Jump to content

CrX

Użytkownicy
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam zasilacz od Crylux Audio za chyba 700 zł i gra lepiej niż auralica - polski producent ;)
 2. A tak na marginesie to Grzegorz w ogóle tu zagląda? Ciekawe co w studio16hz słychać. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Zrobione. Miałem na myśli wszystkie lampy: zarówno mocy jak i sterujące.
 4. Mam pytanie: Mam wrażenie ze sprzęt gra trochę „słabiej”. Nie wiem czy to przyzwyczajenie czy jednak wina którychś lampek? I czy to możliwe ze lampy się wypalają zmniejszając swoją moc? I wtedy to ma wpływ na dźwięk? A może grają cały czas tak samo i gdy padną to dopiero wiadomo że są do wymiany...
 5. To może zapodam co mam, żeby było wszystko jasne: A70T mk2, Minas Anor 4, stelaudio dac 05, aries mini + zasilacz crylux audio. Lampy: 6550 tung sol, telefunken, raytheon. Kable standard Od Grzegorza, przywiózł razem ze wzmacniaczem. Odsłuchiwałem lampy z-treasure goldlion i były git. Nawet zakupiłem o kilkaset zł taniej i już się wysypały. Następny zakup zrobię już ze sklepu tak jak się należy....Mam jeszcze kable od crylux audio, na które zmieniam: dźwięk bardzo przestrzenny i góra zabiera nieco bas, vocal idzie na twarz - jak na koncercie. Ogólnie jest Ok ale wiadomo, trzeba iść naprzód.
 6. Panowie do A70T i minasów co byście polecili z kabli? Obecnie gram na standardowych, które mam od Grzegorza. Szukam ciut więcej basu, tylko aby ten bas nie zepsuł za mocno przestrzeni. Lampy 6550 tung Sol, telefunken, raytheon.
 7. Różnica przy zmianie z Tungsol 6550 na Z-Treasure: Dźwięk mniej przestrzenny, więcej basu, więcej muzykalności płynności i chyba barwy, dynamika chyba też bardziej mi się podobała. Moim zdaniem dobrze jest takie lampy pożyczyć i posłuchać. Co do sterujących to różnica jest też znaczna. Tylko trzeba brać te lampy, które wszyscy polecają. Kiedyś kupiłem raytheony za 200zl i grały gorzej niż electro harmonixy. Na szczęście sprzedający okazał się człowiekiem i przyjął zwrot.
 8. Co do lamp sterujących to polecam ecc82 Raytheon, ecc83 Telefunken. U mnie takie latają. Jest jeszcze taka ecc83 Amperex bugle boy. Do osłuchania jeśli masz możliwość.
 9. Tak, sprawdź z treasure. Dla mnie obowiązkowe ;-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.