Jump to content

piotrella41

Użytkownicy
 • Content Count

  364
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

792 profile views
 1. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  No cóż Jesteś żywym przykładem na to, że istnieją producenci, dla których jednym z nadrzędnych celów jest wsparcie serwisowe dla klienta. Czego oczywiście nie można powiedzieć o niektórych znanych w świecie audio wytwórcach. Choć w moim przypadku jak dotychczas nie byłem zmuszony korzystać z serwisu, bowiem moja Titania rocznik 2017 spisuje się bez zarzutu, to liczne zapewnienia ze strony doświadczonych w tej kwestii Kolegów pozwalają na spokojny sen. Titania nie należy do tanich wzmacniaczy i utrzymuje się w przedziale 10 tysięcznym ze wszystkimi opcjami. To już klasyfikuje ją w mocnych średniakach. Oczywiście wiele elementów wymaga korekty np. wizualnej. Ale jestem przekonany, że Pan Maciej reaguje na głosy otoczenia i z pewnością dopracuje pewne rzekłbym mankamenty. W mojej ocenie, choć może wyjdę na dziwaka, przydałaby się dioda na potencjometrze wskazująca poziom sygnału. Można wydziwiać ale uważam, że to akurat jest potrzebne. Przynajmniej dla mnie. Hmm zmiana nazwy Drogi Kolego. Nie to, że się czepiam, ale może coś zaszło nowego o czym nie wiem. Nic osobistego, po prostu, zwyczajnie zwróciłem na to uwagę. Pozdrawiam serdecznie
 2. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  No i widzisz nie było powodów do zdenerwowania. Życzę powodzenia i pozdrawiam
 3. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Na to raczej bym nie liczył. No chyba, że dystrybutor jest operatywny i ma możliwości.
 4. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Nigdy nie wątpiłem w tego producenta. Dlatego też tak wnikliwe analizuję temat. Lubię jasne sytuacje. Tym bardziej że na co dzień sam użytkuję jeden z ich wyrobów. Każda informacja jest cenna wszak ktoś podważył bezpieczeństwo eksploatacji.
 5. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  No niezła plątanina, zupełnie jak niektóre drogi w Polsce. I to zdjęcie sprzed dwóch lat ?. Oj kusi mnie do zaglądnięcia w swoją Titanię gdyby nie ta przedłużona gwarancja. Robi się ciepło w temacie.
 6. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Jeśli bowiem chodzi o bezpieczeństwo użytkowników tych świetnie brzmiących wzmacniaczy to temat winien być priorytetowy jeśli zachodzi choć cień wątpliwości. Panie Michale proszę zwrócić uwagę na to, oraz wnikliwie analizować tekst, albowiem Kolega napisał, że Cyt. I właśnie o to się rozchodzi. To w jakim stanie powrócił z tzw. warsztatu jest oczywiste i nie podlega dyskusji. I z tym się z Panem w pełni zgadzam, sam oddaję sprzęt wyłącznie do autoryzowanych serwisów wskazanych przez producenta. Dla mnie to oczywiste.
 7. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Właśnie o tym pisał ów osobnik na tym właśnie forum. Czyżby zwykły przypadek ??? Trochę szkoda. Dobre przyzwoite brzmienie. No ale z bezpieczeństwem nie ma co ryzykować. No ale jak widać Naszej dyskusji bacznie przygląda się Pan Michał z branży. Może zdoła to wyjaśnić w racjonalny sposób.
 8. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Kolega nie wyczuł ironii ??? A jednak filozof z Ciebie Czyli wszedłeś w posiadanie wiedzy od fachowca w temacie. Tutaj nie powinno być sentymentów, tylko realia bez złudzeń. W końcu pozostawiamy spore kwoty za porządne audio, nieprawdaż ???
 9. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  No to mamy klarowną odpowiedź w temacie. O ile mnie pamięć nie zawodzi, to na tym właśnie forum, zlinczowano i nie dopuszczono do głosu jednego osobnika, niekoniecznie posiadacza wyrobów tego polskiego producenta, który nota bene ośmielił się zakwestionować jakość wyrobów od Fezza bazując na sposobie rozmieszczenia podzespołów we wnętrzu wzmacniacza. Nie uzyskał konkretnej odpowiedzi w tym zakresie, ba z powodu niektórych komentarzy wycofał się pozostawiając temat bez rozpatrzenia. Nawiasem mówiąc to ciekawe, ten zbieg okoliczności.
 10. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Słuszne spostrzeżenie. Pytanie czy warsztat jest autoryzowany ? o przepraszam winno być serwis świadczący naprawy. A można doprecyzować tzw. warsztat ???
 11. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Oczywiście, że nie wygląda to na prawdziwą precyzję. Niemniej skierowałem to zapytanie do Kolegi szczypior88 Może trzeba przyjrzeć się problemowi nieco bliżej i rozpytać rzeczoznawcę w temacie. Jednak do rozszyfrowania wymowy zdjęcia które byłeś uprzejmy udostępnić fachowca nie trzeba. Swoją drogą mamy prawo dopytywać, bowiem wzmacniacze z tej polskiej manufaktury do tanich nie należą.
 12. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Mógł byś to rozwinąć Drogi Kolego. Nie opierajmy się na spostrzeżeniach lecz bazujmy na faktach. Rozumiem, że masz dowody na słabe wykonanie oraz zaopatrzenie elementów przez tego polskiego producenta. Istotnym więc byłoby przedstawienie argumentów do ewentualnej dyskusji. Wszak wielu zaglądających do tego wątku przyszłych i obecnych posiadaczy tej polskiej manufaktury oczekuje odpowiedzi na wiele pytań. Nie ukrywam, że sam jestem żywo zainteresowany Twoim doświadczeniem. Nie mieszajmy do tego patriotyzmu bo zabrniemy w ślepy zaułek.
 13. piotrella41

  Klub ATOLL

  Wszystkim zadowolonym i również tym zawiedzionym posiadaczom atollowskich cudów składam życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Były Atollowiec P.S. Od czasu do czasu, tak z sentymentu, warto poprzeglądać ten wątek
 14. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  Wytrwały Jesteś, by czasem nie powiedzieć wierny ideałowi brzmienia. I słusznie, właśnie o to w tym chodzi. Rzeczywiście cenowo ta polska manufaktura jest atrakcyjna. I tego się trzymaj Drogi Kolego, nade wszystko i przede wszystkim odsłuch. Pełnia sukcesu i brak rozczarowań.
 15. piotrella41

  Klub Fezz Audio

  No to przeszedłeś szlak jak do Berlina. Troszkę się tego uzbierało. Nie ma co. No i po gwarancji. U mnie Titania niespełna 2 lata od zakupu i trzyma fason. Może jedna mała żaluzja do cichego buczenia w obu głośnikach przy zerowym ustawieniu potencjometru. Trzeba jednak przyłożyć ucho centralnie do głośnika. Z innymi wzmacniaczami tego nie było. Zmieniałem okablowanie ale problem pozostał. Niemniej dla brzmienia tej lampy warto przyjąć pewne kompromisy. A tak na marginesie masz inny wzmak w planach. Można wiedzieć z jakiej stajni?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.