Jump to content

piszcz4

Użytkownicy
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1078 profile views
 1. Ale chyba signature bez 2 też ma podpis, czy nie ma? Rambo jaka cena tych jedynek? Możesz na PW
 2. Witam, jak odróżnić 2ce sign od 2ce sign II ? Tylko po numerze seryjnym? Wiem, że signature II były produkowane od 2007 roku.
 3. Jest taka zakładka, ale klub 16hz nigdy tam nie widniał niestety. Nie logowałem się, ale zawsze byłem na bieżąco co się w klubie działo. Pamiętam też atak klubowiczów 16hz na inny klub, który nie posiadał opieki moderatorów więc wiele wpisów było usuwanych, ale tylko oponentów 16hz.
 4. To ja czegoś nie rozumiem. Skoro na forum jest zakładka SPONSOROWANE, to dlaczego jeśli klub 16hz był sponsorowany nie był własnie tam, a był w zakładce KLUBY gdzie są kluby niesponsorowane? Mógł założyć własny wątek? Po co skoro pisał o produktach i firmie 16hz? Chyba po to był stworzony klub? Czy nie?
 5. Mi się wydaje, że już wszystko zostało powiedziane w ciągu kilku ostatnich dni. Ogólnie i tak nie przepadałem za tym co się tu działo, chociaż cały czas miałem w planie posłuchać czegoś z Tych, ale ochota mi przeszła.
 6. Dokładnie tak. Trochę inna od reszty jest Live at Wrigley Field, ale też bardzo ciekawa.
 7. Płyty studyjne DMB to tylko ułamek, prawdziwy DMB to koncert. Chyba kiedyś nawet ta grupa została okrzyknięta "najlepszym zespołem koncertowym na świecie". Posłuchaj lub obejrzyj ich koncert Listener Supported albo ten w central parku. Warren Haynes na niektórych koncertach gra z nimi gościnnie utwór cortez the killer
 8. Wg mnie ten krell fajnie się zgrywa z kolumnami AA. Miałem go kiedyś u siebie w 12m2. Musisz spróbować choćby z najtańszymi w ofercie Phoebe III. Z najnowszym dzieckiem AA będzie pewnie petarda.
 9. No właśnie wałki na allegro już wczoraj obczaiłem 😀Mam w domu wkładki żelowe do butów i zapiętki i ten silikon w żelu jest naprawdę bardzo interesujący w dotyku😍 Myślę żeby zrobić też coś na wzór Franc Audio, czyli np. aluminium,żel, aluminium, 3 kulki, aluminium. Na spód można dać 1mm piankę-są takie szare do wytłumiania pomieszczeń. Trzeba coś robić żeby nie paść z nudów.
 10. Brak komentarza. Totalny ignorant z Ciebie. Chciałeś podobno poznać cos nowego to zapropomowałem być może ciekawe rozwiazanie bez kosmicznego połączenia anodyzowanego w chinach aluminium z chińskim silikonem za 600ojro. Mial być wątek o doświadczeniach, ale widze że najważniejsza ilość wydanych dolców.
 11. Wymyśliłem coś. A gdyby użyć czegoś takiego jako jednego z elementów kanapki w budowie podstawek? [Hidden Content],searchweb201602_,searchweb201603_ Jest to medyczna wkładka żelowa ortopedyczna. Krążek zrobiony z takiej wkładki i doklejony do walca aluminiowego lub mosiężnego może sprawdzić się podobnie do Isol Coupling 2.0. Potrzeba matką wynalazków 🙂 Do wyboru różne grubości, pod piętą grubsza, a pod palcami cieńsza. Piszę to całkiem poważnie. Podkładki Isol Coupling 2.0 cholernie drogie, a budowa ich i skład materiałowy banalny.
 12. Panie Michale czy nowe kolumny na głośnikach SS będą większe od Phoebe 3? Jeśli tak to ile?
 13. Mega ciekawe te kolumny. Podobne rozwiązanie widziałem w kolumnach Snell
 14. Firma jest z Warszawy, Wile Sound Art Aktualnie widzę, że wzmacniacz ktoś sprzedaje na giełdzie hifi, tylko że lepszą wersję niż ja mam bo z wydzielonym do osobnej obudowy zasilaniem. Przewody też gdzieś widziałem na tej giełdzie. Ogólnie Panowie z tej firmy są bardzo mili i udostepniaja swoje produkty do domu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.