Jump to content

piszcz4

Użytkownicy
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

489 profile views
 1. A ja polecam Rotel rcd971. Do 1000zl bez problemu się znajdzie i ciężko o lepszy cd w cenie do 2000zł w używanym sprzęcie. Kto miał ten wie. Ewentualnie dorzuć do listy jeszcze audiolaba 8200cd. Za ok 2,2kzl można brać.
 2. biniek piękne kolumny, świetny pomysł. Napisz coś więcej o nich.
 3. W czym Haiku był lepszy?
 4. arkadowski, a zwróć uwagę przy wpinaniu lepszych kabli zasilających na poprawę stereofonii i basu (nie chodzi o ilość, a jakość). To są 2 cechy które w moim przypadku zawsze było od razu słychać bez wytężania słuchu. No i cenna uwaga, ciężko czasem to usłyszeć na instalacji dwużyłowej w domu, ponieważ takie przewody mają największy sens w instalacji z prawidłowym uziemieniem.
 5. Pytanie jaki wzmacniacz napędzał te kolumny u Ciebie.
 6. Haiku Bright MK4 i zostaje 1000 na źródło
 7. Audio Physic Tempo 6, są 2 sztuki na giełdzie lub allegro za niecałe 7tys, zbić parę złotych do tych 6500 i można brać. Teraz niech ktoś doradzi wzmacniacz do tego jakiś.
 8. Gdybym był na Twoim miejscu, to bym kupił tylko używany sprzęt. Przeznaczył bym od 4-6tys. na kolumny i tyle samo na wzmacniacz. Za ok 2000 jakieś źródło. Tak to zrobić żeby wyszło w sumie te 12000 które masz. Jak kupisz nowe, to za pół roku będzie Ci czegoś brakowało lub odwrotnie i jak tu teraz coś sprzedać za pół ceny żeby poprawić to i owo.
 9. Po tym co piszesz myślę że powinieneś spróbować Krella o którym pisałem wcześniej. Jak Ci nie podejdzie to sprzedaż bez straty.
 10. W tańszych wzmacniaczach występuje taki problem, miał też tak mój wzmacniacz Rotel RA02, ale Krella to nie dotyczy. Wzmocnienie jest bardzo płynne i dokładnie można ustawić na poziom który nas interesuje.
 11. Z Audio Academy Phoebe III, u mojego kolegi gra cały czas z AP virgo 2.
 12. Pomyśl też o Audiolab 8200cd
 13. To jakaś bzdura. Miałem i gra pełnym pasmem od samego początku. Mocy ma zapas i bas wyraźnie zaznaczony. Ja też 90% czasu słucham w miarę cicho i było bardzo ok. Jest dużo negatywnych opinii na jego temat, bo dużo ludzi porównuje go do starszego kav-300i który ma całkiem inny charakter brzmienia od s300i. Każdy liczył, że skoro wychodzi nowa integra Krella, to będzie lepsza od starej, a ona jest po prostu inna. Ciepły wokal wychodzący do przodu, nienachalne wysokie choć bardzo szczegółowe i mocna podstawa basowa z wypełnieniem. Tak grał u mnie. Pojawiają się w cenie od 5500 do 6000zl, ale nim kupisz to zawsze można go poszukać w jakimś salonie i najpierw wypożyczyć.
 14. A Perfect Circle - Eat the Elephant Lao Che - WOS Mam też odkrycie roku
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.