Jump to content

czekin1

Użytkownicy
 • Content Count

  245
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

52 Neutralny

Audiostereo

40

Bocznica

12

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czekin1

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Popytaj Irka; jest tu w wątku, to on popełnił te radiatorki.
 2. KSGER-a mam, używam i potwierdzam, że jest super, ale Twoja modernizacja jest genialna; kabel zasilający nie przeszkadza na małym biurku, a jeżeli na jednym ładowaniu chodzi to tyle czasu to co więcej trzeba elektronikowi amatorowi? 🙂
 3. Jaka jest pojemność tych baterii, ile orientacyjnie wytrzyma na jednym ładowaniu (przy spokojnym lutowaniu),wskaźnik naładowania baterii założyłeś? Wyszła fajna, mobilna stacja, gratulacje.
 4. czekin1

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Popatrz trochę po innych sprzedawcach bo też miałem coś kupować od BlackDotAudio, ale (przynajmniej przez allegro ) idą po bandzie z cenami tu masz takie same kondy: [Hidden Content] ~20% drożej nie tłumaczy marży allegro...
 5. na zdjęciu wygląda, że od spodu może się udać na zdjęciach w necie widać, że płyta przednia wyprofilowana jest łukiem odsłaniając więcej pokrętła , można też nawiercić i nagwintować pod skosem, ale to musi właściciel ocenić, jak nie to raczej klej.
 6. No klej na gorąco to porażka, ośka to radiator, gałka plastik? Jeżeli bez kleju to może: wiertło 2mm z boku gałki do osi potencjometru na odpowiedniej głębokości, następnie 3mm rozwiercić otwór z boku pokrętła (zewnętrzny płaszcz gałki), przez ten zewnętrzny d=3mm przejdzie gwintownik 2,5mm, którym nagwintować wewnętrzny cylinder gałki okalający ośkę potka, wsadzić np. taką śrubę:[Hidden Content] i dokręcić ją parę zwojów, osadzić gałkę na potku i z wyczuciem dokręcić, oczywiście można ośkę delikatnie zaszlifować w miejscu styku ze śrubą M2,5.
 7. Płytki dotarły, wielkie dzięki. Pozdrawiam
 8. Nie podjeżdżaj mi w ten sposób artw, bo napisałem to z uśmieszkiem!. Nie mam zamiaru ani ciebie ani innych tutaj obrażać i tego samego oczekuję. Przecież wiadomo, że wszystkie te nazwy są chwytami marketingowymi mającymi na celu wywindować sprzedaż produktu! A to czy coś się tobie mniej lub więcej podoba artw na pewno nie będzie miało najmniejszego wpływu na sprzedaż przez firmę danego produktu. (Otwieram kompa, patrzę na płytę główną, a tam w torze audio same Nichicony).
 9. Czyli NIchicona nie kupisz (np. tego FG), to Gold brzmi jeszcze bardziej audiofilsko🙂. Myślę, że McGyver ma rację, nie są drogie, a solidne- to są ceramiki w ładnej obudowie (niech mnie ktoś poprawi), więc dlaczego nie stosować. Na pewno w drugą stronę to nie zagra, czyli stosowanie "no name" i innych chińskich fuszerek, np. elektrolity firmy Sinecon! jako filtrujące w zasilaniu!. Trochę z nimi przeżyłem, więc wiem co mówię.
 10. Może w doborze kondensatorów pomocne będą szczegółowe informacje o nich: [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
 11. Daty nie widać, natomiast zakup 12-10-2020r.
 12. W dzisiejszych czasach wszystko możliwe, ale kupiłem to od sprzedawcy: [Hidden Content], zdarza mi się u niego kupować, towar zawsze zgodny z opisem.
 13. No tak, ale jaki to ma mieć wpływ na wygląd spoiny(matowa) po lutowaniu? Bo jeżeli ma no to właśnie dlatego nie polubiłem Cynela🙂. Oczywiście żart, ale zaopatrzyłem się okazyjnie w parę półkilogramowych rolek Multicore, więc luty będą błyszczały jeszcze przez długi czas. Ja do laminatu używam kobaltowych wierteł, i w porównaniu do HSS-ów mają kilka/kilkanaście razy większą żywotność. Używam większych średnic niż te potrzebne do owiercania pcb (tak od d=5mm wzwyż), ale warto sprawdzić; takie 0,8mm to nie majątek a mogą się sprawdzić.
 14. pdf z załącznika nie wchodzi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.