Jump to content

dementor

Użytkownicy
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Parasound Halo i później Hint 6. W jednym jak i w drugim buczały trafa, dodatkowo w Halo ten brum przenosił się na głośniki. Nie pomagały listwy ani kondycjonery, nie miało znaczenia miejsce odsłuchu. Dźwiękowo było ok, jednak jak dla mnie scena była plamą. Zwłaszcza Halo miało słabą separację kanałów.
 2. Już się pozbyłem wcześniej dziadowskiego Parasound...
 3. Tyle, że on się nie grzał, był wręcz prawie zimny. Nawet Audiolab 6000a którego miałem również z sobą, swobodnie napędził te 360-tki.
 4. Odświeżam wątek, gdyż jak pisałem wcześniej, udało mi się zrobić małą objazdówkę z moim wzmacniaczem i podpinać go do różnych zestawów głośnikowych. Niestety nic w zakładanym budżecie nie spełniło moich oczekiwań brzmieniowych. Namierzyłem jednak w końcu Xaviany XN360 i po umówieniu się z właścicielem głośników, z uśmiechem na ustach podłączyłem swój wzmak. Tutaj jednak mój uśmiech lekko przygasł, gdyż przy odsłuchu, mój niby piękny MA252 zaczął nagle mrugać na pomarańczowo, jednocześnie wyciszając dźwięk. Po chwili wszystkie lampy znów zielone, dźwięk załączony na kilka minut i znów lamp
 5. Szukaj Xavian Mia II, one znikają od tak sobie. Nie masz "ściany z dźwiękiem", wszystko dzieje się wokół Ciebie. Czasami aż za bardzo. Miałem kilka zestawów i te na tle innych to normalnie miszcz.
 6. Tato żuku, tato żuku - spójrz jak tam jest pięknie, słońce świeci, jest zielona trawa i drzewa, ptaki śpiewają i latają gdzie chcą i pięknie pachnie - możemy tam zamieszkać? - Nie synu, wracaj do gówna; - Ale dlaczego, dlaczego? - Bo to jest nasza ojczyzna... Tak, w walucie rodem i wartością z monopoly... No wprost zajebiście...
 7. To może ja podniosę inną tezę. Czym jest Hi End? Przez wiele lat wyznacznikiem tego stwierdzenia były dla mnie pieniądze, które należy wymienić na taki czy inny sprzęt. Jeśli tych pieniędzy nie było aż tak dużo (wybić się powyżej katologowej klasy powyżej 15.000 za klocek) o Hi Endzie mentalnie nie było mowy. Pytanie, czy to jest to co możemy kupić, czy to co możemy uzyskać i usłyszeć (neutralność, akustyka)... Kupiłem dużo za dużo i efekt waw jakoś mnie nie dopadł. Dopadły mnie za to przemyślenia, że Hi End to składowa jakości sprzętu ale również tego co lubimy i oczekujemy i
 8. Niby tak, ale długotrwała ekspozycja na infradźwięki spowoduje, że mogą zginąć osoby skupione wokół Ciebie, bo je zabijesz, a ultradźwięki - że w końcu sam się zabijesz. W sensie głośno ma być. Niby udowodnione naukowo.
 9. Prawie Szczecin? Tonsil miał super salon sprzedaży - mój pierwszy "zestaw" głośników z kompletem maskownic i zwrotnicami przeleciał przez płot :)
 10. Wiesz jak rozkłada się produkcja stricte amerykańskiego produktu marki Intel? Malezja 6%, Wietnam 8%, Filipiny 4%, Izrael 5%, Chiny 77%, U.S. 0% Nie że przeczytałem, wszystko przechodziło przez moje ręce... Gratulacje w walce z komuchami.
 11. Salon ma ok. 30m2. Pozbieram ciekawe oferty i w przyszły weekend zrobię sobie mały tour ze wzmacniaczem.
 12. Tym gorzej to świadczy o Tobie. Wchodzisz z ulicy do pubu, dosiadasz się do stolika i na "dzień dobry" obrażasz starych bywalców. Zdajesz sobie sprawę jak takie akcje się kończą? Doradzam ewakuację, lub dogłębne przemyślenie postawy.
 13. A to ja mam inaczej. Mak siać można, kiosek z towarem co 500 metrów, w dodatku można sobie hodować do 5 krzaczków nawet na balkonie, a ja jakoś nie pamiętam kiedy podpalałem. Chyba z braku czasu albo - bo mogę ale jakoś nie chcę...
 14. A co jeśli istnieją? I to za rozsądne pieniądze? Pamiętam, gdy dawno, dawno temu mój sąsiad w pogoni za ideałem, brał kredyty na okablowanie aby trafić w punkt. Wtedy nie było mnie stać na coś więcej niż wzmacniacz Loewe (zasadniczo Linn) i średnie monitory, a kable co najwyżej Klotz. Była zazdrość. Teraz się sporo pozmieniało, zmienił się sprzęt, nastała pogoń za ideałem, wymiana kabli itd. Tak jak piszesz - gdy coś poprawiłem - uwaliło się w innym miejscu. W końcu ruszyłem doopę i mózg, poczytałem, poeksperymentowałem i znalazłem złoty środek który przegonił wszystko co miałem do tej po
 15. Audiolab 6000a. Tylko do odsłuchów musi być już dobrze wygrzany a Twoje kolumny podniesione o jakieś 35cm. Mocy i dynamiki pod dostatkiem. Podziękujesz później.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.