Jump to content

Adam J.

Użytkownicy
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No, ja tak ładnie nie robię. Powodzenia. Ten interes nie wypali. Zły moment 😞 zbliża się kryzys Panowie. Ale pewnie masz swoją receptę i wtedy , życzę powodzenia. Liczy się sound.
 2. Bardzo dziękuję za fachowe porady, jak zwykle można na was liczyć. Studiuję właśnie wasze propozycje.
 3. Rotela miałem RA985BX, od 980 różni się tylko sterowaniem z pilota. To dobry szybki wzmacniacz, do rocka będzie dobry, scenę ma dobrą i dość mocny. 800 jest ok. ceną jeśli utrzymany egzemplarz. Dobrze zagrał z Vifa Tower - takimi starymi kolumnami DIY lub usher 8948 + HDS, z DIY scanspeakami classic, zapha projektami grał bezdusznie całkowicie, ale stopę miał dobrą. Sprzedaj wszystko i poskładaj od nowa pod kątem rodzaju muzyki.
 4. Pozwolę sobie zapytać, z jakimi kolumnami proponujecie połączyć Krella KAV 400xi. Czytałem, że z "Dynkami" tylko jaki model, a oprócz Dynaudio? Wiem również, że ładnie gra z węglówkami Scan Speaka, takowe akurat mam, ale czy najlepiej? tego Krella właśnie nabyłem i okazało się, że nie mogę potwierdzić złych opinii. Sprzęt gra rewelacyjnie, delikatnie ocieplony w niektórych utworach, naturalna dokładna scena, kontrola i dynamika, wysoka kultura. Żadnej ostrości, sybilantów i zła wszelkiego nie ma. Zastanawiam się co dla niego jest optymalne w kontekście kolumn, nie za dużych. Może bym spróbował coś innego niż mam. Jeśli macie opinie to poproszę.
 5. Też mam problem z akustyką. Jak będziesz poprawiał tego Nada 2600 daj znać, może też pogrzebię przy swoim. Ciągle mnie trapi ten pilot do 3400 :)
 6. Mam trochę zbyt duże kolumny do mojego pokoju, więc podstawa basowa u mnie jest solidna, tak czy inaczej 2600 lepiej kontroluje od 3400, HK690 -którego szanuję, i innych gorszych wzmaków których niewarto wymieniać. Miałem okazję pomacać Krella integrę i jedynie on rozłożył końcówkę NADa na łopatki, ale cóż...inna klasa. Rotel ra985bx miał kontrolę, ale to inny, konturowy styl grania. Podsumowując, 2600 na basie u mnie daje radę, nie wprowadza brzmienia w całym paśmie na Hi-endowy poziom, pozostaje neutralna, bez fajerwerków, przestrzeń dobra, separacja dobra, nie ociepla i nie chłodzi :) . Jak na niską wartość końcówki dzisiaj, uważam, że jest super. Luki_8_2 Twoja familia NADa robi wrażenie... coś pięknego.
 7. Basisko z tego NADa mam potężne, świetnie kontrolowane. Nie konturowe , nie zamulone - takie wypośrodkowane. Gorzej wypada NAD 3400 pod tym względem, ale ... różnica w trafach olbrzymia, więc oczywiste.
 8. Sam nie wiem, napiszę Ci na priv propozycję. Mostek jest, basisko rewelacyjnie kontrolowane a napędza 3 drożne z węglówkami Scanspeaka i Ushera: Stary, ale dobry sprzęt jest to, powiadam. Kombinowałem z nieco droższymi wzmacniaczami , zestaw Nada bił wszystko jak leci, Rotel 985bx, rotel 1075, HK680, Nad 317-(porażka), Kenwood basic, Marantz 8000 miał zadyszkę sporą, Jedynie HK690 jeszcze nieźle potrafił wysterować i brzmienie przyjemne było ale w porównaniu do NADów 3400,2600 był bardziej oschły. Musiałbym NADa 3400 prze serwisować, nie rozglądałem się jeszcze gdzie .
 9. Witam szanownych forumowiczów, jestem w posiadaniu NADa 3400, Czy ma ktoś pilota do niego? kupić trudno, a mógłbym nauczyć uniwersalnego , tylko nie mam od kogo.
 10. Jak ktoś ma ochotę na dużą kochę: RMB 1075 - stan bardzo dobry, oryginalne opakowanko jeszcze jest. symbolicznie za 2500zł. 😁
 11. Dobry i słuszny projekt zrobiłeś, prawidłowa regulacja poziomów, sterowanie, modułowa konstrukcja ( i to czego mi brakuje w DCX 😁 trigger) ...jednak biorąc pod uwagę konieczność upgradu wyjść analogowych w DCX , summa summarum w przypadku tego Behringera właściwszą opcję stanowi holenderski projekt. Ale w innych systemach, super!
 12. Ja z kolei używam ,,one for all,, uniwersalny pilot, miałem go wcześniej do obsługi innych urządzeń, mam tv philipsa więc nie musiałem go uczyć ani nic innego.
 13. KENWOOD BASIC M1A DLD Impedancja = 4-16 OHM Zniekształcenia THD = 0,004% Współczynnik tłumienia = 1000 Moc: 110W -8ohm 150W-4ohm 600zł. Wysyłka po mojej stronie. Kilka fotek w ogłoszeniu olx. [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.