Jump to content

dementor

Użytkownicy
 • Content Count

  297
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

81 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podobno chodzą w klasie 2 (czytałem na lokalnym forum). Dsd nie przewiduję bo i tak DAC nie odbierze. Ostatecznie można dopiąć sterowniki w nasie, ale tutaj pytanie, czy kernel jest odpowiedni w Synology. Mam nadzieję, że ruszą bez grzebania.
 2. No dobra, zamówiłem z ciekawości cm i amanero. Jak już dojdzie, dam znać czy i jak działa.
 3. Wiesz co, jest również wersja w akrylowej obudowie, różni się tylko właśnie tą obudową i jest wtedy gotowcem...
 4. No nie, ale w krainie kopru już tak 🙂
 5. Ok, ale wysyłka ode mnie do Ciebie przewyższy wartość tych płytek 🙂 Dlaczego? Wpięcie dwóch wtyczek to taki kosmos?
 6. Czy ktoś z Was miał do czynienia dokładnie z tymi konwerterami? Mają być podpięte bezpośrednio pod NAS jako transport i teoretycznie powinny zadziałać "od strzału" pod Linuxem bez dodatkowego zasilania, w dodatku mają separację. Pytanie czy temat wart poświęcenia czasu na ściąganie z "państwa środka", bo w kwestii finansowej to są grosze. Konstrukcje bardzo podobne na trzech zegarach. Dac nie ma wejścia usb, więc pozostaje coax.
 7. Parasound Halo i później Hint 6. W jednym jak i w drugim buczały trafa, dodatkowo w Halo ten brum przenosił się na głośniki. Nie pomagały listwy ani kondycjonery, nie miało znaczenia miejsce odsłuchu. Dźwiękowo było ok, jednak jak dla mnie scena była plamą. Zwłaszcza Halo miało słabą separację kanałów.
 8. Już się pozbyłem wcześniej dziadowskiego Parasound...
 9. Tyle, że on się nie grzał, był wręcz prawie zimny. Nawet Audiolab 6000a którego miałem również z sobą, swobodnie napędził te 360-tki.
 10. Odświeżam wątek, gdyż jak pisałem wcześniej, udało mi się zrobić małą objazdówkę z moim wzmacniaczem i podpinać go do różnych zestawów głośnikowych. Niestety nic w zakładanym budżecie nie spełniło moich oczekiwań brzmieniowych. Namierzyłem jednak w końcu Xaviany XN360 i po umówieniu się z właścicielem głośników, z uśmiechem na ustach podłączyłem swój wzmak. Tutaj jednak mój uśmiech lekko przygasł, gdyż przy odsłuchu, mój niby piękny MA252 zaczął nagle mrugać na pomarańczowo, jednocześnie wyciszając dźwięk. Po chwili wszystkie lampy znów zielone, dźwięk załączony na kilka minut i znów lamp
 11. Szukaj Xavian Mia II, one znikają od tak sobie. Nie masz "ściany z dźwiękiem", wszystko dzieje się wokół Ciebie. Czasami aż za bardzo. Miałem kilka zestawów i te na tle innych to normalnie miszcz.
 12. Tato żuku, tato żuku - spójrz jak tam jest pięknie, słońce świeci, jest zielona trawa i drzewa, ptaki śpiewają i latają gdzie chcą i pięknie pachnie - możemy tam zamieszkać? - Nie synu, wracaj do gówna; - Ale dlaczego, dlaczego? - Bo to jest nasza ojczyzna... Tak, w walucie rodem i wartością z monopoly... No wprost zajebiście...
 13. To może ja podniosę inną tezę. Czym jest Hi End? Przez wiele lat wyznacznikiem tego stwierdzenia były dla mnie pieniądze, które należy wymienić na taki czy inny sprzęt. Jeśli tych pieniędzy nie było aż tak dużo (wybić się powyżej katologowej klasy powyżej 15.000 za klocek) o Hi Endzie mentalnie nie było mowy. Pytanie, czy to jest to co możemy kupić, czy to co możemy uzyskać i usłyszeć (neutralność, akustyka)... Kupiłem dużo za dużo i efekt waw jakoś mnie nie dopadł. Dopadły mnie za to przemyślenia, że Hi End to składowa jakości sprzętu ale również tego co lubimy i oczekujemy i
 14. Niby tak, ale długotrwała ekspozycja na infradźwięki spowoduje, że mogą zginąć osoby skupione wokół Ciebie, bo je zabijesz, a ultradźwięki - że w końcu sam się zabijesz. W sensie głośno ma być. Niby udowodnione naukowo.
 15. Prawie Szczecin? Tonsil miał super salon sprzedaży - mój pierwszy "zestaw" głośników z kompletem maskownic i zwrotnicami przeleciał przez płot :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.