Jump to content

om3ga

Użytkownicy
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, Sprzęt i Technologie, IT
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

545 profile views
 1. Album ktory chcesz grac jest w ogole dostepny w tgidalu w jakosci 'master' czy 'hifi'?
 2. Z innej beczki zapytam. Znają koledzy w okolicach Wrocławia (albo dalej, bo odległość to nie problem) kogoś zaufanego komu po zakupie można oddać takie kolumny czy wzmacniacze vintage do pełnego przeglądu i ewentualnie serwisu/odświeżenia sprzętu jeśli wyjdzie na oględzinach ze jakieś elementy nie do końca trzymają parametry po 30 latach?
 3. Witam, Do sprzedania mam parę kolumn głośnikowych, duńskiej firmy Dantax, model P-2000, których jestem posiadaczem od jakichś 8 lat. Sprzęty ogólnie zadbane (dbałem jak o swoje), trzymane w domu, w salonie, użytkowane zgodnie z przeznaczeniem tj. muzyka, sporadycznie jakiś film. Technicznie kolumny w zasadzie w stanie wzorowym. Sprawne, nie naprawiane ani nie regenerowane, zawieszenie głośników w stanie bardzo dobrym (nie jest sparciałe czy popękane) . Wszystko gra jak należy na oryginalnych częściach tak jak wyszło z fabryki. Wizualnie generalnie bez żadnych widocznych uszkodzeń rzucających się w oczy. Dwa mankamenty o których warto wspomnieć to ukruszony tylny róg w jednej z kolumn (ostatnie zdjęcie), oraz to ze poszło "oczko" w jednej maskownicy. Niefortunnie uszkodzenia powstały w trakcie przeprowadzki. Poza tym chyba nie ma się do czego przyczepić. Preferowałbym odbiór osobisty możliwy na terenie Wrocławia (lub Lubin po wcześniejszym umówieniu). Cena do minimalnej negocjacji.
 4. Kolumny głosnikowe Dantax P-2000 [Hidden Content]
 5. Airlink ma osobno kategorie z trafo dla audio. Cięższe są. Pygar zamawiał custom.
 6. Problem jaki widze w tych rankingach i podobnych organizowanych dla roznych kategorii produktowych, to jesli kupi ktoś taki szmelc z tego rankingu, moze sie skutecznie zniechęcić i nigdy nie wrocić do analogu. I to samo bedzie opowiadał kolegom ktorzy chca sprobowac.
 7. Zareklamowac portal ceneo czy inny z ktorego to zestawienie "popularnosci" pochodzi.
 8. Ciekawe wnioski, do 10 letniej klasy D nie warto inwestować w akustyke, a do systemu za 300k gra tak dobrze że już nie potrzeba.
 9. Za 1000 z górką powinien być do wyrwania oppo 93, swego czasu bardzo chwalony kombajn.
 10. om3ga

  Transport CD

  No i CXC zamówiony 😎
 11. om3ga

  Transport CD

  CEC CD330R nie jest transportem lecz odtwarzaczem zintegrowanym. Ma komplet wyjść cyfrowych, lecz nie umiem powiedzieć jakiej jakości sygnału cyfrowego dostarcza, nie testowałem go w takiej roli. Laser do niego jest taki sam jak do kambodży CXC. Tani i dostępny. CXC to czysty transport, ale zbudowany budżetowo. Nie ma wyjścia AES/EBU, ale można wbudować. Niedługo będę przeprowadzał taką operację. Dam znać. Dzięki za feedback. Czy poza AES/EBU dostrzegasz w CXC potencjał na dalsze mody/tuning?
 12. om3ga

  Transport CD

  Co do przytoczonego wyżej CXC, warto iść w tym kierunku czy moze CEC CD3300R w podobnym budżecie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.