Jump to content

PIGMENT33

Użytkownicy
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry dla wszystkich fanów marki Oppo. Sam nim jestem. Jest już dostępne oprogramowanie do Oppo 105/103 znoszące wszelkie zabezpieczenia. Rewelacja. Lepszego nie będzie ( bo nie ma innych zabezpieczeń). Pozdrawiam wszystkich.
 2. Wszystko ma swój koniec. Ostatnie dwie nowe sztuki z gwarancją 205-ki będę miał na sprzedaż. Źródełko światowe wyschło........
 3. Gdyby było tak jak mówisz, nie używałbym procesora jaki mam. Wiele razy podłączałem bezpośrednio do końcówek różnymi kablami. Za każdym razem było gorzej niż z procesorem i nie jest to tylko moja opinia - również moich kolegów z odsłuchów. Procesor ma również wpływ na impedancję wej/wyj aby jak najlepiej dostosować ją do wejściowej impedancji końcówek mocy. Volty idą do końcówek podobne jak w Oppo , ale natężenie prądu ( ampery )jest większe. Pozdrawiam. Każda konwersja z plików iso sacd do dsd/dsf itp wnosi stratę jakości.
 4. Do kina domowego musi być preamp. Oppo nie wysteruje prawidłowo bezpośrednio podłączonych końcówek mocy. Do wysterowania końcówek potrzebny jest prąd ( czytaj-moc ).
 5. Hej. Ustaw sobie proszę filtr jak Ci pasuje najlepiej. Każdy z nas ma "inne ucho".
 6. Cześć. W tabeli porównanie softu do Oppo 103&105.
 7. Cześć. Do Oppo 95 nie ma i nie będzie 'lepszego" oprogramowania. Za leciwy model. Pozdrawiam wszystkich.
 8. Do 105 również mam oprogramowanie. Właściwości mocno zbliżone jak w 203/205.
 9. Zobaczę co da się zrobić. Trochę to potrwa.....
 10. Witam oppo-maniaków !!! Jeżeli macie Oppo 203/205 i chcecie aby jego oprogramowanie było najlepsze na świecie - to zapraszam na: [Hidden Content] lub piszcie na PW. A kto ma Oppo 103/105 lub Cambridge Audio CXUHD lub podobny również zapraszam na PW. 100000% satysfakcji gwarantuję !!!! Lepiej już nie będzie. A kto chce kupić Oppo 205 -- proszę bardzo: [Hidden Content] cena no negocjacji. Pozdrowienia dla "Myszatora"!!!!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.