jakości dźwięku i muzyki. Od 1973 r. TAS ustanowiła standardy jakości dźwięku i dziennikarstwa muzycznego, pomagając w kształtowaniu branży i kierując entuzjastów dźwięku i melomanów do komponentów i nagrań wiernie odtwarzających dźwięki, które można usłyszeć w dobrej sali koncertowej. The Absolute Sound to miesięczny magazyn drukowany i cyfrowy, miejsce online dla osób zainteresowanych lepszym dźwiękiem oraz społeczność audiofilów i melomanów w USA. Na: http://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/275921-watt-f7-review-122.html diyowcy po prostu gratulują. Panie Pass ja też gratuluję!
 4. Wygląda na to, że F7 nadal zadziwia świat: http://www.theabsolutesound.com/articles/2018-editors-choice-awards-power-amplifiers-3000-6000/
 5. Cześć. Układ może być prawdopodobny,ale nie do końca. Na płytce oryginalnego F7 jest tylko 8 rezystorów we wzmacniaczu. Widoczny 9 rezystor ustala prąd leda. Z fotki widać również, że na wejściu pary J74 i SK170 jest tylko jeden rezystor, nie 2!
 6. Mająć nieograniczony budżet kup oryginalne dobre (firmowe), kolumny. Ten temat ćwiczyłem kilka lat. Mój ostatni projekt - wydane prawie 10 tyś PLN, ponad 6 m-cy strojenia i nie grają lebiej od 7czy 8 par kolumn fabrycznych, z którymi mogłem je sprawdzić, i które można kupić w tej kwocie (używane). DIY, to jest fajna zabawa, ale w warunkach domowych nie da się zbudować dobrych kolumn!!! Zwłaszcza "bezkompromisowych", co by to nie znaczyło. Miałem też okazję posłuchać kilka konstrukcji DIY w ocenie w właścicieli grających "o niebo lepiej od fabrycznych kolumn". Niestety, w obiektywnej ocenie to było zawsze bardzo przeciętne granie. Musisz wybrać czy stać cię na kosztowną zabawę, czy mieć dobrze grające kolumny i mieć czas na słuchanie muzyki?
 7. W ubiegłym roku też mi taki padł w ROTELU i bez problemu znalazłem go na eBayu. Obecnie jest chyba jeszcze tu: https://www.ebay.pl/itm/Relay-original-DEC-24v-DH2TU-DH24D2-Denon-Rotel-Yamaha-Audio-Stereo-HiFi-NEW-/182900799492?hash=item2a95bcb804 Widać, że często jest kupowany.
 8. A gdzie można kupić głośniki SONIDO?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.