Jump to content

czwartek4

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, elektronika, komputery.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co sądzicie o tym wydaniu ? Po jego mixach płyt Jethro Tull i Yes nie mogłem się doczekać „In The Court Of The Crimson King”. Jestem po wysłuchaniu pierwszego CD z tego wydawnictwa i odkrywam ten album na nowo. Moim zdaniem świetna robota. Jestem ciekaw waszego zdania. Tymczasem czas na pozostałe dwa CD 🙂
 2. Dziwne bo u mnie Invincible wygląda tak:
 3. Wczoraj na VII festiwalu rocka progresywnego Baszta ProgFest w Ostrzeszowie. Pojechałem żeby po raz drugi posłuchać Lebowski`ego na żywo i powiem tak: niech żałują Ci co nie byli. Fajny, kameralny festiwal(ek) 🙂 A Lebowski na finał genialnie !!!
 4. Serdeczne dzięki, uzupełniłem sobie dyskografię Dire Straits. Wyszło taniej niż w Biedrze 🙂
 5. czwartek4

  Daphile

  U mnie pomaga taki myk: otwieram w notatniku plik .cue i kopiuję całą treść (ctrl + A) otwieram drugi notatnik i wklejam do "nowego" dokumentu notatnika (plik / nowy), po czym zapisuję go z odpowiednią nazwą i rozszerzeniem .cue. Mam natomiast od dwóch tygodni inny problem. Jak steruję daphile z innego komputera to strasznie muli - na dole przeglądarki bardzo długo wisi "czekam na daphile..." a jak steruję z aplikacji na smartphonie to jest ok. Próbowałem wszystkiego: reset daphile, nowa instalacja, instalacja starszej wersji, instalacja na innych urządzeniach, zmiana konta na mysqueezebox i nic cały czas muli ale zaczyna wtedy jak wprowadzę dane do mysqueezebox żeby korzystać z Tidala. Jak odłączę internet wszystko jest ok.
 6. Wczoraj w Suchym Lesie pod Poznaniem było "kosmicznie" za przyczyną Lebowskiego i RPWL. Pod koniec, jak przystało na RPWL było "Floydowo". Dziś powrót do tego koncertu:
 7. Nie wiem czy było ale polecam Ragnarök ‎– Ragnarök z 1976
 8. czwartek4

  Daphile

  Sprawdziłem i niestety ripować (przynajmniej u mnie) nie można. Daphile widzi napęd ale można z niego odtwarzać jedynie pliki muzyczne nagrane na płycie, nie odtwarza płyt audio.
 9. czwartek4

  Daphile

  Daphile widzi napędy udostępnione w sieci. W każdym razie ja nie mam z tym problemu. Nie wiem jednak czy można z nich ripować.
 10. "Za ostatni grosz" to akurat Romuald Czystaw chyb że na drugie ma Krzysztof :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.