Jump to content

Adam J.

Użytkownicy
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adam J.

  Sprzedam/kupię

  TRI TRV35SE+ komplet nowych lamp (Psvane TmarkII -sterujące, KT77 Golden Lion Genalex - moc). Stan idealny, stare lampy w komplecie, JJ EL34 i Sovtek. Cena 4500, lub bez nowych lamp 3500zł. Możliwa zamiana na jakiś przyzwoity wzmacniacz akceptujący obciążenie 4ohm z dopłatą w jedną lub drugą stronę. Karton i dowód zakupu.
 2. Zatem nic innego jak tylko spróbować. Dzieki.
 3. Dołączę się, trochę z innym pytaniem, czy myślicie, że Tri trv 35 - 45W na kanał wysteruje mi kolumny 85dB? 6ohmowe . Dali Coupe. Nie podłączałem nigdy kolumn o tak niskiej skuteczności.
 4. Owszem, to Japończyk produkowany przez chiny, jak zawsze. Konstrukcja podobna i w rezultacie to ten sam wzmak, od tych projektów nie oczekujmy wiele różnic, tym bardziej od Tri, Japan chce zarobić ale mi się Tri podoba. Ale mam na myśli tylko dźwięk.
 5. Pragnę nadmienić, że oprócz Cayina i Fezz są inne wzmacniacze, walczące o pozycję na rynku i ja na przykład cenię sobie skromnego Tri TRV-35SE , wiele się dzieje z tym wzmaczkiem. Z takiej niskiej półki oferuje całkiem sporo możliwości, np ja nie! zgadzam się z opinią że nie słychać niskich rejestrów, nawiązuję do recenzji tego wzmacniacza z AS lub tego czasopisma znanego...tak więc, mam i słyszę i z EL 34 jest dynamika, są niskie rejestry , jest dopalona średnica, jest to co oczekujemy od lamp. Organy czy Oktobas jest słyszalny, więc nie jest źle, a w pospolitej muzyce
 6. Kolumny w bardzo dobrym stanie technicznym, wizualnie delikatne rysy lub otarcia na obudowach, wynikające z normalnego użytkowania przez wiele lat , maskownice całe. Głośniki w bardzo dobrym stanie. Kolumny godne polecenia. Odbiór tylko osobisty ze względu na wagę w Radzewie koło Poznania. Odsłuch z Lampą TRI TRV-35SE oraz jako źródło zaproponuję DAC Arcam i HDD. Zalecam zabrać swój wzmacniacz.
 7. TRV-35SE moc wyjściowa: 45W+45W (8omów) lampy mocy: EL34 klasa AB push pull Zakres częst.: 10Hz - 100 kHz (-1,-4dB) wskaźnik S/N: 90dB impedancja wyjściowa: 6 / 8 ohm Lampy: EL34 x 4 , 12AU7(ECC82) x 2, 12AX7(ECC83) x 1 terminal wyjścia na słuchawki rezystory KOA Wymiary: 340Wx185Hx315Dmm waga: 15kg Osłona lamp, kabel zasilający Dodatkowo nowe bardzo dobre lampy sterujące, Psvane. Stare lampy nadal dobre. Wzmacniacz w idealnym stanie. Aktualnie napędza 6ohmowe JBL TI5000 widoczne na zdjęciu . Oryginalne opakowanie i dokumentacja.
 8. Odkupiłem od miłego Pana Tri TRV-35SE i ku mojemu zdumieniu, nie tylko pogrywa z monitorami, ale bardzo miło radzi sobie z podłogowcami poniżej. Jestem usatysfakcjonowany, ładnie się zgrywa z tymi kolumnami, nie spodziewałem się. Niskie kontrolowane jak należy, średnica rewelacja, góra szczegółowa, wyrównana. Nie wiem jak z innymi lampkami w cenach 3000-4000 ale ten TRI trafił od razu w mój gust, co mi się jeszcze nie zdarzyło po zakupie sprzętu w ciemno😁. Podłogowce mają jakieś 7ohm, 87dB.
 9. 'To padnie pewnie na MingDa, ale jeszcze ten mnie zainteresował: Yaqin MS-300C [Hidden Content]
 10. W temacie wzmacniaczy lampowych jestem dość zielony, doradzicie co kupić na start lampowy? Kolumny dość ciężkie w napędzeniu ale co tam...87db węglówki Scan Speaka , 3 drożne , kolumny dość dynamiczne, ale lubią prąd possać, chociaż, stare NADy je napędziły, puki co mam jeszcze Krella do produkcji prądu, ale nigdy nie miałem wzmacniacza lampowego. Mam jeszcze monitory Zapha seas l18 i 27tbfcg. A może i zmienię na inne kolumny. Wiem już, że Cayin i MingDa są lepiej wykonane od np. Yaqinów , ale MC-100B po modach podobno jest przyzwoity. Rozumiem, że KT88 przyspieszają nieco charakter basu ko
 11. Hmm...Dzięki. A jak "klęknie"? dobry elektronik Kav 400 naprawi, ze schematem?
 12. Zastanawiam się czy nie warto by zrobić przegląd mojemu KAV400xi? Gra i funkcjonuje bezbłędnie, ale czy na 100% tego nie wiem. A jak przegląd to gdzie? Audio Klan? co myślicie?
 13. No, ja tak ładnie nie robię. Powodzenia. Ten interes nie wypali. Zły moment 😞 zbliża się kryzys Panowie. Ale pewnie masz swoją receptę i wtedy , życzę powodzenia. Liczy się sound.
 14. Bardzo dziękuję za fachowe porady, jak zwykle można na was liczyć. Studiuję właśnie wasze propozycje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.