Jump to content

darekguma

Użytkownicy
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A już wiesz czego będziesz szukał, ja też myślę nad wzmacniaczem pre-out, tylko, że używany. Mam Yamaha RX-V 767 tylko ja kręcę do max-30 i jest bardzo głośno kolumny JBL L890 pokuj 16m2, czasami wpadnie do tego sub velodyne.
 2. Markus 77, a jak tam Wasze ekrany rozwijane:). Były obiecanki i jako nie mogę znaleźć.
 3. Już to przerabiałem, central inny fronty inne, drugi raz nie dam się wpuścić w maliny. Tyły jakoś ujdą tym bardziej że mam dwa różne zestawy.To mówisz, że dołożenie wzmaka w tej kwocie nic nie zmieni, uściślając nie jest źle ale myślałem, że w tej kwocie cos idzie poprawić. Nie lepiej nie pisać nic, po co ten trud.
 4. To raczej nie wchodzi w grę, wraz z frontami musiał bym wymienić centrala i boki, to jest w tym momencie nie do przejścia. Co masz na myśli mówiąc "łatwych, dziwnych kolumn"?
 5. Witam, chodzi mi po głowie rozbudowa KD o używany wzmacniacz stereo. Zestaw jaki posiadam to: Ampli Yamaha RX-V 767 BD Yamaha BD-S 1067 Muliplayer Med8Er 1000 Kolumny: Front JBL L890, Central JBL LC1, Boki JBL L820, Tył Jamo E6 surr, sub Velodyne CH-Q10 Plan jest taki aby wyjść preoutem z ampli do wzmacniacza stereo. Budżet to około 1000zł, myślałem nad wzmacniacze Yamaha z serii AX np. AX 870, z tego co widzę posiadają main in. Dawno temu miałem na jakiś czas podobny wzmacniacz w domu który zastąpił Technics SU-VX 700 i po przesiadce na niego byłem w szoku jak dźwięk się zmienił na minus, ale to było dawno. Muzyka jaką słucham to Trance, progresive trance, progresive house, muzyka clubowa w mniejszym stopniu oraz italo disco lat 80,90. Muzyka z Płyt CD za pośrednictwem BD, pliki Flac i MP3, YT z Med8er no i jeszcze koncerty z BD. Oczekuję lepszego zejścia basu na frontach, fajnej średnicy i nie męczącej góry, fajnie by było gdyby taki efekt można uzyskać przy niskim wysterowaniu wzmacniacza. Dziękuję za odp. Darek
 6. Jest taka opcja, musisz załączyć funkcje Passtruth, czy jakoś tak, nie pamiętam, wtedy na ampli wybierasz żródło sygnału, np. z pilota, bez załączania ampli. i obraz masz na tv.
 7. Ciesz się tym co masz, na zmiany przyjdzie czas. Jak się trochę osluchasz to pobaw się projektore korektorem w ustawieniach, idzie jeszcze wnieść trochę zmian na lepsze. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 8. J.w. przelaczenie na małe wy musi załączenie syna, przy ustawieniu na duże Sun w opcjach na on, funkcją Basia bosth. Czy jakoś tak daje możliwość słuchania stereo z subem. Jaszcz jedno, kalibracja mocno scisza suba musisz ręcznie podnieść level w ustawieniach. Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka Ach ten słownik w telefonie, ale wiadomo o co chodzi
 9. Mogę dodać, że Yamaha 767 to mój trzeci ampli tej firmy i z żadnym nie miałem problemów a działały u mnie od nowości do około 4-5 lat. A i jeszcze drugi ampli RX-V 640 który miałem działa u siostry do dzisiaj, ma już z 9 lat.
 10. Za takie pieniądze sam był wziął drugą sztukę:), Całkiem fajny ampli, u mnie napędza 7 kanałów+sub, do 80 procent mocy działa bez żadnej czkawki, później to już trochę nieczystości się wkrada, ale to chyba normalne przy budżetowym sprzęcie.
 11. Są Black Diamond, ceny przyprawiają o ból głowy zwykłego śmiertelnika.
 12. Co do awaryjności to Yamaha 767 u mnie śmiga 5lat bez problemów, podłączona jako centrala do rozdziału sygnału na tv i proja.
 13. To i ja coś od siebie, nawiązując do ekranu MS nie wypowiadam się bo nie widziałem (może i lepiej) bo nie mam warunków na ekran stały. Co do ekranu rozwijanego, ja osobiście posiadam Adeo RW 108' z napinaczami i jest to super połączenie z projem JVC X3 jaki posiadam, ekran szary do tego proja mógł by być za ciemny, jest idealnie. Ale żeby nie było tak kolorowo, ekran biały to bardzo duże odbicia na ściany, sufit i powrót swiatła na ekran co skutkuje w jasnych scenach mydłem na ekranie, pomieszczenie musi być zaciemnione (nie mylić z roletami). Ja zaciemniam czarnym materiałem ściany i sufit, jest to trochę uciążliwe ale co zrobić.
 14. Jakieś klocki za 1500 to mam, bez przesady, ale łiskacz za 500 to już przegięcie jak na mnie. Zadowalam się flaszką za 30 zł.
 15. Chciałoby się napisać "i nastała taka niezręczna cisza". na takie drogie klocki mnie nie stać, łiskacz za 500 zrujnowałby budżet rodzinny, ale chętnie posłuchał bym tego porównania:).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.