Jump to content

czekin1

Użytkownicy
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czekin1

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  No nie wiem, jak przyjdą marsjanie to mogą się z tobą przywitać ( a jak witają to oglądnąć trzeba straszny film) 🙂.
 2. czekin1

  Preamp PeeCeeBee

  1. leszczu PCB+części 2.artw - pcb - 1 szt. 3. Krzych 2- PCB+części 4. adigrzelczak - pcb stereo 5. moorgan - pcb + części (bez kondensatorów elektrolitycznych) 6.Hory pcb+wszystkie części 7. Mufcore - PCB + wszystkie części 8. Oleq - PCB + wszystkie części 9. czekin1- PCB 10. Rych20 - PCB 11. Gnaked PCB+części 12. jurek1- PeeCeeBee+ części 13. Peja -PCB + części 14, Dumek- pcb 1szt Aby pisać linijka pod linijką przycisnąć shift+enter (samo enter przeskakuje o dwie linijki)
 3. czekin1

  Preamp PeeCeeBee

  1. leszczu PCB+części 2.artw - pcb - 1 szt. 3. Krzych 2- PCB+części 4. adigrzelczak - pcb stereo 5. moorgan - pcb + części (bez kondensatorów elektrolitycznych) 6.Hory pcb+wszystkie części 7. Mufcore - PCB + wszystkie części 8. Oleq - PCB + wszystkie części 9. czekin1- PCB
 4. @Piotr_1Nie namawiam do takiego diy 🙂 podesłałem ci link, dla podpatrzenia czego potrzebuje frezarka cnc (mniej więcej). Nie chcę uchodzić za doradcę bo za cienki jestem, ale tu widać na osi y zastosowane niepodparte wałki liniowe , które sami proponują dla większych obciążeń zastąpić szynami liniowymi prowadzącymi. Może dlatego muszą dawać dwie śruby napędzające bramę?, no chociaż tu jest stół 500x500 więc dwie śruby to ok. Na pewno taka konstrukcja przemawia mi bardziej od tego hummera, chociażby dlatego, że jest to konstrukcja stalowa, spawana.
 5. Jak najbardziej po używaną trzeba pojechać z kimś dobrze obeznanym w temacie. Odnośnie tego Hummera- lichy, dla tego mniejszego wrzeciona pewnie poradzi, ale 2,2kW ? patrz jaką ma konstrukcje bramy, ładnie obudowaną blachą, aby potężnie wyglądała, ta brama wykonana jest z 8 może 10mm blachy. Wiotkie to będzie zresztą dają 0,1mm dokładności. Dla przykładu tu masz i porównaj jaka grubość blach bramy bo tu masz 25mm, także tu jest "mokry chińczyk" 2,2kW.
 6. Witam, w zasadzie to kilka kwestii: nowa czy używka? Komponenty (co w środku)- dotyczy zarówno nowej jak i używanej, jeżeli ma to się sprawować to należy zwrócić uwagę na: -prowadnice liniowe na wszystkie osie (dobrej firmy np. HIWIN), -śruby kulowe napędzające (jak wyżej np. HIWIN), -Serwomotory z serwami- nie krokowce i sterowanie do tego, -elektrowrzeciono z falownikiem- tu chyba z chłodzeniem wodą, -no i konstrukcja: stal, aluminium. To takie podstawowe elementy na które bym zwracał uwagę wybierając frezarkę, mówię to dlatego, że sam przymierzam się do budowy, mógłbym kupi
 7. No tak :), ale tylko odpowiadałem, że cła na elektronikę nie ma, a VAT z automatu.
 8. Elektronika jest zwolniona z cła.
 9. czekin1

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Popatrz od: #3381
 10. czekin1

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Przecież te kondy masz od jednego sprzedawcy, czy żal ci parę złotych i nie kupisz ich, zamów po parze z elny i nichicona, sam będziesz mógł porównać- nie lepiej?
 11. czekin1

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Czy o to chodziło?🙂 Pozdrawiam
 12. czekin1

  Projektowanie pcb

  miszczu nie zaśmiecaj wątku, nie używaj inwektyw, trochę kultury, masz problem to na PW, a nie lej piany w wątku, pamiętaj, że byle burak też obowiązany jest trzymać się tych zasad!
 13. czekin1

  Projektowanie pcb

  Niepotrzebnie robisz antyreklamę polskim firmom, one same dobrze to potrafią 🙂. Jak pierwszy raz zamawiałem u chinola, to też miałem cykora a okazało się, że wykon super. Jak pliki porobione są dobrze to i pcb przyjdą ok. Nie ma znaczenia na czym męczone te pcb: czy na Diptrace czy na KiCadzie, czy na tym co kolega tutaj uskutecznia- Target, trzeba to po prostu trochę poogarniać i do prostych projektów wystarczy. Potestujcie Kicada, ale bez uprzedzeń (mi on lepiej podchodzi od Eagla).
 14. czekin1

  Accuklon P-7100

  jak najbardziej lecz kondy do wymiany
 15. czekin1

  Projektowanie pcb

  Dla kondów snap 10000/50 Nichicon KG w pcb do Ugody v1.2(tej czerwonej) są otwory d=2mm/raster 10mm. Teraz patrzyłem, że kondy wchodzą elegancko z lekkim klikiem. Wsadzałem co miałem pod ręką z tym rozstawem tzn różnych producentów- Nippon, Rybycon, Samwha i jest ok. Przepatrz jeszcze otwory na wejściu, będziesz linkę z trafa zalutowywał, na pewno wejdzie, to samo na wyjściu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.