Jump to content

czwartek4

Użytkownicy
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, elektronika, komputery.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepraszam że ponownie w sprawie prywatnej na forum ale nie mam wyjścia bo McGyver ignoruje moje e-maile. Być może znowu przegapił i to mu przypomni 🙂
 2. Nie chcę zaśmiecać wątku ale nie odpowiadasz na maila więc się przypominam
 3. Napisz na priv i daj jakieś namiary bo do Ciebie nie można pisać wiadomości na tym forum
 4. Pierszy to Keith Ellis - Tonite drugi to chyba Book Of Love - Lullaby
 5. Co sądzicie o tym wydaniu ? Po jego mixach płyt Jethro Tull i Yes nie mogłem się doczekać „In The Court Of The Crimson King”. Jestem po wysłuchaniu pierwszego CD z tego wydawnictwa i odkrywam ten album na nowo. Moim zdaniem świetna robota. Jestem ciekaw waszego zdania. Tymczasem czas na pozostałe dwa CD 🙂
 6. Dziwne bo u mnie Invincible wygląda tak:
 7. Wczoraj na VII festiwalu rocka progresywnego Baszta ProgFest w Ostrzeszowie. Pojechałem żeby po raz drugi posłuchać Lebowski`ego na żywo i powiem tak: niech żałują Ci co nie byli. Fajny, kameralny festiwal(ek) 🙂 A Lebowski na finał genialnie !!!
 8. Serdeczne dzięki, uzupełniłem sobie dyskografię Dire Straits. Wyszło taniej niż w Biedrze 🙂
 9. czwartek4

  Daphile

  U mnie pomaga taki myk: otwieram w notatniku plik .cue i kopiuję całą treść (ctrl + A) otwieram drugi notatnik i wklejam do "nowego" dokumentu notatnika (plik / nowy), po czym zapisuję go z odpowiednią nazwą i rozszerzeniem .cue. Mam natomiast od dwóch tygodni inny problem. Jak steruję daphile z innego komputera to strasznie muli - na dole przeglądarki bardzo długo wisi "czekam na daphile..." a jak steruję z aplikacji na smartphonie to jest ok. Próbowałem wszystkiego: reset daphile, nowa instalacja, instalacja starszej wersji, instalacja na innych urządzeniach, zmiana konta na mysqueezebox i nic cały czas muli ale zaczyna wtedy jak wprowadzę dane do mysqueezebox żeby korzystać z Tidala. Jak odłączę internet wszystko jest ok.
 10. Wczoraj w Suchym Lesie pod Poznaniem było "kosmicznie" za przyczyną Lebowskiego i RPWL. Pod koniec, jak przystało na RPWL było "Floydowo". Dziś powrót do tego koncertu:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.