Jump to content

robbit

Użytkownicy
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1092 profile views
 1. co ten z lewej pokazuje ? że chce dwie koperty ? a ta mina donka... chyba właśnie patrzy jak wsiadają do tupolewa .
 2. mózg to w twoim przypadku i toku rozumowania to pojęcie science-fiction , nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz bo przypną ci etykietkę kidawy-błońskiej :)
 3. powinieneś o to zapytać swoich komuszych idoli z PO-PSL , zapytaj ryżego donalda posranego tłuska dla czego zdemontował polską armię ? jaka by ona nie była , może usatysfakcjonuje cie jego odpowiedź . Ale tym się nie przejmuj , teraz największym wrogiem Polski jest totalna opozycja , a wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że oni sami się rozwala :) mając takich przygłupów jak kidawa , obecny i były pierwszy sekretarz :) i cała reszta muppetów to nie może się inaczej skończyć . Ja żałuję że PiS nie ruszył głową i nie pozwolił się obalić , wtedy byłyby nowe przyspieszone wybory parlamentarne w których cała opozycja wylądowała by poniżej progu wyborczego i definitywnie wypadła by z sejmu , to bardzo prawdopodobny scenariusz . Tak czy siak totalna sama się zaorała , trzeba tylko podlać obornikiem i zaczekać co wyrośnie , ale najprawdopodobniej będzie to szczaw :)
 4. Buuuuaaaahhhahhahaahahaaaa :) dobre k**wa dobre :) ty chyba jesteś jakimś krewnym kidawy - błońskiej hahahahaaa :) cłopie , przecie donek to tu już nie wróci nawet jak byście odzyskali władzę bo go tu za***ią za zdradę hihihihiiii :) duchy Leppera i Petelickiego go dopadną , nie wykluczone że w brukselyi tyszzzzz :) YEAHHHHH !!!!!!
 5. człowieku, cofnij się do czasów rządu PO ( postkomuniści od pokoleń) przypomnij sobie kto wówczas jak i również teraz zasiadał na najwyższych szczeblach sądownictwa ( komuniści ) kto ich tam ulokował ? komuniści , media publiczne ? ile ich było za PO ? nawet teraz ile ich jest w porównaniu do tych które podobnie jak TVN zawsze optowały za rządami komuchów PO I SLD i również teraz są tubą propagandową totalnej komuszej opozycji? przypomnij sobie jak się zachowywały te media w stosunku do opozycji gdy było nią PiS , jak zachowywał się Lis , resortowe dziecko , i ten cham i prostak Niesiołowski ? nie wiesz? czy nie pamiętasz ? a teraz jak rząd PiS ma też swoje media to wielkie oburzenie , bo jak to ? PiS ma dostęp do mediów ? niedopuszczalne , tylko my , nadzwyczajna kasta możemy mi eć za sobą mieć media , i ty też pewnie tak uważasz . A dla tego od razu komuchy bo tak właśnie było za czasów PZPR z której szeregów macie u siebie wszystkich ich niedobitków takich jak Michnik , Miller i wielu wielu innych którzy nawet nie będąc oficjalnie wśród was to zarządzają całą waszą strukturą , komunistyczna agentura WSI . A mnie w PiS -ie wkórwia tylko to ze do tej pory ich kryminalistów jeszcze nie wsadził na dożywocie za zdradę stanu . to tyle . zawiedziony ? coś ci to mówi ?
 6. i dlatego właśnie komuchy straciliście władzę , bo uważaliście się za nadzwyczajną kastę a wszystkich pozostałych za gawiedź , więc ta gawiedź pokazała wam gdzie wasze miejsce , na razie tymczasowe , bo jeszcze nie docelowe ,ale i do tego dojdziemy z czasem.
 7. heh , marna podróbka, poza tym pakiety pewnie będą dostarczane poleconym za potwierdzeniem odbioru perspektywicznie jak wasz tusek ? złodziej i zdrajca ? faktycznie ustawił się perspektywicznie kosztem całej Polski jak i cała jego świta . tak jak PO z niemcami ? a ten tak przez was krytykowany prezio taki niby mały i głupi a rozpracował całą waszą pier...ną totalnie głupią opozycję .
 8. na pewno nie komuchom no prawdziwy janunio z peło hehe ..
 9. tylko do aktywistów KOD udzielających się tu na forum . to o tusku jak mniemam hehe :) jak w morde strzelił :)
 10. ile wam bruksela dała punktów za podpierdalanie ? lud wam koryto zlikwidował to wjebaliście się do drugiego , bo jakże to ? świnie bez koryta ?
 11. miałem, i szczerze mogę polecić pre OCTAVE PHONO EQ 2 jest znakomity , grał u mnie z ORTOFON CADENZA RED a teraz gram przez trafo ORTOFON ST 80 SE i też jest znakomicie . Polecam oba rozwiązania .
 12. wy w tej " totalnej opozycji " macie samych wybitnych CZŁONKÓW
 13. nie, rzeczywistości baranie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.