Jump to content

kszysiek2

Użytkownicy
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam szanowne grono, dzisiaj mój nowo zakupiony sprzęt wzmacniacz Sony 3650 dopadła przypadłość , wcześniej tego nie było .Gdy galke głośności dam na plus lub całkowicie scisze to podczas stukania palcem po gałkach sterowania słychać w głośnikach stuki i trzeszczenie. Czy ktoś może mi podpowiedziec o co kaman?
 2. Nadmienię że u mnie red gra z fisher mt-6250 To dobry sprzęt?
 3. Ale mi o to chodziło, zwiężle i na temat. Jeszcze raz dzięki
 4. Dzięki wszystkim za podpowiedźi wkładkę blue oddałem jako zużytą. Ponadto przetestowałem także wkładkę bronze używaną i tu tak samo jak red podczas ustawienia AA stoi w miejscu.
 5. Dzięki, ale zdjęcie wrzucę dopiero po 22 godz.
 6. Nie rozumiem czyli igła blue do wyrzucenia czy jest dobra ?
 7. Ale reda mam nowego A blu kupiłem używke. I nawet jak blu podepne do wkładki reda to też ucieka do środka A red nie.Po po każdym przełożeniu igły sprawdzam wagę i jest taka sama .
 8. A więc dokonałem wielu prób na płycie testowej czystej i igła blue jak bym nie ustawił antyskating ciągnie do środka. Red po ustawieniu stoi idealnie w miejscu na środku płyty. Podsumowując to według mnie igła blue jest zużyta . Czy ktoś mnie poprze?
 9. Oto mi chodziło dzięki A już się bałem że kupiłem zuzyta wkładkę
 10. Paweł C czyli red i blu mają identyczny że tak nazwe " grot ", słyszałem że blu ma grot cienki jak włos. A może jest już tak zużyty?
 11. Witam przyszła kolej na zmianę kolumn . Kolumny będę grały z amplitunerem z lat 80 Sony str 6800 sd. Obecnie gra z głośnikami vifa ale chce zmienić na inne. Slucham muzyki roznorodnej , co wpadnie na czarny krążek. Proszę doradzcie.
 12. I zauważyłem że ta obecna igła 2m red jest lekko skrzywiona w prawo patrząc od czoła.
 13. Dzięki za odpowiedź właśnie zamówiłem taka płytę testową. W którym miejscu najlepiej sprawdzić as?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.